składy: 12 kolejka

drużyna: Motocyce
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: 1.-P, 3.-PN, 4.-KB; Rez: Jepsen-Jenden, GS: Kubera, Trofimov; Taktyczna; NCD - Laguta, Spartakus Dudek na A. Lagute
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Dominik Kubera
  • 2 Patryk Dudek
  • 3 Grigorij Łaguta
  • 4 Wiktor Trofimow jr
  • 5 Robert Lambert
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Łaguta; KB - Czugunow; P - Thomsen. Zagrywki: Gwarancja Startów: Karczmarz, Czugunow; Rezerwa: Krakowiak, Buczkowski; MKC; NCD Łaguta
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Anders Thomsen
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Rafał Karczmarz
  • 5 Gleb Czugunow
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: P: Emil, PN: Pawlicki, KB: Zagar; MKC, GS: Szlauderbach, GS:Lampart, rezerwa: Lampart, NCD: Emil, kamasutra
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Matej Zagar
  • 2 Emil Sajfutdinow
  • 3 Piotr Pawlicki
  • 4 Krzysztof Kasprzak
  • 5 Szymon Szlauderbach
drużyna: Sharks
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Arturo
wybrane zagrywki: KB-4; PN-3; P-5; Remis; GS - Łogaczow; Kamasutra; Muchomor; NCD - 3; Mortal Kombat Combo; Rezerwa - Holder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Andrzej Lebiediew
  • 3 Kacper Woryna
  • 4 Siergiej Łogaczow
  • 5 Max Fricke
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Doyle, KbMiesiac P - Kołodziej Zagrywki - Pijany Cieślak, Gw.St. Pawliczak, GS Miesiąc, Kamasutra, Zdzisław Bonusiak Kołodziej, Typer Przedpełski 2/11
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Paweł Przedpełski
  • 4 Paweł Miesiąc
  • 5 Damian Pawliczak
drużyna: Team Eagles
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Crumper
wybrane zagrywki: KB- vaculuk PN-Hampel P- iversen MKC, ZB-Vaculik, Taktyczna, Typer Hampel 8/12 Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jarosław Hampel
  • 2 Niels Kristian Iversen
  • 3 Martin Vaculik
  • 4 Maksym Drabik
  • 5 Kenneth Bjerre
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 2 - P, 3 - KB, 1 - PN, Zagrywki: MKC, GS Miśkowiak, Rezerwa Miśkowiak, NCD Zmarzlik, Rezerwa Kułakow, Kamasutra
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Nicki Pedersen
  • 3 Fredrik Lindgren
  • 4 Antonio Lindbaeck
  • 5 Piotr Protasiewicz
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce&Gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1. - P, ZB; 2. - PN; 3. - KB; 5. - ZB; REZ.-HOLDER; REZ.-HOLTA; PIJ.C; MKC.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden
  • 2 Mikkel Michelsen
  • 3 Jaimon Lidsey
  • 4 Vaclav Milik
  • 5 Szymon Woźniak