megaliga: 2 kolejka

II runda

Włókniarz Częstochowa – Grupa Azoty Unia Tarnów (13 kwietnia)
Get Well Toruń – Betard Sparta Wrocław (14 kwietnia)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – MRGARDEN GKM Grudziądz (15 kwietnia)
Fogo Unia Leszno – Cash Broker Stal Gorzów (15 kwietnia)

Grupa Dolce
megaliga 2. kolejka
Galaktyczni Zdobywcy 55  : 56 Borowcy z Bora Bora
Koślawe Melepety 60  : 82 Do Bandy
Team Eagles 75  : 66 Wkręcone Śruby
Grupa Gabbana
megaliga 2. kolejka
Hajs się zgadza 79  : 59 Szpryca
Wplątani w taśmę 57  : 74 Concordia Bikers
Motocyce 57  : 65 Dupy z Mosiądza
Wyniki Dolce
Galaktyczni Zdobywcy : Borowcy z Bora Bora
Zagrywki: Galaktyczni Zdobywcy - Rezerwa (Miedzinski), Gwarancja startow junior (Kubera), gwarancja startow (KolodziejBorowcy z Bora Bora - Rezerwa Fricke, Gw. Startów Doyle i Protasiewicz
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Janusz Kołodziej Galaktyczni Zdobywcy 1 3 3 1 3 3 0 4 Lider 4, GS 3
Jakub Jamróg Galaktyczni Zdobywcy 0 1 0 0 0 0 0 0
Matej Zagar Galaktyczni Zdobywcy 3 2 2 3 1 0 0 4 wygrana walka kapitanów
Dominik Kubera Galaktyczni Zdobywcy 3 1 1 0 1 1 0 0 GS 1
Niels Kristian Iversen Galaktyczni Zdobywcy 2 0 2 2 2 0 0 0 Rezerwa Miedziński
Trener Galaktyczni Zdobywcy 1 1 2 0 2 0 0 0
Jason Doyle Borowcy z Bora Bora 0 3 2 3 2 1 0 0 Rezerwa Fricke
Piotr Protasiewicz Borowcy z Bora Bora 3 2 3 3 1 1 0 4 Joker 4 GS 1
Artiom Łaguta Borowcy z Bora Bora 2 3 1 0 3 0 0 0
Sebastian Niedźwiedź Borowcy z Bora Bora 2 0 1 0 0 0 0 0
Rune Holta Borowcy z Bora Bora 2 2 3 2 2 0 0 0
Trener Borowcy z Bora Bora 0 2 1 0 2 0 0 0
Koślawe Melepety : Do Bandy
Zagrywki: Koślawe Melepety - gsj - smyk, rezerwa- musielak, gs - janośDo Bandy - gw. Lindgren, gw. junior, pijany cieślak.
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Patryk Dudek Koślawe Melepety 3 3 3 3 3 0 0 5 Lider 5
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 0 0 0 3 3 3 0 3 Joker 2, GS 6
Maciej Janowski Koślawe Melepety 2 1 3 0 0 0 0 0 GS 0
Antonio Lindbaeck Koślawe Melepety 3 1 2 2 0 0 0 0
Kenneth Bjerre Koślawe Melepety 0 2 2 2 0 0 0 0 Rezerwa Musielak
Trener Koślawe Melepety 3 0 3 2 0 0 0 0
Krzysztof Kasprzak Do Bandy 2 3 2 2 0 3 0 2 Lider 2
Jarosław Hampel Do Bandy 3 2 1 3 0 0 0 3 Joker 3
Fredrik Lindgren Do Bandy 3 2 3 2 3 3 0 8 GS 3, wygrana walka kapitanów, Rekord Toru
Daniel Kaczmarek Do Bandy 2 1 0 0 0 0 0 0 GS 0
Tai Woffinden Do Bandy 3 3 1 2 3 3 0 0
Trener Do Bandy 2 2 3 0 3 0 0 4 Pijany Cieślak 4
Team Eagles : Wkręcone Śruby
Zagrywki: Team Eagles - rezerwa 4 - Jack Holder Gwarancja startów 4 - Madsen, gwarancja junior 3Wkręcone Śruby - Rezerwa Jensen, Gwarancja Startów Junior, Taktyczna
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Leon Madsen Team Eagles 1 3 3 1 3 3 0 4 Lider 4, GS 3
Nicki Pedersen Team Eagles 3 3 3 3 3 2 0 5 Joker 5
Grzegorz Zengota Team Eagles 0 2 2 2 0 0 0 0
Maksym Drabik Team Eagles 3 2 1 1 1 1 0 0 GS 2
Chris Holder Team Eagles 3 2 3 3 1 0 0 0
Trener Team Eagles 1 3 2 1 1 0 0 0
