Składy 1 kolejka Megaliga 2018

  • Autor
    Wpisy
  • #849

    Raf
    Członek

    D0 BANDY ruszaja do bandy ;

    1. Krzysztof Kasprzak
    2. Tai Woffinden
    3. Jarosław Hampel
    4. Fredrik Lindgren
    5. Daniel Kaczmarek

    gwarancja junior, pijany cieślak, remis

    #848

    Boggias
    Uczestnik

    Borowcy:

    1. Doyle
    2. Karczmarz
    3. Łaguta
    4. Protas
    5. Fricke

    Gwarancja Startów (Łaguta, Fricke) Rezerwa (Holta)

    #847

    Gruby
    Członek

    1 Martin Vaculik (Cash Broker Stal Gorzów)
    2 Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów)
    3 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
    4 Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
    5 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)

    Rezerwa – Milik, Gwarancja Startów – Zmarzlik, Gwarancja Startów Junior – Szczotka

    #846

    LUKASZ_ENKO
    Uczestnik

    Zmiana: 1. Magic 3. Dudi. Reszta bez zmian.

    #845

    LUKASZ_ENKO
    Uczestnik

    1. Duzers; 2. Niegger; 3. Magic; 4. Smyk; 5.Keni karzełek. Zagrywki: g.s.j. – Smyk(3); g.s. – Magic (4); g.s. – Duzers(4). PAKA!

    #844

    Maro
    Członek

    MOTOCYCE
    1. Janowski
    2. Drabik
    3. Zengota
    4. Woźniak
    5. Jepsen-Jensen

    Rezerwa – Gomólski 4
    Team Spirit 7

    #843

    zdruch
    Członek

    1. Emil Sajfutdinow
    2. Leon Madsen
    3. Piotr Protasiewicz
    4. Alex Zgardziński
    5. Nicki Pedersen

    Zagrywki: Gwarancja startów junior, rezerwa (Lindbaeck), taktyczna

    #842

    pieczar
    Członek

    Szpryca:

    1. Doyle
    2. Smektała
    3. Vaculik
    4. Zagar
    5. Fricke

    Rezerwa – J. Holder, Rezerwa – Holta, Gwarancja startów – Smektała

    #841

    Bizon
    Członek

    Galacticos:

    1. Zagar
    2. Iversen
    3. Przemek Pawlicki
    4. Kołodziej
    5. Kubera

    Zagrywki: Gwarancja Startów Junior (Kubera), Rezerwa (Kurtz), Pijany Cieślak

    #839

    Olo
    Członek

    1 Bartosz Zmarzlik
    2 Przemysław Pawlicki
    3 Jarosław Hampel
    4 Dominik Kubera
    5 Krzysztof Buczkowski

    zagrywki:
    g. s. junior – Kubera – 3,
    Team Spirit – 7,
    Rezerwa junior – Wieczorek – 2

    #838

    Vitoy
    Uczestnik

    Wplątani w Taśmę:

    1. Iversen
    2. Woffinden
    3. Łaguta
    4. Rolnicki
    5. Milik

    Pijany Cieślak
    rezerwa – Kołodziej
    rezerwa junior – Gruchalski

    #837

    Davvids
    Członek

    Hajs się zgadza:
    1. Fredrik Lindgren
    2. Patryk Dudek
    3. Krzysztof Kasprzak
    4. Rafał Karczmarz
    5. Adrian Miedziński

    Rezerwa: Kenneth Bjerre
    Team Spirit

    #836

    crumperek
    Uczestnik

    eagles:

    1 Leon Madsen – Czestochowa
    2 Maksym Drabik – Wrocław
    3 Nicki Pedersen – Tarnów
    4 Artur Mroczka – Tarnów
    5 Grzegorz Zengota – ZG

    Z1 Gwarancja Startów Junior (3)
    Z2 Team Spirit (7)

    #831

    Dolce
    Opiekun forum

    tu wpisujcie swoje składy

Temat ‘Składy 1 kolejka Megaliga 2018’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.