drużyny

drużyna: Motocyce
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Maro
skład runda zasadnicza:
  • Dominik Kubera
  • Wiktor Trofimow jr
  • Maciej Janowski
  • Fredrik Lindgren
  • Jakub Jamróg
  • Anders Thomsen
  • Grigorij Łaguta
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Olo
skład runda zasadnicza:
  • Piotr Pawlicki
  • Szymon Szlauderbach
  • Bartosz Zmarzlik
  • Rafał Karczmarz
  • Matej Zagar
  • Krzysztof Buczkowski
  • Peter Kildemand
  • Dawid Lampart
skład playoff:
  • Jarosław Hampel
  • Bartosz Smektała
  • Maciej Janowski
  • Tai Woffinden
  • Gleb Czugunow
  • Piotr Protasiewicz
  • Jaimon Lidsey
  • Norbert Krakowiak
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Vitoy
skład runda zasadnicza:
  • Max Fricke
  • Antonio Lindbaeck
  • Artiom Łaguta
  • Niels Kristian Iversen
  • Norbert Kościuch
  • Robert Lambert
  • Paweł Miesiąc
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Dolce&Gabbana
trener: zdruch
skład runda zasadnicza:
  • Vaclav Milik
  • Gleb Czugunow
  • Krzysztof Kasprzak
  • Michael Jepsen Jensen
  • Sebastian Niedźwiedź
  • Adrian Miedziński
  • Paweł Przedpełski
  • Nicki Pedersen
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Gruby
skład runda zasadnicza:
  • Brady Kurtz
  • Tai Woffinden
  • Maksym Drabik
  • Piotr Protasiewicz
  • Grzegorz Zengota
  • Mateusz Tonder
  • Kenneth Bjerre
  • Maksymilian Bogdanowicz
  • Damian Pawliczak
skład playoff:
  • Emil Sajfutdinow
  • Brady Kurtz
  • Maksym Drabik
  • Przemysław Liszka
  • Patryk Dudek
  • Martin Smoliński
  • Paweł Przedpełski
  • Damian Pawliczak
  • Greg Hancock
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Raf
skład runda zasadnicza:
  • Emil Sajfutdinow
  • Szymon Woźniak
  • Michał Gruchalski
  • Przemysław Pawlicki
  • Kamil Wieczorek
  • Jason Doyle
  • Patryk Rolnicki
  • Andreas Jonsson
  • Marcin Turowski
skład playoff:
  • Janusz Kołodziej
  • Dominik Kubera
  • Max Fricke
  • Martin Vaculik
  • Mateusz Tonder
  • Fredrik Lindgren
  • Michał Gruchalski
  • Jakub Miśkowiak
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Boggias
skład runda zasadnicza:
  • Janusz Kołodziej
  • Martin Vaculik
  • Patryk Dudek
  • Chris Holder
  • Rune Holta
  • Wiktor Lampart
  • Jakub Miśkowiak
  • Norbert Krakowiak
skład playoff:
  • Piotr Pawlicki
  • Vaclav Milik
  • Michael Jepsen Jensen
  • Matej Zagar
  • Leon Madsen
  • Adrian Miedziński
  • Nicki Pedersen
  • Jakub Jamróg
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce&Gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
skład runda zasadnicza:
  • Jarosław Hampel
  • Bartosz Smektała
  • Przemysław Liszka
  • Leon Madsen
  • Jack Holder
  • Igor Kopeć-Sobczyński
  • Patryk Wojdyło
  • Mikkel Michelsen
  • Jaimon Lidsey
  • Damian Dróżdż
  • Greg Hancock