megaliga: 9 kolejka

IX runda

  • 7.08: ROW Rybnik – MRGARDEN GKM Grudziądz
  • 7.08: ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra
  • 9.08: BETARD SPARTA Wrocław – FOGO UNIA Leszno
  • 9.08: MOJE BERMUDY STAL Gorzów – MOTOR Lublin

Grupa Dolce&Gabbana
megaliga 9. kolejka
Borowcy z Bora Bora 93  : 48 Koślawe Melepety
Dupy z Mosiądza 65  : 70 Sharks
Wplątani w taśmę 50  : 33 Wkręcone Śruby
Motocyce 70  : 44 Team Eagles
Wyniki Dolce&Gabbana
Borowcy z Bora Bora : Koślawe Melepety
Zagrywki: Borowcy z Bora Bora - 3 - PN, 2 - KB, 1 - P, Zagrywki: Pijany Cieślak, MKC, GS Miśkowiak, Rezerwa Miśkowiak, ZB Lindbaeck, ZB ProtasKoślawe Melepety - 1 - P; 2 - GS; 3 - PN, Typer 11/12; 4 - KB; 5 - GS, ZB; Rez - Milik, Rez - Lidsey.
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Nicki Pedersen Borowcy z Bora Bora 3 3 3 3 1 0 9 0 Lider: 3, P: 3, MKC: 3
Fredrik Lindgren Borowcy z Bora Bora 3 3 3 3 2 1 0 4 Joker: 4, KB: 2
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 3 3 3 3 3 3 0 7 Kapitan: 4, PN: 3
Piotr Protasiewicz Borowcy z Bora Bora 3 2 2 0 3 0 0 0 ZB: 0
Antonio Lindbaeck Borowcy z Bora Bora 2 0 0 1 1 0 0 0 rezerwa: Miśkowiak, GS: 1
Trener Borowcy z Bora Bora 3 3 3 0 1 0 0 3 Pijany Cieślak: 3
Mikkel Michelsen Koślawe Melepety 2 1 3 0 2 0 0 0 Lider: 0, P: 0
Mateusz Świdnicki Koślawe Melepety 2 1 1 2 0 0 0 2 rez. Milik, Joker: 2
Tai Woffinden Koślawe Melepety 3 1 2 3 1 0 0 1 Kapitan: 0, PN: 1, Typer: 0
Chris Holder Koślawe Melepety 0 3 1 1 0 0 0 0 KB: 0
Rune Holta Koślawe Melepety 2 2 2 3 0 0 0 1 ZB: 1
Trener Koślawe Melepety 2 1 2 1 0 0 0 0
Dupy z Mosiądza : Sharks
Zagrywki: Dupy z Mosiądza - P - Łaguta; KB - Czugunow; PN - Janowski. Zagrywki: Gwarancja Startów: Buczkowski, Czugunow: Kamasutra; Muchomor; Rezerwa: Karczmarz; NCD ŁagutaSharks - KB-4; PN-3; P-5; Remis; GS - Łogaczow; Kamasutra; Muchomor; NCD - 3; Mortal Kombat Combo; Rezerwa - Holder
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Gleb Czugunow Dupy z Mosiądza 3 0 3 3 3 0 0 2 Lider 2 KB 0 GS 3
Artiom Łaguta Dupy z Mosiądza 3 3 2 3 3 0 0 13 Joker 6 P 3 NCD 4
Maciej Janowski Dupy z Mosiądza 3 2 0 1 2 0 0 0 Kapitan 0 PN 2
Krzysztof Buczkowski Dupy z Mosiądza 0 0 0 0 0 0 0 0 GS 0
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 1 3 2 2 0 0 0 0
Trener Dupy z Mosiądza 3 3 0 0 0 0 0 2 Kamasutra 2 Muchomor 0