Emil Sajfutdinow Wkręcone Śruby 2 2 3 3 2 0 0 2 Lider 2
Alex Zgardziński Wkręcone Śruby 3 1 0 0 0 0 0 3 Joker 3, GS 0
Bartosz Zmarzlik Wkręcone Śruby 3 3 1 2 2 1 0 8 wygrana walka kapitanów, Rekord Toru
Krzysztof Buczkowski Wkręcone Śruby 2 3 2 0 1 0 0 0
Vaclav Milik Wkręcone Śruby 2 2 1 3 2 0 0 0 Rezerwa Jensen
Trener Wkręcone Śruby 2 1 1 0 2 1 0 0 Taktyczna 1
Wyniki Gabbana
Hajs się zgadza : Szpryca
Zagrywki: Hajs się zgadza - Rezerwa (Kenneth Bjerre), Team SpiritSzpryca - Rezerwa Holta, gwarancj startow Smektala, pijany cieślak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Fredrik Lindgren Hajs się zgadza 3 2 3 2 3 0 0 3 kapitan: 3
Patryk Dudek Hajs się zgadza 3 3 3 3 3 0 0 6 joker: 6
Krzysztof Kasprzak Hajs się zgadza 2 3 2 2 0 3 0 5 kapitan: 4, TS: 1
Rafał Karczmarz Hajs się zgadza 2 0 1 0 0 0 0 1 TS: 1
Adrian Miedziński Hajs się zgadza 2 0 2 2 2 0 0 3 TS: 3
Trener Hajs się zgadza 3 3 2 0 2 0 0 0
Jason Doyle Szpryca 1 1 2 3 0 0 0 0 kapitan: 0,
Bartosz Smektała Szpryca 0 0 0 3 3 3 0 3 joker: 3, GS: 6
Matej Zagar Szpryca 3 2 2 3 1 0 0 0 kapitan: 0, PC: 0
Jack Holder Szpryca 2 2 3 2 2 0 0 0 rezerwa: Holta
Max Fricke Szpryca 0 3 2 3 2 1 0 0
Trener Szpryca 1 0 2 2 2 0 0 0
Wplątani w taśmę : Concordia Bikers
Zagrywki: Wplątani w taśmę - Rezerwa: Iversen, gwar.star.: Kołodziej, gwar. star: GruchaConcordia Bikers - taktyczna, gwarancja startów junior, rezerwa (Lindbaeck)
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 1 3 3 1 3 3 0 4 lider: 4, GS: 3
Vaclav Milik Wplątani w taśmę 3 0 1 0 0 0 0 3 joker: 3
Artiom Łaguta Wplątani w taśmę 2 3 1 0 3 0 0 0 kapitan: 0
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 3 3 1 2 3 3 0 0
Michał Gruchalski Wplątani w taśmę 3 1 0 0 0 0 0 0 GS: 0
Trener Wplątani w taśmę 1 0 1 2 0 0 0 0
Leon Madsen Concordia Bikers 1 3 3 1 3 0 0 1 lider: 1
Emil Sajfutdinow Concordia Bikers 2 2 3 3 2 0 0 4 joker: 4
Nicki Pedersen Concordia Bikers 3 3 3 3 3 2 0 6 kapitan: 4, taktyczna: 2
Alex Zgardziński Concordia Bikers 3 1 0 0 0 0 0 0 GS: 0
Piotr Protasiewicz Concordia Bikers 3 2 3 3 1 0 0 0
Trener Concordia Bikers 1 2 3 0 1 0 0 0
Motocyce : Dupy z Mosiądza
Zagrywki: Motocyce - Rezerwa Gomólski - 4 Gwarancja junior Drabik - 3 Gwarancja Zengota - 4Dupy z Mosiądza - g. s. junior - Kubera - 3, rezerwa Kurtz - 4, taktyczna-5
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maciej Janowski Motocyce 2 1 3 0 0 0 0 0 lider: 0
Maksym Drabik Motocyce 3 2 1 1 1 1 0 4 joker: 4; GS: 2
Grzegorz Zengota Motocyce 0 2 2 2 0 0 0 0 kapitan: 0
Michael Jepsen Jensen Motocyce 2 2 1 3 2 0 0 0
Chris Holder Motocyce 3 2 3 3 1 0 0 0
Trener Motocyce 2 2 2 3 1 0 0 0
Jarosław Hampel Dupy z Mosiądza 3 2 1 3 0 0 0 0 lider: 0
Bartosz Zmarzlik Dupy z Mosiądza 3 3 1 2 2 1 0 5 joker: 4, taktyczna: 1
Dominik Kubera Dupy z Mosiądza 3 1 1 0 1 1 0 4 kapitan: 4, GS: 1
Krzysztof Buczkowski Dupy z Mosiądza 2 3 2 0 1 0 0 0
Przemysław Pawlicki Dupy z Mosiądza 1 1 3 2 1 2 0 2 taktyczna: 2
Trener Dupy z Mosiądza 3 3 1 0 1 0 0 0