składy: 4 kolejka

drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: Rezerwa - Buczkowski, Gwarancja Startów - Sajfutdinow, Gwarancja Startów Junior - Szczotka
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 3 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Vaclav Milik (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Michael Jepsen Jensen (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce
trener: Raf
wybrane zagrywki: rez. Woźniak, gw.startów Hampel, gw.startów Lindgren
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 2 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 4 Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
  • 5 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: Rezerwa Fricke, Gw. St. Doyle, Holta
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 2 Rune Holta (Get Well Toruń)
  • 3 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 4 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Team Eagles
grupa: Dolce
trener: crumperek
wybrane zagrywki: gwarancja junior 3 taktyczna 5 rezerwa 4 j. holder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Chris Holder (Get Well Toruń)
  • 3 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 4 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: zagrywski: g.s.j - smyk (3pkt.), rezerwa - Piotruś Pawlick (4pkt.), Taktyczna (5pkt.)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 4 Tobiasz Musielak (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 5 Kenneth Bjerre (Grupa Azoty Unia Tarnów)
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: Dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: Gwarancja startow junior (Kubera), team spirit, rezerwa junior Tonder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Brady Kurtz (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Adrian Miedziński (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 5 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
drużyna: Motocyce
grupa: Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: Gwarancja junior Drabik, gwarancja senior Pawlicki, rezerwa Zengota
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Szymon Woźniak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 3 Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Chris Holder (Get Well Toruń)
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: g. s. junior - Kubera - 3, rezerwa Buczkowski - 4, gw.startów Hampel - 4
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 3 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Brady Kurtz (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
drużyna: Szpryca
grupa: Gabbana
trener: Pieczar
wybrane zagrywki: rezerwa Kułakow (4) gwarancja startów (Smektała) -3 gwarancja startow (Doyle) -4
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 4 Max Fricke (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Rune Holta (Get Well Toruń)
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: GS junior: Kaczmarek, GS Kołodziej, GS Tai
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Niels Kristian Iversen (Get Well Toruń)
  • 3 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 4 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 5 Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
drużyna: Hajs się zgadza
grupa: Gabbana
trener: Davvids
wybrane zagrywki: Team Spirit, Rezerwa (Kenneth Bjerre)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 3 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Adrian Miedziński (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 5 Kacper Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów)
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: Gwarancja startów junior, rezerwa (Lindbaeck), gwarancja startów (Madsen)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 4 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)