składy: 14 kolejka

drużyna: Motocyce
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: NBL - Lindgren, KB - Thomsen P - Janowski; GS: Jamrog, Thomsen, Pijany Cieslak, Taktyczna, RezJ Kubera, Trofimow, Remis
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Grigorij Łaguta
  • 2 Maciej Janowski
  • 3 Fredrik Lindgren
  • 4 Jakub Jamróg
  • 5 Anders Thomsen
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki:  Gw. St. -Buczkowski, Karczmarz, Zmarzlik/ Typer-Zmarzlik 3,3,3,3,3/ Rez Sen -Kildemand. NBL-Zagar/ KB-Buczkowski/ P-Zmarzlik
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Buczkowski
  • 2 Piotr Pawlicki
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Rafał Karczmarz
  • 5 Matej Zagar
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: Taktyczna, Pijany Cieślak, rez. Lambert, remis, typer: Artiom: 3,3,3,2,2
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Paweł Miesiąc
  • 2 Niels Kristian Iversen
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Antonio Lindbaeck
  • 5 Max Fricke
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Dolce&Gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: Gwarancja startów: Nicki i Kasprzak; Rezerwa: Milik; Taktyczna, Pijany Cieślik; Nicki - NBL, Miedziński - KB, Jepsen-Jensen - P
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Michael Jepsen Jensen
  • 2 Paweł Przedpełski
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Adrian Miedziński
  • 5 Krzysztof Kasprzak
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PROTASIEWICZ NBL, Kurtz KB, Woffinden P, Pijany Cieślak, Taktyczna Gw St Woffinden Gw. St. Junior Drabik, Typer Woffinden (3,3,3,3,3) Rez Junior Tonder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Kenneth Bjerre
  • 2 Brady Kurtz
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Piotr Protasiewicz
  • 5 Maksym Drabik
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Raf
wybrane zagrywki: 1-GSJ.4-NBL.3-GS,P, RS-AJ, taktyczna, pijcieslak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Michał Gruchalski
  • 2 Marcin Turowski
  • 3 Patryk Rolnicki
  • 4 Jason Doyle
  • 5 Emil Sajfutdinow
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Boggias
wybrane zagrywki: Rezerwa Holta RJ Miśkowiak GSJunior Pijany Cieślak Typer Dudek & Vaculik 3,3,3,3,3, Koldi KB, Vacul P, Dudi NBL
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Chris Holder
  • 5 Wiktor Lampart
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce&Gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: Koślawe Melepety - smyk - gsj, nbl; leon - P, typer (3,3,3,3,3); Hampel - gs, kb; liszka - rj., taktyczna, cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Bartosz Smektała
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Jack Holder
  • 5 Jarosław Hampel