składy: 9 kolejka

drużyna: Motocyce
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: KB – Jamrog NBL – Laguta P – Janowski Taktyczna (3) Rezerwa Kubera (3) Pijany Cieslak (3) Typer Laguta (3,2,3,2,2) Gwarancja Laguta (3)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Grigorij Łaguta
  • 2 Jakub Jamróg
  • 3 Maciej Janowski
  • 4 Fredrik Lindgren
  • 5 Anders Thomsen
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: - Pijany Cieślak/Taktyczna/ Typer-Zmarzlik 2,3,3,3,3/ Rez Sen -, Karczmarz, Lampart. NBL-Pawlicki/ KB-Buczkowski/ P-Zmarzlik
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Buczkowski
  • 2 Piotr Pawlicki
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Dawid Lampart
  • 5 Matej Zagar
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: NBL: Miesiąc; KB: Lindbaeck; P: Łaguta; ---- rezerwa: Kościuch; GS: Łaguta; GS: Iversen; Typer - Łaguta: 3,3,3,3,3; Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Niels Kristian Iversen
  • 2 Antonio Lindbaeck
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Max Fricke
  • 5 Paweł Miesiąc
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Dolce&Gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: g.s. Jepsen Jensen, rezerwa Czugunow, taktyczna; NBL Kasprzak, P Nicki, KB Miedziak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Michael Jepsen Jensen
  • 2 Paweł Przedpełski
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Adrian Miedziński
  • 5 Krzysztof Kasprzak
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: Drabik P, Protasiewicz KB, Kurtz NBL, Pijany Cieślak, Gw. St. Bjerre, Gw St. Protasiewicz Gw. St. Junior Drabik, Medium Woffinden, Rez Junior Bogdanowicz
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Kenneth Bjerre
  • 2 Brady Kurtz
  • 3 Maksym Drabik
  • 4 Tai Woffinden
  • 5 Piotr Protasiewicz
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Raf
wybrane zagrywki: 1-NBL, 3-P, 2-KB, taktyczna, GS-3, GSJ-5, Rez Jun-TurowskI,RezSen-AJ,remis
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow
  • 2 Przemysław Pawlicki
  • 3 Jason Doyle
  • 4 Szymon Woźniak
  • 5 Kamil Wieczorek
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Boggias
wybrane zagrywki: GS Holder, Vaculik, Reż Holta, GSJ, RJ Maćkowiak, TyperVacul 5x3
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Chris Holder
  • 2 Patryk Dudek
  • 3 Martin Vaculik
  • 4 Wiktor Lampart
  • 5 Janusz Kołodziej
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce&Gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: smyk - gsj, nbl; madesn - p, typer (3,3,3,3,3); j.holder kb; hampel - gs; kopeć - rj., cieślak, taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Bartosz Smektała
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Jack Holder
  • 5 Jarosław Hampel