megaliga: 8 kolejka

VIII runda

  • 31.07: RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra – ROW Rybnik
  • 31.07: FOGO UNIA Leszno – MOJE BERMUDY STAL Gorzów
  • 2.08: MRGARDEN GKM Grudziądz – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
  • 2.08: MOTOR Lublin – BETARD SPARTA Wrocław
Grupa Dolce&Gabbana
megaliga 8. kolejka
Borowcy z Bora Bora 82  : 82 Team Eagles
Wkręcone Śruby 56  : 75 Motocyce
Sharks 26  : 77 Wplątani w taśmę
Koślawe Melepety 48  : 68 Dupy z Mosiądza
Wyniki Dolce&Gabbana
Borowcy z Bora Bora : Team Eagles
Zagrywki: Borowcy z Bora Bora - 5 - PN, 2 - KB, 1 - P, Zagrywki: Pijany Cieślak, MKC, GS Miśkowiak, Rezerwa Miśkowiak, NCD Zmarzlik, Typer Zmarzlik 14/15Team Eagles - Hampel(P) Vaculik (PN) Bjerre (KB), Rezerwa - Tonder, MKC, Gwarancja startów Vaculik Taktyczna
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 2 1 2 3 2 0 0 3 Lider 0 P 3 MKC 0 NCD 0 Typer 0
Piotr Protasiewicz Borowcy z Bora Bora 3 2 3 2 3 0 0 6 Joker 6 KB 2
Fredrik Lindgren Borowcy z Bora Bora 1 3 3 2 3 0 0 4 Kapitan 4 Rezerwa Miśkowiak
Antonio Lindbaeck Borowcy z Bora Bora 2 2 2 2 1 0 0 0
Nicki Pedersen Borowcy z Bora Bora 1 3 2 3 2 0 0 2 PN 2
Trener Borowcy z Bora Bora 2 2 3 2 2 0 0 1 Kamasutra 1 PC 0
Martin Vaculik Team Eagles 3 3 3 3 3 0 0 13 Lider 5 MKC 5 PN 3 GS 0
Kenneth Bjerre Team Eagles 3 3 3 2 3 0 0 3 Joker 3 KB 0
Jarosław Hampel Team Eagles 0 3 3 1 3 0 0 1 Kapitan 0 P 1
Maksym Drabik Team Eagles 2 0 3 0 1 0 0 0
Niels Kristian Iversen Team Eagles 0 3 0 2 3 0 0 0
Trener Team Eagles 3 3 3 0 3 0 0 0 Taktyczna 0
Wkręcone Śruby : Motocyce
Zagrywki: Wkręcone Śruby - PN - Kołodziej, Kb Smektała, P - Przedpełski Zagrywki - Pijany Cieślak, Muchomor, Mortal Kołodziej, Gw.St. Kołodziej, Gw. St. Miesiąc, Zdzisław Bonusiak KołodziejMotocyce - 2.-P; 4.-PN; 5.-KB; 2.-NCD, MCK, Kamasutra, Pijany Cieslak, 5.-GS; 4.-ZB
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Janusz Kołodziej Wkręcone Śruby 3 1 2 3 3 0 0 3 PN 0 Lider 2 ZB 1 MKC 0 GS 3
Paweł Miesiąc Wkręcone Śruby 1 1 0 0 0 0 0 1 Joker 1 GS 0
Bartosz Smektała Wkręcone Śruby 3 3 3 3 1 0 0 4 Kapitan 4 KB 0
Paweł Przedpełski Wkręcone Śruby 2 1 1 0 0 0 0 0 P 0
Jason Doyle Wkręcone Śruby 2 2 1 1 2 0 0 0
Trener Wkręcone Śruby 3 1 3 0 2 0 0 0 Muchomor 0 PC 0
Robert Lambert Motocyce 3 0 3 2 1 0 0 0 Lider 0 MKC 0
Grigorij Łaguta Motocyce 3 3 3 3 3 0 0 13 Joker 6 P 3 NCD 4
