składy: 9 kolejka

drużyna: Motocyce
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: Rezerwa - Trofimov, GS - Trofimow, Kubera, MCK, ZB - Jepsen-Jensen, NCD - Lambert; PN- Lambert, P- Laguta, KB- Dudek
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Grigorij Łaguta
  • 2 Dominik Kubera
  • 3 Robert Lambert
  • 4 Michael Jepsen Jensen
  • 5 Patryk Dudek
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: P - Łaguta; KB - Czugunow; PN - Janowski. Zagrywki: Gwarancja Startów: Buczkowski, Czugunow: Kamasutra; Muchomor; Rezerwa: Karczmarz; NCD Łaguta
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Gleb Czugunow
  • 2 Artiom Łaguta
  • 3 Maciej Janowski
  • 4 Krzysztof Buczkowski
  • 5 Anders Thomsen
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: PN: Kasprzak, P: Emil, KB: Zagar. Zagrywki: GS: Lampart, MKC, Spartacus: Kasprzak vs Kołodziej, PijCieś, Typer: Emil - 11/12, NCD - Emil
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Piotr Pawlicki
  • 2 Matej Zagar
  • 3 Emil Sajfutdinow
  • 4 Krzysztof Kasprzak
  • 5 Wiktor Lampart
drużyna: Sharks
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Arturo
wybrane zagrywki: KB-4; PN-3; P-5; Remis; GS - Łogaczow; Kamasutra; Muchomor; NCD - 3; Mortal Kombat Combo; Rezerwa - Holder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Kacper Woryna
  • 2 Siergiej Łogaczow
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Mateusz Tudzież
  • 5 Max Fricke
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Doyle, Kb Smektała, P - Przedpełski Zagrywki - Pijany Cieślak, Muchomor, Mortal Doyle, Gw.St. Kołodziej, Gw. St. Jamróg, Kamasutra
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Bartosz Smektała
  • 3 Paweł Przedpełski
  • 4 Jakub Jamróg
  • 5 Janusz Kołodziej
drużyna: Team Eagles
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Crumper
wybrane zagrywki: Drabik(P) Iversen(PN) Bjerre (KB), Rezerwa - Tonder, MKC, Gwarancja startów Vaculik Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maksym Drabik
  • 2 Niels Kristian Iversen
  • 3 Kenneth Bjerre
  • 4 Jarosław Hampel
  • 5 Martin Vaculik
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 3 - PN, 2 - KB, 1 - P, Zagrywki: Pijany Cieślak, MKC, GS Miśkowiak, Rezerwa Miśkowiak, ZB Lindbaeck, ZB Protas
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen
  • 2 Fredrik Lindgren
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Piotr Protasiewicz
  • 5 Antonio Lindbaeck
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce&Gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1 - P; 2 - GS; 3 - PN, Typer 11/12; 4 - KB; 5 - GS, ZB; Rez - Milik, Rez - Lidsey.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Mateusz Świdnicki
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Chris Holder
  • 5 Rune Holta