Składy 2 kolejka Megaliga 2018

  • Autor
    Wpisy
  • #873

    Raf
    Członek

    DO BANDY

    Krzysztof Kasprzak
    Jarosław Hampel
    Fredrik Lindgren
    Daniel Kaczmarek
    Tai Woffinden

    gw. Lindgren, gw. junior, pijany cieślak.

    #872

    Boggias
    Uczestnik

    Maro,
    wystaw jeszcze swój skład w zakładce składy kolejka 2

    #871

    Maro
    Członek

    MOTOCYCE
    1. Janowski
    2. Drabik
    3. Zengota
    4. Jepsen-Jensen
    5. Holder

    Z1 Rezerwa (Gomolski) 4
    Z2 Gwarancja startow (Zengota) 4
    Z3 Gwarancja junior (Drabik) 3

    #870

    Gruby
    Członek

    Śruby
    1 Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
    2 Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
    3 Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
    4 Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
    5 Vaclav Milik (Betard Sparta Wrocław)

    Rezerwa Jensen, Gwarancja Startów Junior, Taktyczna

    #869

    LUKASZ_ENKO
    Uczestnik

    Melepetson’s:

    1. Dudek
    2. Smektała
    3. Janowski
    4. Murzaj
    5. Bjerre

    6. Musielok

    gsj – smyk, rezerwa – Musielok, gs – Janoś

    #868

    Boggias
    Uczestnik

    1. Doyle
    2. Protas
    3. Artiom
    4. Niedźwiedź
    5. Holta

    Rezerwa Fricke, Gwarancja Startów Doyle i Protas

    #867

    crumperek
    Uczestnik

    pokombinuje… jednak nie zmieniam. I zostaje Holder… 🙂

    #866

    zdruch
    Członek

    Concordia Bikers

    1. Leon Madsen
    2. Emil Sajfutdinow
    3. Nicki Pedersen
    4. Alex Zgardziński
    5. Piotr Protasiewicz

    zagrywki: taktyczna, gwarancja startów junior, rezerwa (Lindbaeck)

    #865

    Davvids
    Członek

    Hajs się zgadza
    1. Fredrik Lindgren
    2. Patryk Dudek
    3. Krzysztof Kasprzak
    4. Rafał Karczmarz
    5. Adrian Miedziński

    Zagrywki:
    Rezerwa (Kenneth Bjerre) – 4
    Team Spirit – 7

    #864

    Olo
    Członek

    zmiana zagrywek:
    g. s. junior – Kubera – 3, rezerwa Kurtz – 4, taktyczna-5

    #863

    Olo
    Członek

    1 Jarosław Hampel
    2 Bartosz Zmarzlik
    3 Dominik Kubera
    4 Krzysztof Buczkowski
    5 Przemysław Pawlicki

    g. s. junior – Kubera – 3, Team Spirit – 7, Rezerwa junior – Wieczorek – 2

    #862

    crumperek
    Uczestnik

    jedna zmiana za Chrisa Holdera – Greg Walasek

    #861

    crumperek
    Uczestnik

    Leon Madsen
    Nicki Pedersen
    Grzegorz Zengota
    Maksym Drabik
    Chris Holder

    rezerwa – jack holder
    gwarancja – madsen
    gwarancja junior

    #859

    Dolce
    Opiekun forum

Temat ‘Składy 2 kolejka Megaliga 2018’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.