Patryk Dudek Motocyce 2 3 1 1 0 0 0 0 Kapitan 0
Michael Jepsen Jensen Motocyce 1 2 1 1 0 0 0 2 PN 0 ZB 2
Dominik Kubera Motocyce 3 0 1 2 2 0 0 0 KB 0 GS 2
Trener Motocyce 3 3 1 1 2 0 0 6 Kamasutra 3 PC 3
Sharks : Wplątani w taśmę
Zagrywki: Sharks - KB-4; PN-3; P-5; Remis; GS - Szczepaniak; Kamasutra; Muchomor; NCD - 3; Mortal KombWplątani w taśmę - PN: Emil, P: Zagar, KB: Pawlicki. Zagrywki: GS: Lampart, MKC, Spartacus: Kasprzak vs Madsen, PijCieś, Typer: Emil - 12/13, NCD - Emil
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Leon Madsen Sharks 2 2 0 1 1 0 0 0 Lider 0 MKC 0
Max Fricke Sharks 3 0 1 0 0 0 0 3 Joker 3
Kacper Woryna Sharks 0 1 0 3 2 0 0 0 Kapitan 0 PN - NCD 0
Mateusz Szczepaniak Sharks 0 1 1 1 1 0 0 0 KB 0 GS 3
Jack Holder Sharks 0 0 0 0 0 0 0 0 P 0
Trener Sharks 2 0 0 1 0 0 0 0 Remis 3 Muchmor 0 Kamasutra 0
Emil Sajfutdinow Wplątani w taśmę 2 3 3 2 3 0 0 13 Lider 3 MKC 3 Typer 4 NCD 0 PN 3
Piotr Pawlicki Wplątani w taśmę 3 1 3 3 2 0 0 5 Joker 5 KB 2
Matej Zagar Wplątani w taśmę 3 2 1 2 0 0 0 6 Kapitan 4 P 2
Krzysztof Kasprzak Wplątani w taśmę 1 2 1 1 0 0 0 0
Wiktor Lampart Wplątani w taśmę 3 0 2 2 0 0 0 0 GS 0
Trener Wplątani w taśmę 2 1 1 1 0 0 0 3 Spartacus 0 PC 3
Koślawe Melepety : Dupy z Mosiądza
Zagrywki: Koślawe Melepety - 1- P; 2 - KB; 3 - PN, NCD, Typer 11/12; 5- GS, typer 3/4; rezerwa - Lidsey; rezerwa - Woźniak.Dupy z Mosiądza - PN - Łaguta; KB - Buczkowski; P - Janowski. Zagrywki: Gwarancja Startów: Buczkowski, Thomsen; Mortal Kombat Combo: Czugunow; Pijany Cieślak; Rezerwa: Krakowiak; NCD Łaguta
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Tai Woffinden Koślawe Melepety 2 2 2 3 2 2 0 5 Lider 3 P 2
Rune Holta Koślawe Melepety 2 2 0 0 0 0 0 2 Joker 2 KB 2
Mikkel Michelsen Koślawe Melepety 1 2 1 1 0 0 0 0 Kapitan 0 PN 0 NCD 0 Typer 0
Przemysław Pawlicki Koślawe Melepety 0 2 0 0 0 0 0 0 Rezerwa Woźniak
Mateusz Świdnicki Koślawe Melepety 3 1 2 2 2 0 0 0 GS 4 Typer 0
Trener Koślawe Melepety 2 2 1 0 2 0 0 0
Gleb Czugunow Dupy z Mosiądza 3 3 2 0 0 0 0 0 Lider 0 MKC 0 Rezerwa Krakowiak
Maciej Janowski Dupy z Mosiądza 0 3 2 3 2 1 0 4 Joker 1 P 3
Artiom Łaguta Dupy z Mosiądza 3 3 2 3 3 0 0 11 Kapitan 4 PN 3 NCD 4
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 2 2 2 1 0 0 0 0 GS 0
Krzysztof Buczkowski Dupy z Mosiądza 1 0 0 0 0 0 0 0 KB 0 GS 0
Trener Dupy z Mosiądza 3 3 2 1 0 0 0 3 PC 3