składy: 14 kolejka

drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: Gwarancja startów junior, rezerwa Milik, taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Martin Vaculik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 3 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Michael Jepsen Jensen (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów)
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce
trener: Raf
wybrane zagrywki: gw. st. Hampel, gw.st. j. Kaczmarek, gw. st. Lindgren
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 2 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 4 Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
  • 5 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: Rezerwa Karczmarz, gwarancja Doyle, team spirit
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 2 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 3 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Max Fricke (Betard Sparta Wrocław)
drużyna: Team Eagles
grupa: Dolce
trener: crumperek
wybrane zagrywki: taktyczna (5) rezerwa(4) j.holder gwarancja junior
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Chris Holder (Get Well Toruń)
  • 3 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 4 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Grzegorz Walasek (Get Well Toruń)
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: gs - janowski, gsj - smyk, rezerwa - lindback
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 4 Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Kenneth Bjerre (Grupa Azoty Unia Tarnów)
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: Dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: Rezerwa Pawlicki, Pijany Cieslak, Remis
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Niels Kristian Iversen (Get Well Toruń)
  • 2 Adrian Miedziński (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 3 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 5 Mateusz Tonder (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Motocyce
grupa: Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki:
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Chris Holder (Get Well Toruń)
  • 5 Michael Jepsen Jensen (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: g. s. junior - Igor - 3, rezerwa Jamróg - 4, taktyczna - 5
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 2 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 5 Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń)
drużyna: Szpryca
grupa: Gabbana
trener: Pieczar
wybrane zagrywki: Team spirit i rezerwa (Fricke)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Martin Vaculik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 4 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 5 Jack Holder (Get Well Toruń)
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: GSJ: Gruchalski;GS: Iversen; RJ: Kaczmarek; Remis
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Niels Kristian Iversen (Get Well Toruń)
  • 2 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Michał Gruchalski (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
drużyna: Hajs się zgadza
grupa: Gabbana
trener: Davvids
wybrane zagrywki: Siema! Tu Vitoy, jetem Dawidem i wklejam skład :)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 2 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 3 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 4 Adrian Miedziński (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 5 Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: Gwarancja startów Madsen, gwarancja startów Sajfutdinow, rezerwa Lindbaeck
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 4 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)