Draft Megaliga 2018 – w zakładce MEGALIGA możecie zobaczyć już terminarz na pierwsze 10 kolejek w każdej z lig!!!

 • Autor
  Wpisy
 • #515

  Gruby
  Członek

  12 apostołów. Stara Baba się ucieszy.

  #514

  Gruby
  Członek

  1

  #513

  Vitoy
  Uczestnik

  W tegorocznym drafcie zbieramy do 12 zawodników.
  Następnie ruszamy z transferami, terminarzem i korektą zasad.

  #367

  Dolce
  Opiekun forum

  Uwaga! Składy zaktualizowane w zakładce DRUŻYNY

  #366

  Dolce
  Opiekun forum

  wybór anulowany, wybieraj ponownie (dwóch)

  #362

  Bizon
  Członek

  PRosze o anulowane mojego wyboru Hampela.

  #335

  Dolce
  Opiekun forum

  INFO ODNOŚNIE WYBORÓW W DRAFCIE:

  Przede wszystkim czas na wybór w drafcie jest nieograniczony choć oczywiście każdy z nas dostrzega, że liga rusza na początku kwietnia dlatego musimy działać dynamicznie.

  Zgodnie z rozpisaną kolejnością każdy trener otrzymuje dostęp do podstrony draft. Na tej podstronie po otrzymaniu ode mnie dostępu będzie miał możliwość dokonania wyboru zawodnika poprzez wybranie jego nazwiska z rozsuwanego panela i kliknięcie Wybierz. Po wybraniu zawodnika każdy z kolejnych trenerów będzie miał podgląd dokonanego wyboru przez poprzedniego trenera a ponadto kiedy kolejny trener dostanie dostęp nie będzie miał już możliwości wybrania w drafcie zawodnika, który został wybrany przez jego poprzednika. Opcja wyszukiwania w podstronie draft pozwali Wam też szybko sprawdzić jacy zawodnicy są zajęcie. Ponadto na podstronie Drużyny będę regularnie dopisywał zawodników wybranych przez poszczególnych trenerów.

  Każdego trenera proszę o to, aby po dokonaniu wyboru napisał forum odpowiednio Draft Liga Dolce lub Draft Liga Gabbana krótki komentarz iż dokonał wyboru w drafcie. To da mi sygnał, aby przekazać dostęp do wyboru następnej osobie w drafcie. Nie zaglądam na stronę 24h na dobę także gdybym miał mały poślizg w przekazaniu dostępu kolejnemu graczowi to możecie puścić mi przypominajkę SMS na numer telefonu 502-338-439 (Boggias). Raczej nie będzie to konieczne ale im więcej kanałów komunikacji tym lepiej.

  Uwaga! Choć draft oficjalnie rozpoczyna się w poniedziałek o 8.00 rano to już udostępniłem możliwość wybierania zawodników Maro i Grubemu. Jak się zalogujecie to możecie dokonać wyboru. Jest weekend także zobaczymy jak to działa. Jeśli dokonacie wyboru i poinformujecie o tym na forach Waszych lig to dostęp otworzę kolejnym osobom i możemy powoli ruszać z draftem.

  Na koniec słowo komentarza dlaczego konieczne jest przeprowadzenie draftu w formie wybierania zawodników przez zakładkę draft. Otóż każdy z trenerów ma swoje konto na stronie. Ja będę dawał dostęp trenerom, których konta zostały już przypisane do poszczególnych lig oraz drużyn. System będzie zapisywał Wasze wybory a ostatecznie plan jest taki, aby kiedy stworzone zostaną składy i strona zostanie przygotowana w 100%, każdy z trenerów mógł w zakładce składy, korzystając ze swojego konta, wpisywać zawodników do składu meczowego w bardzo uproszczony sposób. Szczegóły tych rozwiązań pewnie w drugiej połowie marca.

  #321

  Vitoy
  Uczestnik

  Jedenaste miejse będzie całkiem przyzwoitym wynikiem świeżak.

  #318

  zdruch
  Członek

  Jak od ponad poltora roku slysze od Boggiasa i Vitoya o megalidze, to musialem sie wbic. Powrocily wspomnienia z podstawowki i wkrecilem sie zuzel na nowo. Oby wkrecenie przynioslo tez przyzwoite wyniki 😉

  #316

  Vitoy
  Uczestnik

  Megaliga jeszcze nie zaczęta, a już terkoczą silniki pierwszych kontrowersji…

  Może być jeszcze gorąco!

  #315

  Raf
  Członek

  Tak, też obstawialem. 🙂 Bardzo też chciałbym poznać Lukaszenke. Boggias GP na żywca nie oglądaliśmy ze 2 lata 🙂 Ot takie moje spostrzeżenia przed transferami które nie wyszły w zeszłym sezonie Vitoyovi. Kto wtedy za nimi optowal – Pieczar pewnie pamięta

  #277

  Boggias
  Uczestnik

  Raf, spokojna głowa. Zdruch to mój i Vitoya kumpel z roboty – Konrad. Najpewniej poznasz go jak się spotkamy na jakimś GP na żywca. Zdruch wskoczyl w miejsce Bazyla który w ostatniej chwili sie wycofał. Tyle w temacie.

  #275

  Vitoy
  Uczestnik

  Kto ma w lidze dwie drużyny Raf?

  #274

  Raf
  Członek

  Raf,
  Jestem przeciwny zasadzie transferów !!!
  Bo jeżeli ktoś ma w lidze dwie drużyny to…
  Witaj Zdruch – jak
  się znalazłeś w megalidze?

  #160

  webdeveloper
  Opiekun forum

  Witajcie,

  Megaliga 2018 zbliża się coraz większymi krokami. Potrzebujemy jeszcze trochę czasu żeby wszystko grało idealnie, ale co do zasady draft możemy uruchamiać już bardzo niedługo.  Planowany termin rozpoczęcia draftu do najbliższy poniedziałek. Wkrótce również opiszę jak będzie wyglądał draft w tym roku choć same zasady będą praktycznie identyczne jak w poprzednich sezonach.

  Na razie mam pewien ważny komunikat. Otóż w oparciu o ubiegłoroczne wizyty drużyn zostały stworzone dwie równorzędne ligi. Ligi będą nosiły nazwy Dolce oraz Gabbana. Podział drużyn jest następujący (poniższa lista również potwierdza kto w tym roku startuje). Z nowych zawodników mamy Zdrucha, którego serdecznie witam i zapraszam, niech się chłopak uzależni jak każdy z nas.

  Podział na ligi (poniższe cyfry oznaczają również z jakim numerem każdy będzie wybierał w drafcie – wiadomo, że jest to uzależnione od miejsca jakie każdy zajął w poprzednich rozgrywkach):

  LIGA DOLCE

  1. Wkręcone Śruby – Gruby
  2. Do Bandy – Raf
  3. Borowcy z Bora Bora – Boggias
  4. Team Eagles – Crumper
  5. Koślawe Melepety – Łukasz_enko
  6. Galaktyczni Zdobywcy – Bizon

  LIGA GABBANA

  1. Motocyce – Maro
  2. Dupy jak z Mosiądza – Olo
  3. Szpryca – Pieczar
  4. Wplątani w taśmę – Vitoy
  5. Hajs się Zgadza – Davids
  6. Concordia Bikers – Zdruch

  Wkrótce konkretne informacje o samym drafcie. W międzyczasie zapraszam do zapoznania się z zasadami rozgrywek na 2018 rok.

Temat ‘Draft Megaliga 2018 – w zakładce MEGALIGA możecie zobaczyć już terminarz na pierwsze 10 kolejek w każdej z lig!!!’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.