składy: 5 kolejka

drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: Rezerwa - Buczkowski, Gwarancja Startów - Sajfutdinow, Gwarancja Startów Junior - Zgardziński
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 3 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Vaclav Milik (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Michael Jepsen Jensen (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce
trener: Raf
wybrane zagrywki: gw.st.jun. Kaczmarek, rez. Woźniak, taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 4 Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
  • 5 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: Gwarancja Startow Protas, Artiom Rezerwa Fricke
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 2 Rune Holta (Get Well Toruń)
  • 3 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 5 Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Team Eagles
grupa: Dolce
trener: crumperek
wybrane zagrywki: rezerwa - Ch. Holder taktyczna gwarancja junior
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 3 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 4 Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Artur Mroczka (Grupa Azoty Unia Tarnów)
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: Zagrywki: g.s.j - smektala, g.s -piter, rezerwa - bjerre
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Antonio Lindbaeck (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 5 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: Dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: gwarancja startów junior Kubera, rezerwa Miedzinski, gwarancja startów Kurtz
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 2 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Jakub Jamróg (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 5 Brady Kurtz (Fogo Unia Leszno)
drużyna: Motocyce
grupa: Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: Gwarancja Pawlicki, gwarancja Drabik, rezerwa Wozniak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Chris Holder (Get Well Toruń)
  • 5 Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: g. s. junior - Kubera - 3, rezerwa Jamróg - 4, gw.startów Pawlicki - 4
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 2 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
drużyna: Szpryca
grupa: Gabbana
trener: Pieczar
wybrane zagrywki: rezerwa Holta, Rezerwa Kułakow, Gwarancja Smektała
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Max Fricke (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 4 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 5 Jack Holder (Get Well Toruń)
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: 1.pijany cieślak, 2.rezerwa: Milik, 3.GS junior - Kaczmarek
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Niels Kristian Iversen (Get Well Toruń)
  • 5 Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
drużyna: Hajs się zgadza
grupa: Gabbana
trener: Davvids
wybrane zagrywki: Team Spirit, Rezerwa (Adrian Miedziński)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Kenneth Bjerre (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 3 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 4 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 5 Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: Gwarancja startów junior, rezerwa (Lindbaeck), gwarancja startów (Madsen)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 4 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)