megaliga: 13 kolejka

Grupa Dolce
megaliga 13. kolejka
Galaktyczni Zdobywcy 55  : 56 Do Bandy
Team Eagles 60  : 75 Koślawe Melepety
Borowcy z Bora Bora 68  : 63 Wkręcone Śruby
Grupa Gabbana
megaliga 13. kolejka
Szpryca 40  : 74 Wplątani w taśmę
Hajs się zgadza 56  : 61 Dupy z Mosiądza
Concordia Bikers 82  : 52 Motocyce
Wyniki Dolce
Galaktyczni Zdobywcy : Do Bandy
Zagrywki: Galaktyczni Zdobywcy - Rezerwa Miedzinski, gwarancja startów junior Kubera, Pijany CieślakDo Bandy - rez. Hampel, gw. st. Wieczorek, gw st. Woffinden
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Janusz Kołodziej Galaktyczni Zdobywcy 3 1 2 3 0 0 0 0 Lider 0
Dominik Kubera Galaktyczni Zdobywcy 2 0 1 1 1 1 0 3 Joker 3, GS 3
Przemysław Pawlicki Galaktyczni Zdobywcy 3 1 2 0 2 0 0 0 Kapitan 0
Brady Kurtz Galaktyczni Zdobywcy 1 3 2 2 2 0 0 0 Rezerwa Miedziński
Jakub Jamróg Galaktyczni Zdobywcy 2 2 2 2 2 0 0 0
Trener Galaktyczni Zdobywcy 3 0 2 2 2 0 0 0 PC 0
Fredrik Lindgren Do Bandy 3 0 0 0 0 0 0 0
Krzysztof Kasprzak Do Bandy 3 3 1 2 2 0 0 5 Joker 5
Tai Woffinden Do Bandy 2 2 1 2 2 2 0 4 Kapitan 4, GS 2
Szymon Woźniak Do Bandy 0 0 1 2 1 0 0 0 Reerwa Hampel
Kamil Wieczorek Do Bandy 3 1 1 1 1 1 0 0 GS 3
Trener Do Bandy 3 3 1 2 1 0 0 0
Team Eagles : Koślawe Melepety
Zagrywki: Team Eagles - taktyczna (5) rezerwa(4) walasek gwarancja juniorKoślawe Melepety - gs - janowski, gsj - smyk, rezerwa - lindback
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maksym Drabik Team Eagles 2 0 2 3 0 0 0 0 GS 0, Lider 0
Grzegorz Zengota Team Eagles 2 1 3 1 0 0 0 0 Joker 0
Nicki Pedersen Team Eagles 2 2 3 3 2 0 0 4 NCD 4
Leon Madsen Team Eagles 1 3 3 3 3 3 0 3 T 3
Chris Holder Team Eagles 1 1 0 0 0 0 0 0
Trener Team Eagles 2 1 3 3 0 0 0 0
Patryk Dudek Koślawe Melepety 2 2 2 3 3 2 0 4 Lider 4
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 3 0 1 1 1 1 0 4 GS 3, Joker 4
Maciej Janowski Koślawe Melepety 3 3 2 3 1 1 0 4 Kapitan 4, GS 1
Kenneth Bjerre Koślawe Melepety 2 1 2 3 1 0 0 0
Piotr Pawlicki Koślawe Melepety 3 3 3 2 1 0 0 0 Rezerwa Lindbaeck
Trener Koślawe Melepety 2 0 2 3 1 0 0 0
Borowcy z Bora Bora : Wkręcone Śruby
Zagrywki: Borowcy z Bora Bora - Gw St Junior, Remis, Team SpiritWkręcone Śruby - Rezerwa - Buczkowski, Gwarancja Startów - Zmarzlik, Gwarancja Startów Junior - Czerniawski
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jason Doyle Borowcy z Bora Bora 1 2 3 2 0 0 0 3 R 3
Piotr Protasiewicz Borowcy z Bora Bora 2 3 2 0 3 0 0 5 Joker 5
Artiom Łaguta Borowcy z Bora Bora 3 3 3 2 3 0 0 8 Kapitan 4, NCD 4
Rafał Karczmarz Borowcy z Bora Bora 1 2 0 0 0 0 0 0
Max Fricke Borowcy z Bora Bora 3 1 0 0 2 0 0 3 R 3
Trener Borowcy z Bora Bora 1 3 3 0 1 0 0 0
Emil Sajfutdinow Wkręcone Śruby 1 3 3 3 3 0 0 3 Lider 3
Martin Vaculik Wkręcone Śruby 1 2 2 2 3 0 0 4 Joker 4
