trybuna

713 komentarzy

 • Gruby pisze:

  Pan Antoni obczaił, że wszystkie pandemie z ostatnich lat dziwnym trafem zbiegają się z wydaniem płyty przez Braci Pierdolców z polskich gór, którzy wg najnowszych badań przedstawionych przez Zaryczanego Borsuka (na marginesie, ten koleś ujebał cały kraj a wygląda jakby nie trzeźwiał od roku – ludzie mają jednak zaufanie do meneli) , mają w tych swoich zajebistych trąbach bardzo dużo miejsca na ukrycie odpowiedniej liczby wirusów. Więc póki co, Raf jest bezpieczny, ale jak już Pan Antoni skończy z wesołymi bliźniakami od trąbek, to kto wie? „Pędzą konie , po betonie…”
  Stara Baba z Wuhan twierdzi, że czarnuch z WHO ściemnia z wirusem, bo ona dawno już wirusa zagryzła (tak mniej więcej pod koniec lutego) i nie wyobraża sobie, że wirus to przeżył. Zresztą, dojechała tego chińskiego okulistę, który rzekomo wykrył wirusa i jebaniec do ostatniego tchu szedł w zaparte, że wykrył go przez szkło zamówionych u niego przez Babinę okularów. Stara Kurew łazi teraz w tych binoklach nawet do piwnicy, w której nie zainstalowała oświetlenie i twierdzi, że wirusa nie widać za chuja pana. Nie sposób jej nie wierzyć.
  Polewaczkowy Murzyn jako lekarstwo na straszliwa zarazę poleca ssanie polewaczki, ale podobno działa to tylko na cycate blondynki, co spowodowało zwiększona liczbę zamówień u miejscowego perukarza, a w Biedronce doszło nawet do rękoczynów na stoisku z owocami. Ktoś podobno tak zebrał wpierdol melonem po bani, że musiano go podłączyć do respiratora. Typ miał zresztą 94 lata, choroby współistniejące (był hazardzistą i alkoholikiem) dodatkowo złapał sepsę, bo podszczypywał po dupach przechodzące pielęgniarki (na tym oddziale średnia wieku personelu medycznego była wyższa niż tego zjeba) i tydzień później zwiększył statystyki śmiertelnych przypadków koronawirusa. Chuj z tym. W każdym razie, Polewaczkowy jest nieco zdziwiony, że w jego bloku mieszka tyle ostrych lachonów, a wszyscy łysiejący emeryci zniknęli jak za dotknięciem czarodziejskiej pały, ale widocznie smoluch ma rację i jego kuracja działa tylko na dziunie, a dziadoki poszły w piach.
  Gang z Zawarcia nie może przyjąć jednolitego stanowiska w sprawie zwalczania pandemii. Rychu twierdzi, że należy każdego podejrzanego o koronawirusa jebać z dyni i robić mu profilaktyczną kieszonę, Cezary ma wyjebane, bo w okresie zimowym został rastamanem i obecnie siedzi w leżaku przed kamienicą, składa rymy, jara zioło i jest w chuj uśmiechnięty. Tymczasem Paweł H. jest zaangażowany w pomoc sąsiedzką w wytwarzaniu środków dezynfekujących na bazie denaturatu i jak sam twierdzi, nie ma czasu na głupoty, bo gdy kończy grać Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to trzeba wymienić dyrygenta, a on jest do dyspozycji. Jak zawsze, zresztą. Na Zawarciu zamknięto granicę, a miejscowi menele szepczą, że jak trwoga to do Boga i z uznaniem wypowiadają się o Pawłowym Eliksirze (poważnie, tak stoi na etykiecie – Pawłowy Eliksir, rysunek to temat na oddzielne sprawozdanie).
  Zbierając to wszystko do kupy – Myjcie rączki, dzieci – jak mawiał inny Rychu wiele lat temu i uważajcie na siebie. Baba nie śpi.

 • Dolce pisze:

  UWAGA UWAGA!!!

  PONOWNIE PRZEKŁADAMY START DRAFTU, TYM RAZEM NA DZIEŃ 01.05.2020, GODZ. 20.00.

  DOLCE & GABBANA

 • Vitoy pisze:

  Nicki Pedersen z koronawirusem. Swoją drogą czy Pan Antoni zauważył, że Raf się zawinął i bach! Mamy pandemię?

 • Gruby pisze:

  Jakby co to zaocznie w pierwszej rundzie draftu wybieram koronawirusa, a w drugiej krach gospodarczy z zagrywką WHO rozjebało świat.

 • Dolce pisze:

  UWAGA UWAGA!!!

  ZAPEWNIAM, ŻE MONITORUJEMY SYTUACJE NA BIEŻĄCO. NIE MA NA RAZIE ZAKAŻEŃ WŚRÓD ŻUŻLOWCÓW, ALE NADAL NIE WIEMY ILU I KTÓRZY PRZEŻYJĄ DO DRAFTU. W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM JAK I SAMĄ EPIDEMIĄ PONOWNIE PRZEKŁADAMY START DRAFTU, TYM RAZEM NA DZIEŃ 10.04.2020, GODZ. 20.00.

  DOLCE & GABBANA

 • Stara Baba pisze:

  Jestem ożywieńcem

 • Dolce pisze:

  UWAGA UWAGA!!!
  W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA DRAFT ZOSTAJE PRZEŁOŻONY. NOWY TERMIN DRAFTU USTALAMY NA 27.03.2020 GODZ. 20.00.

  DOLCE & GABBANA

 • Crumper pisze:

  Mr C 😀 Podoba mnie się .

  Mr C mówi… przesuńmy… Bo jak liga nie jedzie to poco się stresować. Ale to zdanie Mr C.,,, Mr C sie nie zna na żużlu

 • Vitoy pisze:

  Cezary, Vituś z tej strony!
  Słuchaj stary, głupio wyszło, Ty coś powiedziałeś, ja coś powiedziałem i to się rozpętało…

  Wiesz, jak chcesz dać tego buziaka to dawaj.
  Mam tylko małą prośbę, pogadaj ze Starszą Panią, żeby skończyła grasowanie i wracała do Wuhan kontynuować Chiński Nowy Rok.
  My przez jej pląsy sezonu nie zaczniemy. Ja rozumiem, że jak ona pójdzie w tango to nie ma chuja we wsi, ale przecież jak z Pączkiem się za nią zabierzecie, to po wypiciu cysterny czystej, ona musi wreszcie pójść w kimano.
  No poratuj tu kompana, piątaka dam za to bez ględzenia.

 • Boggias pisze:

  Siema Mr C. Myślimy właśnie co zrobić z draftem. Na razie nie przekładamy ale możliwe ze jutro rano zapadnie decyzja ze Draft rozpoczniemy z tygodniowym opóźnieniem.

 • Crumper pisze:

  rozumiem ze ligi nie bedzie ale megaliga będzie ?:)

 • Pan Antoni nadaje z Marsa pisze:

  Mam nadzieję, że Państwo zachowacie się stosownie do sytuacji i odwołacie draft na czas światowej pandemii. Wszystkie zbiegowiska ludzkie będziemy traktować jako zdradę narodu i strzelać bez opamiętania z broni laserowej. W ostateczności jesteśmy przygotowani do wysadzania puszek w centrum dowodzenia ruskiej agentury. Mamy na was oko towarzysze.

 • Boggias pisze:

  4 dni do startu draftu Megaliga 2020!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.