składy: 3 kolejka

drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: Rezerwa Milik, Gwarancja Startów Junior Zgardziński, Gwarancja Startów Sajfutdinow
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 3 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Michael Jepsen Jensen (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce
trener: Raf
wybrane zagrywki: rez j Wieczorek, taktyczna, pijany cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 4 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 5 Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: Rezerwa Fricke, Gw. Startów Doyle i Protasiewicz
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 2 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 3 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 4 Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Rune Holta (Get Well Toruń)
drużyna: Team Eagles
grupa: Dolce
trener: crumperek
wybrane zagrywki: Rezerwa Mroczka gwarancja junior taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Chris Holder (Get Well Toruń)
  • 2 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 3 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 4 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: g.s.j -smyk, g.s. - dudi, g.s. - janoś
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 4 Antonio Lindbaeck (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 5 Kenneth Bjerre (Grupa Azoty Unia Tarnów)
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: Dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: Gwarancja startow junior (Kubera), remis, Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 2 Jakub Jamróg (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 3 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
drużyna: Motocyce
grupa: Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: Rezerwa Wozniak, team spirit
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 4 Michael Jepsen Jensen (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Chris Holder (Get Well Toruń)
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: g. s. junior - Kubera - 3, Team Spirit - 7, Rezerwa junior - Wieczorek - 2
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 2 Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 3 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
drużyna: Szpryca
grupa: Gabbana
trener: Pieczar
wybrane zagrywki: gwarancja startów junior smektała (3), taktyczna (5) gwarancja startów Fricke (4)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 4 Rune Holta (Get Well Toruń)
  • 5 Max Fricke (Betard Sparta Wrocław)
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: GS junior: Kaczmarek, GS Kołodziej, GS Tai
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 3 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Vaclav Milik (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
drużyna: Hajs się zgadza
grupa: Gabbana
trener: Davvids
wybrane zagrywki: Team Spirit, Rezerwa (Adrian Miedziński)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 3 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 4 Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Kenneth Bjerre (Grupa Azoty Unia Tarnów)
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: Gwarancja startów junior, rezerwa (Lindbaeck), gwarancja startów (Madsen)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 2 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 4 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)