składy: 2 kolejka

drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: Rezerwa Jensen, Gwarancja Startów Junior, Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 3 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 5 Vaclav Milik (Betard Sparta Wrocław)
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce
trener: Raf
wybrane zagrywki: gw. Lindgren, gw. junior, pijany cieślak.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 2 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 4 Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
  • 5 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: Rezerwa Fricke, Gw. Startów Doyle i Protasiewicz
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 2 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 3 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Rune Holta (Get Well Toruń)
drużyna: Team Eagles
grupa: Dolce
trener: crumperek
wybrane zagrywki: rezerwa 4 - Jack Holder Gwarancja startów 4 - Madsen, gwarancja junior 3
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 3 Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 4 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Chris Holder (Get Well Toruń)
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: gsj - smyk, rezerwa- musielak, gs - janoś
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 4 Antonio Lindbaeck (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 5 Kenneth Bjerre (Grupa Azoty Unia Tarnów)
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: Dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: Rezerwa (Miedzinski), Gwarancja startow junior (Kubera), gwarancja startow (Kolodziej
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Jakub Jamróg (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 3 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 4 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Niels Kristian Iversen (Get Well Toruń)
drużyna: Motocyce
grupa: Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: Rezerwa Gomólski - 4 Gwarancja junior Drabik - 3 Gwarancja Zengota - 4
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 4 Michael Jepsen Jensen (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Chris Holder (Get Well Toruń)
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: g. s. junior - Kubera - 3, rezerwa Kurtz - 4, taktyczna-5
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 3 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 5 Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
drużyna: Szpryca
grupa: Gabbana
trener: Pieczar
wybrane zagrywki: Rezerwa Holta, gwarancj startow Smektala, pijany cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 4 Jack Holder (Get Well Toruń)
  • 5 Max Fricke (Betard Sparta Wrocław)
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: Rezerwa: Iversen, gwar.star.: Kołodziej, gwar. star: Grucha
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Vaclav Milik (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Michał Gruchalski (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
drużyna: Hajs się zgadza
grupa: Gabbana
trener: Davvids
wybrane zagrywki: Rezerwa (Kenneth Bjerre), Team Spirit
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 3 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 5 Adrian Miedziński (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: taktyczna, gwarancja startów junior, rezerwa (Lindbaeck)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 4 Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)