składy: 1 kolejka

drużyna: Motocyce
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: Dudek - P, Kubera - KB, Lambert - PN; Zagrywki: Mortal Combat Combo, Gwarancja Startow (Kubera, Lambert), Typer - Kubera 4/5 pkt. , NCD, Remis
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Dominik Kubera
  • 3 Grigorij Łaguta
  • 4 Michael Jepsen Jensen
  • 5 Robert Lambert
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Janowski; KB - Buczkowski; P - Łaguta. Zagrywki: Gwarancja Startów: Czugunow, Thomsen; Mortal Kombat Combo: Buczkowski; Kamasutra; Pijany Cieślak; Typer: Janowski - 11/12.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Buczkowski
  • 2 Artiom Łaguta
  • 3 Maciej Janowski
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Anders Thomsen
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: PN - Kasprzak; KB - Lampart; P - Sajfutdinow. Zagrywki: Gwarancja Startów: Lampart, Sajfutdinow; Mortal Kombat Combo: Sajfutdinow; Zdzisław Bonusiak: Lampart; Pijany Cieślak; Typer: Zagar - 6/9.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow
  • 2 Wiktor Lampart
  • 3 Piotr Pawlicki
  • 4 Matej Zagar
  • 5 Krzysztof Kasprzak
drużyna: Sharks
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Arturo
wybrane zagrywki: KB-4; PN-1; P-5; Remis; GS - Szczepaniak; Kamasutra; Muchomor; NCD - 3; Mortal Kombat Combo;
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Kacper Woryna
  • 2 Max Fricke
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Mateusz Szczepaniak
  • 5 Andrzej Lebiediew
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: Smektała P, Kołodziej KB, Doyle PN. Zagrywki Mortal, Taktyczna, Gw, Startów Przedpełski, Jamróg, Rezerwa Miesiąc, Bartkowiak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Bartosz Smektała
  • 3 Janusz Kołodziej
  • 4 Jakub Jamróg
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Team Eagles
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Crumper
wybrane zagrywki: Iversen (P) Drabik (PN) Bjerre (KB) Gwarancja Startów -Drabik, Typer-Hampel 8/10, Muchomor, Kamasutra,
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maksym Drabik
  • 2 Kenneth Bjerre
  • 3 Martin Vaculik
  • 4 Niels Kristian Iversen
  • 5 Jarosław Hampel
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: Dolce&Gabbana
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 2 - P, 4 - KB, 3 - PN, Zagrywki: Rezerwa Miedzinski, Kamasutra, MKC, ZB Lindgren, NCD i Typer Zmarzlik 13/14,
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen
  • 2 Fredrik Lindgren
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Antonio Lindbaeck
  • 5 Piotr Protasiewicz
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: Dolce&Gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: Zagrywki: Woźniak- przełożony, mortal Kombat; Tai - Prima nominatus, NCD; Holta - król bonusów, Zdzisław bonusiak; Milik- rezerwa; muchomor, kamasutra
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Szymon Woźniak
  • 2 Mikkel Michelsen
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Przemysław Pawlicki
  • 5 Rune Holta