składy: 4 kolejka

drużyna: Motocyce
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: RezJ:Kubera; GsJ: Trofimow i Kubera; Typer: Janowski(2,2,1,1,3) i Lindgren (3,3,2,2,1), Remis, Taktyczna; KB i P: Trofimow; NBL: Lindgren
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Jakub Jamróg
  • 3 Fredrik Lindgren
  • 4 Anders Thomsen
  • 5 Wiktor Trofimow jr
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: Pijany Cieślak/ Gw. St. -Buczkowski, Zmarzlik/ Taktyczna/ Typer-Zmarzlik 3,3,3,3,3/ NBL-Pawlicki/ KB-Buczkowski/ P-Zmarzlik
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Buczkowski
  • 2 Piotr Pawlicki
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Dawid Lampart
  • 5 Matej Zagar
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: P: Łaguta; KB: Linbaeck;..GwSt: Łaguta, GwSt: Iversen; Rezerwa: Kościuch; Rezerwa: Fricke; Cieślak;
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Niels Kristian Iversen
  • 2 Paweł Miesiąc
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Antonio Lindbaeck
  • 5 Robert Lambert
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Dolce&Gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: Gwarancja startów: Pedersen; Rezerwa: Przedpełski; Taktyczna, Pijany Cieślik; Kasprzak - P, Miedziński - KB, Pedersen - NBL
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Kasprzak
  • 2 Gleb Czugunow
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Adrian Miedziński
  • 5 Michael Jepsen Jensen
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: Protasiewicz KB, Woffinden P, Drabik NBL, Taktyczna, Pijany Cieślak, Gw. St. Bjerre, Gw. St. Junior Drabik, Typer Woffinden (3,3,3,3,3) Rezerwa Junior Tonder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Kenneth Bjerre
  • 2 Brady Kurtz
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Piotr Protasiewicz
  • 5 Maksym Drabik
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Raf
wybrane zagrywki: 4-NBL, 3-P, 1-KB, taktyczna, GS-1,2,3, Rez Sen - Jonsson GSJ-5, typer DoyLe 3,3,3,3,3 , Rez Jun - GruchaLski, Pijany CiesLak,
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Przemysław Pawlicki
  • 2 Szymon Woźniak
  • 3 Jason Doyle
  • 4 Emil Sajfutdinow
  • 5 Patryk Rolnicki
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 1. NBL, 2. KB, 3 P., zagrywki: GS Koldi, Typer: Vaculik 2,3,3,3,2, Typer Holder 2,2,3,2,1, Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej
  • 2 Patryk Dudek
  • 3 Martin Vaculik
  • 4 Chris Holder
  • 5 Rune Holta
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce&Gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: zagrywki zapisane na park maszyn - kolejka 4
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Bartosz Smektała
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Jack Holder
  • 5 Igor Kopeć-Sobczyński