megaliga: 7 kolejka

VII runda

BETARD SPARTA Wrocław – SPEED CAR MOTOR Lublin (31.05.2019)
GET WELL Toruń – TRULY.WORK Stal Gorzów (31.05.2019)
STELMET FALUBAZ Zielona Góra – forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa (02.06.2019)
MRGARDEN GKM Grudziądz – FOGO UNIA Leszno (02.06.2019)

Grupa Dolce&Gabbana
megaliga 7. kolejka
Dupy z Mosiądza 60  : 85 Borowcy z Bora Bora
Koślawe Melepety 89  : 75 Wplątani w taśmę
Concordia Bikers 53  : 82 Motocyce
Wkręcone Śruby 57  : 89 Do Bandy
Wyniki Dolce&Gabbana
Dupy z Mosiądza : Borowcy z Bora Bora
Zagrywki: Dupy z Mosiądza -  Gw. St. -Pawlicki, Zagar/ Taktyczna/ Typer-Zmarzlik 3,3,3,3,3/ Rez Sen -, Karczmarz. NBL-Pawlicki/ KB-Buczkowski/ P-ZmarzlikBorowcy z Bora Bora - NBL Koldi, P Vaculik, KB Dudek, Dudek GS, Vaculik GS, GSJ Lampart, Rezerwa Krakowiak, Typer Vacculik (3,3,3,3,3), PC, Typer Holder (3,2,3,2,1*)
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Krzysztof Buczkowski Dupy z Mosiądza 3 3 0 1 0 0 0 1 Lider 0 KB 1
Piotr Pawlicki Dupy z Mosiądza 2 1 3 3 3 3 0 5 NBL 0, Joker 5, GS 0
Bartosz Zmarzlik Dupy z Mosiądza 2 2 3 0 0 0 0 1 P 0 Typer 1 Kapitan
Peter Kildemand Dupy z Mosiądza 3 0 3 0 0 0 0 0 Rezerwa Karczmarz
Matej Zagar Dupy z Mosiądza 3 1 0 1 1 1 0 0 GS 1
Trener Dupy z Mosiądza 3 1 3 0 1 0 0 3 taktyczna 3
Patryk Dudek Borowcy z Bora Bora 3 3 3 3 3 3 0 7 KB 2, Lider 5, GS 3
Janusz Kołodziej Borowcy z Bora Bora 1 2 1 3 3 0 0 4 NBL 0 Joker 4
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 1 3 2 0 3 3 0 6 P 0 Kapitan 4 GS 3 Typer 2
Chris Holder Borowcy z Bora Bora 1 3 3 3 3 0 0 0 Typer 0
Wiktor Lampart Borowcy z Bora Bora 2 0 0 0 0 0 0 0 GSJ 0
Trener Borowcy z Bora Bora 3 2 2 3 0 0 0 3 PC 3
Koślawe Melepety : Wplątani w taśmę
Zagrywki: Koślawe Melepety - smyk - gsj, nbl; madesn - p , typer (3,3,3,3,3); j.holder kb; hampel - gs; kopeć - rj., cieślak, taktycznaWplątani w taśmę - rez. Lambert; rez. Kościuch; GS: Fricke; Cieślak; Taktyczna; NBL: Miesiąc; KB: Fricke; P: Artiom
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Mikkel Michelsen Koślawe Melepety 2 3 2 3 2 3 0 5 Lider 5
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 3 2 1 1 1 1 0 5 GSJ 3 NBL 0 Typer 1 Joker 4
Leon Madsen Koślawe Melepety 3 2 3 2 3 2 0 13 P 3 Typer 2 Kapitan 4 NCD 4
Jarosław Hampel Koślawe Melepety 0 2 0 0 0 0 0 0 GS 0 Typer 0
Jack Holder Koślawe Melepety 3 2 2 3 0 0 0 3 KB 3
Trener Koślawe Melepety 2 2 3 0 0 0 0 5 PC 0 Taktyczna 5
Max Fricke Wplątani w taśmę 2 3 2 2 2 2 0 6 GS 2 KB 3 Lider 3
