składy: 13 kolejka

drużyna: Motocyce
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: GSJ Kubera 3, RezJ Trofimow, GSJ Trofimow 3, GS Laguta 3, Pijany Cieslak 3, Typer Laguta (3,3,2,2,2), NBL - Janowski, KB - Kubera, P - Laguta
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Dominik Kubera
  • 3 Grigorij Łaguta
  • 4 Jakub Jamróg
  • 5 Fredrik Lindgren
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki:  Gw. St. -Pawlicki/ Taktyczna/ Typer-Zmarzlik 3,3,3,3,3/ Rez Sen -Karczmarz, Kildemand. NBL-Buczkowski/ KB-Lampart/ P-Zmarzlik
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Buczkowski
  • 2 Piotr Pawlicki
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Dawid Lampart
  • 5 Matej Zagar
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: gwarancja startów: Fricke; Miesiąc; Taktyczna; rezerwa: Lambert; Cieślak; NBL: Artiom; KB: Fricke; P: Miesiąc
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Paweł Miesiąc
  • 2 Niels Kristian Iversen
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Antonio Lindbaeck
  • 5 Max Fricke
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Dolce&Gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: Gwarancja startów: Nicki, Kasprzak; Rezerwa: Czugunow; Taktyczna, Cieślak, Remis, Typer: Nicki: 3, 3, 3, 3, 3. P- Nicki, KB - Przedpełski, NBL - Kasprzak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Kasprzak
  • 2 Michael Jepsen Jensen
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Paweł Przedpełski
  • 5 Adrian Miedziński
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: Drabik NBL, Kurtz KB, Woffinden P, Pijany Cieślak, Taktyczna Gw St Woffinden Gw. St. Junior Drabik, Typer Woffinden (3,3,3,3,3) Rez Junior Tonder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Kenneth Bjerre
  • 2 Brady Kurtz
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Piotr Protasiewicz
  • 5 Maksym Drabik
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Raf
wybrane zagrywki: 1-GSJ.4-NBL.3-GS,P.5-KB.RS-AJ, taktyczna, pijcieslak, RJ-Rolnicki, remis
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Michał Gruchalski
  • 2 Jason Doyle
  • 3 Emil Sajfutdinow
  • 4 Przemysław Pawlicki
  • 5 Szymon Woźniak
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Boggias
wybrane zagrywki: GSJ, RJ Miskowiak, Rezerwa Holta, Typer Vaculik 3,3,3,3,3/Dudek 3,3,3,2*,2*, Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Martin Vaculik
  • 4 Chris Holder
  • 5 Wiktor Lampart
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce&Gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1. Typer 3,3,3,3,3; 2. GSJ; 3.GS, P, typer 3,3,3,3,3; 4. NBL; 5. GS, KB.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Bartosz Smektała
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Jack Holder
  • 5 Jarosław Hampel