Megaliga 2018 – ruszamy! Szczegóły w temacie!

 • Autor
  Wpisy
 • #840

  Anonim

  Nagroda na bogato 🙂

  #835

  Raf
  Członek

  Może hafciarz za mało wypi

  #834

  Gruby
  Członek

  Fajna nagroda. Będzie pasować mi do zeszłorocznego szalika, który cały czas się haftuje.

  #825

  Dolce
  Opiekun forum

  Witajcie!
  W weekend rusza Ekstraliga także rusza i Megaliga 2018. Domyślam się, że wszyscy czujemy to samo: lekką podnietkę z nutą metanolu. Jeszcze tylko kilka dni i euforia się zacznie. I dobrze kurwa bo czekaliśmy na to od jesieni.

  Teraz konkrety na temat strony:
  – w zakładce park maszyn mamy najświeższe informacje o Megalidze, tematy na forum i każdy powinien regularnie tu zaglądać
  – w zakładce trybuna mamy coś na kształt ubiegłorocznej trybuny gdzie każdy może wylewać pomyje lub wyznawać miłość
  – w zakładce draft można wracać wspomnieniami do draftu i przypominać sobie swoje świetne manewry taktyczne przy wyborach siły roboczej do Waszych drużyn
  – w zakładce drużyny mamy podsumowanie draftu

  I teraz najważniejsze: mamy 3 nowe zakładki. Zacznę od ostatniej czyli tabeli. W niej znajdziecie podsumowanie Waszych poczynań na torach Megaligi. O miejscu w tabeli decydują kolejno następujące elementy: 1. punkty za zwycięstwo/remis Waszej drużyny 2. różnica punktów zdobytych/straconych w meczach Waszych drużyn 3. jeśli zdarzy się, że obie drużyny będą miały tyle samo punktów i taką samą różnicę małych punktów to o pozycji w tabeli zadecyduje to kto zdobył więcej małych punktów we wszystkich swoich meczach

  Teraz o wystawianiu składów do meczów: w zakładce składy i pod numerem każdej kolejki wybieracie skład na dany mecz Waszej drużyny. Oczywiście, żebyście mogli wybrać skład to musicie być zalogowani do Waszego konta. Każdy wybiera 5 zawodników do meczu oraz przy każdym wybranym zawodniku zaznacza checbox oraz wybiera dla zawodnika jego numer w składzie. System jest tak skonstruowany, że musicie uważać i nie pomylić się przy wskazywaniu numeru zawodnika (jeśli np. dacie nr 2 dwóm różnym zawodnikom to Wasz skład będzie przez system uznany za nieważny). Następnie w polu ‚zagrywki’ wpisujecie wybrane zagrywki zgodnie z zasadami Megaliga 2018. Następnie zatwierdzamy skład. Skład do rozpoczęcia pierwszego meczu Waszego pierwszego zawodnika, który wystąpi w danej kolejce Ekstraligi możecie zmieniać do woli, ponownie przeprowadzając cały proces i zatwierdzając skład na nowo. I teraz ostatnia sprawa dotycząca składu: z racji tego, że system (choć wielokrotnie testowany) może jeszcze nie być doskonały to składy na pierwsze kilka kolejek wpisujcie jeszcze proszę w temacie, który dzisiaj otworzę (‚Składy 1 kolejka Megaliga’). Na razie też mam prośbę, że jeśli ktoś będzie chciał zmienić skład w trakcie trwania kolejki (tzn. kiedy już pojechał jego jakikolwiek zawodnik ze składu wystawionego na daną kolejkę) to niech nie zmienia go w zakładce składy a pisze w temacie na forum (‚Składy 1 kolejka Megaliga’).
  W zakładce megaliga w podzakładce konkretnej kolejki będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki Waszej drużyny. Wyniki będziemy starli się razem z Gabbaną umieszczać na bieżąco. Oczywiście jesteśmy tylko ludźmi i jeśli ktoś zauważy błąd liczenia punktów to niech śmiało pisze w temacie.
  To na razie tyle ode mnie. Dzisiaj w nocy poczyszczę wszystkie testowe wyniki i od jutra wystawiajcie składy i wpisujcie je na forum.
  Powodzenia w Megaliga 2018…. a byłbym zapomniał. Przecież miałem coś napisać o nagrodzie za zwycięstwo w tegorocznej Megaliga 2018. Każdy z nas miał i te młodsze i te starsze, ale wiadomo, że najlepsza jest doświadczona trzydziestka! I taka właśnie trzydziestka jest nagrodą dla zwycięzcy tegorocznej Megaligi 2018. W tym roku nagrodą będzie whisky Ballantine’s 30YO skomponowanej z destylatów, które leżakowały minimum 30 lat w beczkach po sherry oraz bourbonie. Dzięki tak długiemu dojrzewaniu whisky posiada subtelny i słodki aromat oraz bogatą paletę smakową. Whisky klasy premium, która zdobyła wiele nagród w swojej kategorii… teraz sama stała się nagrodą. Powodzenia Megaligowcy! Zdjecie tej pięknej 30-tki poniżej!

Temat ‘Megaliga 2018 – ruszamy! Szczegóły w temacie!’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.