Niels Kristian Iversen Wplątani w taśmę 1 2 2 3 3 0 0 4 Joker 4
Artiom Łaguta Wplątani w taśmę 3 3 3 1 2 0 0 5 P 1 Kapitan 0 NCD 4
Antonio Lindbaeck Wplątani w taśmę 3 0 3 0 2 0 0 0
Paweł Miesiąc Wplątani w taśmę 2 2 0 2 0 0 0 0 NBL 0
Trener Wplątani w taśmę 2 2 3 0 0 0 0 3 Taktyczna 0 PC 3
Concordia Bikers : Motocyce
Zagrywki: Concordia Bikers - g.s. Jepsen Jensen, g.s. Kasprzak, g.s. Czugunow, rezerwa Przedpełski, taktyczna, pijany cieślak, NBL Kasprzak, KB Miedziak, P Nicki; Typer Nicki: 2,3,3,3,2; Typer Kasprzak (2,2,3,2,2)Motocyce - Rezerwa senior (Kubera) 3 / Gwarancja startów (Jamróg) 3 i (Thomsen) 3 / Taktyczna 3 / Pijany Cieślak 3 / Typer (Janowski) (2,3,3,3,2) 3 / KB Jamróg / P Janowski / NBL Thomsen
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Krzysztof Kasprzak Concordia Bikers 3 3 1 1 1 1 0 0 GS1 Typer 0 NBL 0
Gleb Czugunow Concordia Bikers 0 1 2 3 3 3 0 3 GS 6 Joker 3
Nicki Pedersen Concordia Bikers 1 3 1 3 0 0 0 3 Kapitan 0 P 3 Typer 0
Adrian Miedziński Concordia Bikers 0 2 0 0 0 0 0 0 KB 0
Michael Jepsen Jensen Concordia Bikers 2 3 2 3 0 0 0 0 GS 0
Trener Concordia Bikers 3 1 1 0 0 0 0 0 PC Taktyczna 0
Fredrik Lindgren Motocyce 1 2 3 2 0 2 0 0 Lider 0 Rezerwa Kubera
Maciej Janowski Motocyce 3 3 1 3 1 0 0 9 Typer 2 Joker 4 P 3
Grigorij Łaguta Motocyce 1 2 2 3 3 3 3 0 Kapitan 4
Jakub Jamróg Motocyce 3 3 2 2 0 0 0 1 Rezerwa Kubera KB 1
Anders Thomsen Motocyce 3 3 0 1 2 2 0 0 NBL 0 GS 2
Trener Motocyce 1 3 2 2 2 0 0 3 PC 3
Wkręcone Śruby : Do Bandy
Zagrywki: Wkręcone Śruby - Protasiewicz KB, Woffinden P, Pijany Cieślak, Gw. St. Woffinden, Protasiewicz, Gw. St. Junior Drabik, Typer Woffinden (3,3,3,3,3), Rezerwa Senior Tonder, Rezerwa Junior BogdanowiczDo Bandy - zagrywki zapisan gdzie indziej
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Piotr Protasiewicz Wkręcone Śruby 3 1 3 1 0 0 0 0 KB 0, Lider 0
Kenneth Bjerre Wkręcone Śruby 3 2 3 0 2 0 0 5 Joker 5
Tai Woffinden Wkręcone Śruby 3 3 0 2 0 0 0 4 P 2Typer 2 GS 0 Kapitan
Brady Kurtz Wkręcone Śruby 2 0 0 0 0 0 0 0 Rezerwa Tonder
Maksym Drabik Wkręcone Śruby 3 3 3 0 2 2 0 0 GSJ 2
Trener Wkręcone Śruby 3 2 0 0 2 0 0 0 PC 0
Szymon Woźniak Do Bandy 2 3 3 2 0 0 0 1 KB 1 Lider 0 GS 0
Emil Sajfutdinow Do Bandy 1 0 2 3 2 0 0 1 NBL 0 Joker 1
Jason Doyle Do Bandy 3 1 1 3 3 3 0 9 P 3 Typer 2 Kapitan 4 GS 3
Przemysław Pawlicki Do Bandy 3 3 2 3 2 2 0 0 GS 2
Michał Gruchalski Do Bandy 3 3 1 3 2 2 0 0 GSJ 2
Trener Do Bandy 2 0 1 3 2 0 0 9 Taktyczna 0 PC 3 Remis 6 -