składy: 8 kolejka

drużyna: Motocyce
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: 2.-P; 4.-PN; 5.-KB; 2.-NCD, MCK, Kamasutra, Pijany Cieslak, 5.-GS; 4.-ZB
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Robert Lambert
  • 2 Grigorij Łaguta
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Michael Jepsen Jensen
  • 5 Dominik Kubera
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Łaguta; KB - Buczkowski; P - Janowski. Zagrywki: Gwarancja Startów: Buczkowski, Thomsen; Mortal Kombat Combo: Czugunow; Pijany Cieślak; Rezerwa: Krakowiak; NCD Łaguta
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Gleb Czugunow
  • 2 Maciej Janowski
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Anders Thomsen
  • 5 Krzysztof Buczkowski
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: PN: Emil, P: Zagar, KB: Pawlicki. Zagrywki: GS: Lampart, MKC, Spartacus: Kasprzak vs Madsen, PijCieś, Typer: Emil - 12/13, NCD - Emil
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow
  • 2 Piotr Pawlicki
  • 3 Matej Zagar
  • 4 Krzysztof Kasprzak
  • 5 Wiktor Lampart
drużyna: Sharks
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Arturo
wybrane zagrywki: KB-4; PN-3; P-5; Remis; GS - Szczepaniak; Kamasutra; Muchomor; NCD - 3; Mortal Komb
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Max Fricke
  • 3 Kacper Woryna
  • 4 Mateusz Szczepaniak
  • 5 Jack Holder
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Kołodziej, Kb Smektała, P - Przedpełski Zagrywki - Pijany Cieślak, Muchomor, Mortal Kołodziej, Gw.St. Kołodziej, Gw. St. Miesiąc, Zdzisław Bonusiak Kołodziej
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej
  • 2 Paweł Miesiąc
  • 3 Bartosz Smektała
  • 4 Paweł Przedpełski
  • 5 Jason Doyle
drużyna: Team Eagles
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Crumper
wybrane zagrywki: Hampel(P) Vaculik (PN) Bjerre (KB), Rezerwa - Tonder, MKC, Gwarancja startów Vaculik Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Martin Vaculik
  • 2 Kenneth Bjerre
  • 3 Jarosław Hampel
  • 4 Maksym Drabik
  • 5 Niels Kristian Iversen
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 5 - PN, 2 - KB, 1 - P, Zagrywki: Pijany Cieślak, MKC, GS Miśkowiak, Rezerwa Miśkowiak, NCD Zmarzlik, Typer Zmarzlik 14/15
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Piotr Protasiewicz
  • 3 Fredrik Lindgren
  • 4 Antonio Lindbaeck
  • 5 Nicki Pedersen
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce&Gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1- P; 2 - KB; 3 - PN, NCD, Typer 11/12; 5- GS, typer 3/4; rezerwa - Lidsey; rezerwa - Woźniak.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden
  • 2 Rune Holta
  • 3 Mikkel Michelsen
  • 4 Przemysław Pawlicki
  • 5 Mateusz Świdnicki