składy: 7 kolejka

drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: Rezerwa - Buczkowski, Gwarancja Startów - Sajfutdinow, Gwarancja Startów Junior - Zgardziński
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 3 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Vaclav Milik (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Michael Jepsen Jensen (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce
trener: Raf
wybrane zagrywki: rez. Woźniak, gw.st. j. Kaczmarek, gw. st. sen. Lindgren
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 2 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 4 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: gwarancja junior, taktyczna, rezerwa Protas
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 2 Rune Holta (Get Well Toruń)
  • 3 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 4 Max Fricke (Betard Sparta Wrocław)
  • 5 Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)
drużyna: Team Eagles
grupa: Dolce
trener: crumperek
wybrane zagrywki: Taktyczna gwarancja junior rezerwa j. Holder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 4 Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Chris Holder (Get Well Toruń)
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: Rezerwa - Lindback, gs - Pawlicki, gsj - smyk.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 2 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Kenneth Bjerre (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 5 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: Dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: gwarancja startow junior Kubera, gwarancja startow Kolodziej, rezerwa Pawlicki
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Adrian Miedziński (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 4 Brady Kurtz (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
drużyna: Motocyce
grupa: Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: Z1 Junior gwsrancja Drabik Z2 Senior gwsrancja Pawlicki Z3 rezerwa Woźniak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Michael Jepsen Jensen (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: g. s. junior - Kubera - 3, rezerwa Buczek- 4, cieślak -5
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 2 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Brady Kurtz (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
drużyna: Szpryca
grupa: Gabbana
trener: Pieczar
wybrane zagrywki: Gwarancja smektala gwarancja j.holder gwarancja zagar
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 4 Rune Holta (Get Well Toruń)
  • 5 Jack Holder (Get Well Toruń)
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: Gwar.startów: Kołodziej, Gwar. st. junior, pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 2 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
  • 5 Vaclav Milik (Betard Sparta Wrocław)
drużyna: Hajs się zgadza
grupa: Gabbana
trener: Davvids
wybrane zagrywki: Rezerwa (Kenneth Bjerre), Team Spirit
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 3 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 4 Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 5 Adrian Miedziński (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: gwarancja startow Madsen, gwarancja startow junior, rezerwa Lindbaeck
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 4 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)