megaliga: 10 kolejka

X runda

Cash Broker Stal Gorzów – MRGARDEN GKM Grudziądz (1 lipca)
Betard Sparta Wrocław – Grupa Azoty Unia Tarnów (1 lipca)
Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno (1 lipca)
Get Well Toruń – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (1 lipca)

Grupa Dolce
megaliga 10. kolejka
Galaktyczni Zdobywcy 52  : 74 Team Eagles
Wkręcone Śruby 63  : 56 Koślawe Melepety
Borowcy z Bora Bora 88  : 75 Do Bandy
Grupa Gabbana
megaliga 10. kolejka
Szpryca 82  : 43 Concordia Bikers
Wplątani w taśmę 73  : 58 Dupy z Mosiądza
Motocyce 81  : 56 Hajs się zgadza
Wyniki Dolce
Galaktyczni Zdobywcy : Team Eagles
Zagrywki: Galaktyczni Zdobywcy - Rezerwa Jamróg, Gwarancja startow junior Kubera, TaktycznaTeam Eagles - taktyczna (5) rezerwa(4) j.holder gwarancja junior
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Adrian Miedziński Galaktyczni Zdobywcy 3 2 0 3 2 0 0 0 Lider 0
Dominik Kubera Galaktyczni Zdobywcy 2 2 1 1 1 1 0 3 Joker 3, GS 3
Janusz Kołodziej Galaktyczni Zdobywcy 1 1 2 1 0 0 0 0 Rezerwa Jamróg
Matej Zagar Galaktyczni Zdobywcy 0 3 3 1 3 0 0 0
Przemysław Pawlicki Galaktyczni Zdobywcy 0 2 2 0 2 0 0 0
Trener Galaktyczni Zdobywcy 3 2 2 1 2 0 0 0 Taktyczna 0
Leon Madsen Team Eagles 2 3 3 2 3 0 0 3 Lider 3
Maksym Drabik Team Eagles 3 2 1 3 3 3 0 6 Joker 6, GS 6
Nicki Pedersen Team Eagles 3 1 0 2 1 0 0 4 Kapitan 4
Chris Holder Team Eagles 2 3 2 3 0 0 0 0
Grzegorz Zengota Team Eagles 0 1 3 1 1 1 0 1 Taktyczna 1
Trener Team Eagles 2 2 0 3 1 0 0 0
Wkręcone Śruby : Koślawe Melepety
Zagrywki: Wkręcone Śruby - Rezerwa - Milik, Gwarancja Startów - Zmarzlik, Gwarancja Startów Junior - SzczotkaKoślawe Melepety - zagrywki: g.s.j - smyk (3pkt.), g.s.- Janowski (4pkt) . rezerwa - Bjerre (4pkt.)
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Emil Sajfutdinow Wkręcone Śruby 1 1 2 3 0 0 0 0 Lider 0
Alan Szczotka Wkręcone Śruby 0 0 0 0 0 0 0 0 GS 0, Joker o
Bartosz Zmarzlik Wkręcone Śruby 3 3 3 3 3 3 0 4 GS 3, Kapitan 4
Martin Vaculik Wkręcone Śruby 3 3 2 3 2 0 0 0
Michael Jepsen Jensen Wkręcone Śruby 3 2 2 0 2 3 0 0
Trener Wkręcone Śruby 1 0 3 3 2 0 0 0
Patryk Dudek Koślawe Melepety 1 2 0 2 0 0 0 0 Lider 0
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 3 3 2 0 2 2 0 5 GS 2, Joker 5
Maciej Janowski Koślawe Melepety 3 3 1 3 2 2 0 0 GS 2
Antonio Lindbaeck Koślawe Melepety 1 2 2 0 0 0 0 0 Rezerwa Bjerre
Piotr Pawlicki Koślawe Melepety 2 2 1 3 1 0 0 0
Trener Koślawe Melepety 1 3 1 0 1 0 0 0
Borowcy z Bora Bora : Do Bandy
Zagrywki: Borowcy z Bora Bora - Gw Startów Doyle, Niedzwiedz, Rezerwa ProtasDo Bandy - gw. st. jun. Kaczmarek, rez. Przedpelski, gw.st. Woffinden
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Artiom Łaguta Borowcy z Bora Bora 2 3 3 3 3 1 0 5 Lider 5
Max Fricke Borowcy z Bora Bora 3 3 3 3 0 0 0 3 Joker 3
Jason Doyle Borowcy z Bora Bora 3 3 3 0 2 2 0 4 GS 2, NCD 4
Rune Holta Borowcy z Bora Bora 1 3 2 2 1 0 0 0
Sebastian Niedźwiedź Borowcy z Bora Bora 2 0 3 3 3 3 0 0 GS 6
