Megaliga 5 KOLEJKA składy

  • Autor
    Wpisy
  • #1991

    Raf
    Uczestnik

    V runda

    u mnie 83 – brak sumy taktycznej

    #1990

    Raf
    Uczestnik

    + korekta zagrywek

    1-NBL, 2-P, 4-KB, taktyczna, GS- 4, GSJ-5, Rez Jun – Gruchalski, Pijany Cieslak

    #1989

    Raf
    Uczestnik

    zmiany zmiany

    3 Jason Doyle

    4 Przemysław Pawlicki

    5 Turowski

    #1957

    Raf
    Uczestnik

    1
    Emil Sajfutdinow

    2
    Szymon Woźniak

    3
    Przemysław Pawlicki

    4
    Jason Doyle

    5
    Patryk Rolnicki

    1-NBL, 2-P, 3-KB, taktyczna, GS- 3, GSJ-5, Rez Jun – Gruchalski, Pijany Cieslak

    #1953

    Raf
    Uczestnik

    Do Bandy

    1
    Emil Sajfutdinow

    2
    Szymon Woźniak

    3
    Przemysław Pawlicki

    4
    Patryk Rolnicki

    5
    Jason Doyle

    1-NBL, 2-P, 3-KB, taktyczna, GS- 3, GSJ-4, Rez Jun – Gruchaski, Medium-5,

    #1952

    Vitoy
    Uczestnik

    Wplątani w taśmę

    wybrane zagrywki: NBL: Fricke; P: Łaguta; KB: Lindbaeck; GS: Artiom; GS: Lindbaeck; Taktyczna; Rez. Lambert; Cieślak

    skład:

    1 Niels Kristian Iversen
    2 Antonio Lindbaeck
    3 Artiom Łaguta
    4 Paweł Miesiąc
    5 Max Fricke

    #1951

    LUKASZ_ENKO
    Uczestnik

    Melepetki:
    1. Michalsen
    2. Smyk;
    3. Leon
    4. J.Holder
    5. Hampel
    Zagrywki:Smyk-KB,GSJ; Madsen – P, GS, Typer (3,3,3,3,3); Hampel – GS,NBL; Liszka – RJ; Kopeć – RJ.

    #1950

    zdruch
    Uczestnik

    Concordia:

    1. Kasprzak
    2. Miedziak
    3. Nicki
    4. Przedpełski
    5. Jepsen Jensen

    Gwarancja startów: Pedersen; Rezerwa: Milik; Taktyczna, Kasprzak – NBL, Miedziński – KB, Pedersen – P

    #1949

    Maro
    Uczestnik

    Doszy mnie skandaliczne wiesci z centrali, ze WROCGOR jednak jedziemy i to w Gorzowie. Biednemu wiatr w oczy. Zmiany zmiany…

    MOTOCYCE:

    1. Kubera
    2. Thomsen
    3. Lindgren
    4. Jamrog
    5. Janowski

    KB – Thomsen / P – Lindgren / NBL – Kubera / Rezerwa senior/junior– Trofimow (3); GSJ: Kubera (3); Medium – Janowski (3) i GS Lindgren (3) i Jamrog (3)

    #1948

    Maro
    Uczestnik

    MOTOCYCE:

    1. Janowski
    2. Jamrog
    3. Lindgren
    4. Thomsen
    5. Kubera

    KB – Jamrog / P – Lindgren / NBL – Kubera / Rezerwa – Trofimow (3); GSJ: Kubera (3); GS – Janowski i Jamrog (6), Pijany Cieslak (3)

    #1947

    Gruby
    Uczestnik

    Śruby

    1 Kenneth Bjerre
    2 Brady Kurtz
    3 Tai Woffinden
    4 Piotr Protasiewicz
    5 Maksym Drabik

    Protasiewicz KB, Woffinden P, Kurtz NBL, Pijany Cieślak, Gw. St. Bjerre, Gw. St. Junior Drabik, Typer Woffinden (3,3,3,3,3), Rezerwa Senior Pawliczak

    #1946

    Olo
    Uczestnik

    1 Krzysztof Buczkowski
    2 Piotr Pawlicki
    3 Bartosz Zmarzlik
    4 Dawid Lampart
    5 Matej Zagar

    Pijany Cieślak/ Gw. St. -Buczkowski/Rez Sen -Karczmarz/ Taktyczna/ Typer-Zmarzlik 3,3,3,3,3/ NBL-Pawlicki/ KB-Buczkowski/ P-Zmarzlik

    #1945

    Boggias
    Uczestnik

    Borowcy:

    1. Koldi
    2. Dudek
    3. Vacul
    4. Holder
    5. Lampart

    1. NBL, 2. KB, 3 P., zagrywki: GS Vaculik, Typer: Vaculik 3,3,3,3,3, Pijany Cieślak, Rezerwa Holta, GS Junior

    #1940

    Dolce
    Opiekun forum

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.