składy: 1 kolejka

drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: Rezerwa - Milik, Gwarancja Startów - Zmarzlik, Gwarancja Startów Junior - Szczotka
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Martin Vaculik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 2 Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 3 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 5 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
drużyna: Do Bandy
grupa: Dolce
trener: Raf
wybrane zagrywki: gwarancja junior, pijany cieślak, remis
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 2 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 5 Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: Gwarancja Startów (Łaguta, Fricke) Rezerwa (Holta)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 2 Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 3 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Max Fricke (Betard Sparta Wrocław)
drużyna: Team Eagles
grupa: Dolce
trener: crumperek
wybrane zagrywki: Team spirit, Gwarancja startów junior
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 4 Artur Mroczka (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 5 Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: Zagrywki: g.s.j. - Smektała (3); g.s. - Jaowski (4); g.s. - Dudek (4).
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Antonio Lindbaeck (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 3 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 4 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Kenneth Bjerre (Grupa Azoty Unia Tarnów)
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: Dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: Gwarancja Startów Junior (Kubera), Rezerwa (Kurtz), Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Niels Kristian Iversen (Get Well Toruń)
  • 3 Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
drużyna: Motocyce
grupa: Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: Rezerwa Gomólski - 4, Team Spirit - 7
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
  • 2 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Grzegorz Zengota (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 4 Szymon Woźniak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 5 Michael Jepsen Jensen (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: g. s. junior - Kubera - 3, Team Spirit - 7, Rezerwa junior - Wieczorek - 2
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 2 Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 3 Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno)
  • 4 Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
  • 5 Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
drużyna: Szpryca
grupa: Gabbana
trener: Pieczar
wybrane zagrywki: Rezerwa - J. Holder (4), Rezerwa - Holta (4), Gwarancja startów - Smektała (3)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle (Get Well Toruń)
  • 2 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
  • 3 Martin Vaculik (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Matej Zagar (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 5 Max Fricke (Betard Sparta Wrocław)
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: 1.pijany cieślak, 2.rezerwa: Janusz Kołodziej, 3.rezerwa junior: Gruchalski
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Niels Kristian Iversen (Get Well Toruń)
  • 2 Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
  • 3 Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
  • 4 Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów)
  • 5 Vaclav Milik (Betard Sparta Wrocław)
drużyna: Hajs się zgadza
grupa: Gabbana
trener: Davvids
wybrane zagrywki: Rezerwa (Kenneth Bjerre), Team Spirit
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Fredrik Lindgren (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 2 Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 3 Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 4 Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)
  • 5 Adrian Miedziński (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
drużyna: Concordia Bikers
grupa: Gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: Gwarancja startów junior, rezerwa (Lindbaeck), taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
  • 2 Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
  • 3 Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 4 Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
  • 5 Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)