Trener Borowcy z Bora Bora 2 3 3 2 3 0 0 0
Fredrik Lindgren Do Bandy 3 3 2 2 2 0 0 2 Lider 2
Krzysztof Kasprzak Do Bandy 2 2 2 2 3 0 0 5 Joker 5
Tai Woffinden Do Bandy 2 3 3 3 3 3 0 11 Kapitan 4, NCD 4, GS 3
Jarosław Hampel Do Bandy 1 0 3 1 0 0 0 0
Daniel Kaczmarek Do Bandy 3 3 0 0 0 0 0 0 GS 0
Trener Do Bandy 3 2 0 1 0 0 0 0
Wyniki Gabbana
Szpryca : Concordia Bikers
Zagrywki: Szpryca - rezerwa: J.Holder (4) rezerwa: Fricke (4) gwarancja startów Smektała (3)Concordia Bikers - Rezerwa (Lindbaeck), gwarancja startów (Madsen), gwarancja startów (Sajfutdinow)
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jason Doyle Szpryca 3 3 3 0 2 0 1 0 lider: 1
Bartosz Smektała Szpryca 3 3 2 0 2 2 0 5 joker: 5, GS: 2
Martin Vaculik Szpryca 3 3 2 3 2 0 0 4 kapitan: 4
Rune Holta Szpryca 3 3 3 3 0 0 0 0 rezerwa: Fricke
Matej Zagar Szpryca 0 3 3 1 3 0 0 0
Trener Szpryca 3 3 2 3 3 0 0 0
Leon Madsen Concordia Bikers 2 3 3 2 3 3 0 5 lider: 5, GS: 3
Emil Sajfutdinow Concordia Bikers 1 1 2 3 0 0 0 1 joker: 1, GS: 0
Nicki Pedersen Concordia Bikers 3 1 0 2 1 0 0 0 kapitan: 0
Piotr Protasiewicz Concordia Bikers 0 1 1 1 0 0 0 0
Alex Zgardziński Concordia Bikers 0 0 0 0 0 0 0 0
Trener Concordia Bikers 2 1 0 1 0 0 0 0
Wplątani w taśmę : Dupy z Mosiądza
Zagrywki: Wplątani w taśmę - Gw. startów j.: Kaczmarek; Gw. startów: Woffinden; rezerwa: IversenDupy z Mosiądza - g. s. junior - Kubera - 3, rezerwa Jamróg - 4, taktyczna - 5
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 2 3 3 3 3 3 0 5 lider: 5, GS: 3
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 2 2 1 3 3 0 0 1 joker: 1, rezerwa: Iversen
Artiom Łaguta Wplątani w taśmę 2 3 3 3 3 1 0 4 kapitan: 0, rekord toru 4
Vaclav Milik Wplątani w taśmę 0 2 3 1 0 0 0 0
Daniel Kaczmarek Wplątani w taśmę 3 3 0 0 0 0 0 0 GSJ: 0
Trener Wplątani w taśmę 2 2 3 1 0 0 0 0
Bartosz Zmarzlik Dupy z Mosiądza 3 3 3 3 3 0 0 5 lider: 5
Jarosław Hampel Dupy z Mosiądza 1 0 3 1 0 0 0 1 joker: 1
Przemysław Pawlicki Dupy z Mosiądza 0 2 2 0 2 0 0 0 kapitan: 0
Krzysztof Buczkowski Dupy z Mosiądza 0 2 1 2 1 2 0 0
Dominik Kubera Dupy z Mosiądza 2 2 1 1 1 1 0 0 GSJ: 3
Trener Dupy z Mosiądza 3 0 2 2 1 0 0 2 taktyczna: 2
Motocyce : Hajs się zgadza
Zagrywki: Motocyce - z1 gwarancja Drabik z2 gwarancja Pawlicki z3 rezerwa GomólskiHajs się zgadza - bez zagrywek, Davvids nie wystawił składu
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maksym Drabik Motocyce 3 2 1 3 3 3 0 5 lider: 5, GS: 6
Maciej Janowski Motocyce 3 3 1 3 2 0 0 5 joker: 5
Piotr Pawlicki Motocyce 2 2 1 3 1 1 0 0 kapitan: 0, GS: 1
Chris Holder Motocyce 2 3 2 3 0 0 0 0
Michael Jepsen Jensen Motocyce 3 2 2 0 2 3 0 0
Trener Motocyce 3 3 1 3 2 0 0 0
Patryk Dudek Hajs się zgadza 1 2 0 2 0 0 0 0 lider: 0
Fredrik Lindgren Hajs się zgadza 3 3 2 2 2 0 0 5 joker: 5
Krzysztof Kasprzak Hajs się zgadza 2 2 2 2 3 0 0 4 kapitan: 4
Adrian Miedziński Hajs się zgadza 3 2 0 3 2 0 0 0
Rafał Karczmarz Hajs się zgadza 0 0 0 0 0 0 0 0
Trener Hajs się zgadza 1 3 2 3 0 0 0 0