Megaliga 2 KOLEJKA składy

  • Autor
    Wpisy
  • #1910

    Vitoy
    Uczestnik

    Zapominalski Łukaszenkkko:

    KB – MICHALSEN; NBL – SMYK; P – MADSEN; GS – MADSEN; GSJ – SMYK; GSJ – KOPEĆ; TYPER (3,3,3,3,3,) – MADESN
    skład:
    nr startowy zawodnik
    1 Mikkel Michelsen
    2 Bartosz Smektała
    3 Leon Madsen
    4 Jack Holder
    5 Igor Kopeć-Sobczyński

    #1909

    Vitoy
    Uczestnik

    Wplątani z zaklejonymi oczami taśmą balansują nad przepaścią na dnie której wypięte sterczą końcówki śrub:
    Antonio Lindbaeck
    Max Fricke
    Niels Kristian Iversen
    Artiom Łaguta
    Norbert Kościuch
    _____

    Przełożony: Iversen, Król bonusów: Kościuch;

    Zagrywki:
    Medium: Łaguta,
    GS: Iversen,
    GS Lindbaeck,
    Rezerwa: Lambert,
    Typer: Lindbaeck: 2,3,3,2,1*

    #1908

    Raf
    Uczestnik

    1 Emil Sajfutdinow
    2 Szymon Woźniak
    3 Jason Doyle
    4 Przemysław Pawlicki
    5 Andreas Jonsson

    1-NBL, 3-P, 2-KB, typer DoyLe 3,3,3,2,2, Pijany CiesLak, Remis, taktyczna

    #1907

    Maro
    Uczestnik

    Motocyce:
    1. Thomsen
    2. Janowski
    3. Lindgren
    4. Trofimow Jr.
    5. Kubera

    Role: NBL – Kubera / P – Janowski / KB – Thomsen, Zagrywki: Gwarancja startów: Thomsen, Trofimow Jr. i Kubera, Rezerwa: Jamróg, Typer: Thomsen (2*,3,2*,1,3)

    #1906

    zdruch
    Uczestnik

    Concordia:
    1. Nicki NBL
    2. Jensen
    3. Kasprzak P
    4. Miedziak KB
    5. Milik

    Gwarancja startów: Kasprzak i Pedersen; Rezerwa: Przedpełski; Taktyczna, Pijany Cieślik; Kasprzak – P, Miedziński – KB, Pedersen – NBL

    #1905

    Boggias
    Uczestnik

    Borowcy:

    1. Dudek
    2. Vacul
    3. Hodor
    4. Lampart
    5. Koldi
    GS Holder, RJ Miśkowiak, NBL Kołodziej, P Vaculik, KB Dudek

    #1904

    Olo
    Uczestnik

    1 Krzysztof Buczkowski
    2 Piotr Pawlicki
    3 Bartosz Zmarzlik
    4 Peter Kildemand
    5 Matej Zagar

    Gw. St. -Pawlicki, -Zmarzlik/ Taktyczna/ Typer-Zmarzlik 3,3,3,3,3/ Rez Sen -Lampart. KB-Buczkowski/ NBL-Pawlicki/ P-Zmarzlik

    #1903

    Gruby
    Uczestnik

    Śruby:

    1 Kenneth Bjerre
    2 Brady Kurtz
    3 Tai Woffinden
    4 Piotr Protasiewicz
    5 Maksym Drabik

    Kurtz KB, Woffinden P, Protasiewicz NBL – Taktyczna, Pijany Cieślak, Gw. St. Woffinden, Gw. St. J. Dabik, Typer Woffinden (3,3,3,3,3), Rez. J. Tonder

    #1901

    Dolce
    Opiekun forum

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.