Bartosz Zmarzlik Wkręcone Śruby 3 3 2 3 1 1 0 4 GS 1, NCD 4
Michael Jepsen Jensen Wkręcone Śruby 2 2 1 3 0 0 0 0
Hubert Czerniawski Wkręcone Śruby 0 0 0 0 0 0 0 0
Trener Wkręcone Śruby 1 2 2 3 0 0 0 0
Wyniki Gabbana
Szpryca : Wplątani w taśmę
Zagrywki: Szpryca - Team spirit i taktycznaWplątani w taśmę - Rezerwa: Kołodziej, gwarancja: Artiom, gwarancja: Junior
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jason Doyle Szpryca 1 2 3 2 0 0 0 0 lider: 0
Mateusz Tonder Szpryca 0 0 0 0 0 0 0 0 joker: 0
Max Fricke Szpryca 2 1 0 0 1 0 0 2 kapitan: 0, TS: 2
Jack Holder Szpryca 3 0 1 3 1 3 0 0
Matej Zagar Szpryca 0 2 1 1 0 1 0 2 TS: 2
Trener Szpryca 1 0 0 3 0 4 0 0 Taktyczna: 4
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 3 1 2 3 0 0 0 0 rezerwa: Kołodziej
Vaclav Milik Wplątani w taśmę 3 3 0 1 2 0 0 5 joker: 5
Artiom Łaguta Wplątani w taśmę 3 3 3 2 3 3 0 8 kapitan: 4, rekord toru 4, GS: 3
Niels Kristian Iversen Wplątani w taśmę 2 3 3 3 3 0 0 0
Daniel Kaczmarek Wplątani w taśmę 0 0 0 0 0 0 0 0
Trener Wplątani w taśmę 3 3 3 3 0 0 0 0
Hajs się zgadza : Dupy z Mosiądza
Zagrywki: Hajs się zgadza - Rezerwa (Kenneth Bjerre), Team SpiritDupy z Mosiądza - g. s. junior - Kubera - 3, rezerwa Jamróg - 4, cieślak - 5
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Krzysztof Kasprzak Hajs się zgadza 3 3 1 2 2 0 0 1 Lider 1
Fredrik Lindgren Hajs się zgadza 3 0 0 0 0 0 0 3 Joker 3
Patryk Dudek Hajs się zgadza 2 2 2 3 3 2 0 4 Kapitan 4
Rafał Karczmarz Hajs się zgadza 1 2 0 0 0 0 0 0
Adrian Miedziński Hajs się zgadza 1 3 2 2 2 0 0 0
Trener Hajs się zgadza 3 0 2 0 2 0 0 0
Bartosz Zmarzlik Dupy z Mosiądza 3 3 2 3 1 0 0 1 Lider 1
Krzysztof Buczkowski Dupy z Mosiądza 1 2 3 1 1 0 0 2 Joker 2
Przemysław Pawlicki Dupy z Mosiądza 3 1 2 0 2 0 0 0 Kapitan 0
Jarosław Hampel Dupy z Mosiądza 2 2 2 2 2 0 0 0 Rezerwa Jamróg
Dominik Kubera Dupy z Mosiądza 2 0 1 1 1 1 0 0 GS 3
Trener Dupy z Mosiądza 3 2 2 2 1 0 0 4 C 4
Concordia Bikers : Motocyce
Zagrywki: Concordia Bikers - Rezerwa (Lindbaeck), gwarancja startów (Madsen), gwarancja startów (Sajfutdinow)Motocyce - z1 gwarancja Drabik z2 gwarancja Pawlicki z3 rezerwa Holder
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Leon Madsen Concordia Bikers 1 3 3 3 3 3 0 5 lider: 5, GS: -
Emil Sajfutdinow Concordia Bikers 1 3 3 3 3 3 0 4 joker: 4, GS: 3
Nicki Pedersen Concordia Bikers 2 2 3 3 2 0 0 8 kapitan: 4, rekord toru 4
Piotr Protasiewicz Concordia Bikers 3 3 3 2 1 0 0 0 rezerwa: Lindbaeck
Alex Zgardziński Concordia Bikers 0 0 0 0 0 0 0 0
Trener Concordia Bikers 1 3 3 2 0 0 0 0
Maksym Drabik Motocyce 2 0 2 3 0 0 0 0 lider: 0, GS: 0
Maciej Janowski Motocyce 3 3 2 3 1 0 0 4 joker: 4
Piotr Pawlicki Motocyce 1 2 3 0 2 2 0 0 kapitan: 0, GS: 2
Szymon Woźniak Motocyce 0 1 0 1 0 0 0 0
Michael Jepsen Jensen Motocyce 2 2 1 3 0 0 0 0
Trener Motocyce 2 3 3 1 0 0 0 0