Kacper Woryna Sharks 1 2 1 1 2 0 0 0 Lider 0 MKC 0
Siergiej Łogaczow Sharks 1 1 2 3 2 0 0 3 Joker 3 GS 0
Leon Madsen Sharks 1 2 3 3 2 3 0 7 Kapitan 4 PN 3 NCD 0
Mateusz Tudzież Sharks 1 3 3 3 1 0 0 0 KB 2
Max Fricke Sharks 2 3 2 0 2 0 0 0 P 0
Trener Sharks 1 1 3 3 2 0 0 0 Kamasutra 0 Muchomor 0 Remis 0
Wplątani w taśmę : Wkręcone Śruby
Zagrywki: Wplątani w taśmę - PN: Kasprzak, P: Emil, KB: Zagar. Zagrywki: GS: Lampart, MKC, Spartacus: Kasprzak vs Kołodziej, PijCieś, Typer: Emil - 11/12, NCD - EmilWkręcone Śruby - PN - Doyle, Kb Smektała, P - Przedpełski Zagrywki - Pijany Cieślak, Muchomor, Mortal Doyle, Gw.St. Kołodziej, Gw. St. Jamróg, Kamasutra
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Piotr Pawlicki Wplątani w taśmę 0 1 1 0 0 0 0 0 Lider 0 MKC 0
Matej Zagar Wplątani w taśmę 3 1 3 1 2 0 0 5 Joker 5 KB 1
Emil Sajfutdinow Wplątani w taśmę 2 3 3 3 3 0 0 7 Kapitan 4 P 3 Typer 0 NCD 0
Krzysztof Kasprzak Wplątani w taśmę 0 2 1 0 0 0 0 0 PN 0
Wiktor Lampart Wplątani w taśmę 0 2 0 1 1 0 0 0 GS 1
Trener Wplątani w taśmę 0 1 3 0 1 0 0 0 Spartacus 0 PC 0
Jason Doyle Wkręcone Śruby 1 1 0 0 0 0 0 0 Lider 0 P 0 MKC 0
Bartosz Smektała Wkręcone Śruby 2 1 0 0 0 0 0 2 Joker 2 KB 1
Paweł Przedpełski Wkręcone Śruby 0 0 2 0 0 0 0 0 Kapitan 0 P 0
Jakub Jamróg Wkręcone Śruby 2 1 1 2 2 0 0 0 GS 2
Janusz Kołodziej Wkręcone Śruby 1 2 2 2 0 0 0 0 GS 0
Trener Wkręcone Śruby 1 0 2 2 0 0 0 4 PC 0 Muchomor 4 Kamasutra
Motocyce : Team Eagles
Zagrywki: Motocyce - Rezerwa - Trofimov, GS - Trofimow, Kubera, MCK, ZB - Jepsen-Jensen, NCD - Lambert; PN- Lambert, P- Laguta, KB- DudekTeam Eagles - Drabik(P) Iversen(PN) Bjerre (KB), Rezerwa - Tonder, MKC, Gwarancja startów Vaculik Taktyczna
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Grigorij Łaguta Motocyce 3 2 0 3 3 2 0 9 Lider: 3, MKC: 3; P: 3
Dominik Kubera Motocyce 2 3 3 1 1 0 0 0 Joker: 3; GS: 0
Robert Lambert Motocyce 2 1 2 3 0 0 0 4 Kapitan: 4, NCD: 0, PN: 0
Michael Jepsen Jensen Motocyce 1 1 1 1 1 0 0 2 ZB: 2
Patryk Dudek Motocyce 3 3 1 3 0 0 0 0 KB: 1
Trener Motocyce 3 3 2 1 0 0 0 0
Maksym Drabik Team Eagles 1 2 0 2 0 0 0 2 LIder: 0, P: 2
Niels Kristian Iversen Team Eagles 0 2 1 2 0 0 0 2 Joker: 2, PN: 0
Kenneth Bjerre Team Eagles 0 1 3 1 1 0 0 0 Kapitan: 0
Jarosław Hampel Team Eagles 1 0 1 0 0 0 0 0
Martin Vaculik Team Eagles 3 3 3 3 2 0 0 0
Trener Team Eagles 1 2 3 0 2 0 0 0