megaliga: 10 kolejka

10. kolejka (25-27.06.2021)

Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa

Stal Gorzów – GKM Grudziądz

Apator Toruń – Unia Leszno

Sparta Wrocław – Motor Lublin

Grupa dolce
megaliga 10. kolejka
Dupy z Mosiądza 78  : 61 Motor Klops
Wkręcone Śruby 67  : 76 Galaktyczni Zdobywcy
Bankster Fletnowo 66  : 75 Borowcy z Bora Bora
Grupa gabbana
megaliga 10. kolejka
Motórzyści 87  : 54 Koślawe Melepety
Motocyce 76  : 61 Concordia Bikers
Torbyd 76  : 71 Wplątani w taśmę
Wyniki Dolce
Dupy z Mosiądza : Motor Klops
Zagrywki: Dupy z Mosiądza - PN - Dudek; KB - Protasiewicz; P - Zmarzlik. Zagrywki: Rezerwa: Hampel, Jeppesen; MKC; NCD Zmarzlik; Typer 14/15 Zmarzlik; Pijany CieślakMotor Klops - PN - Łaguta; P - Pedersen; KB - Doyle; ZAGRYWKI: Taktyczna: GS - Buczkowski; Rezerwa - Kasprzak; MKC; Typer- Łaguta 13/14; NCD - Łaguta
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Bartosz Zmarzlik Dupy z Mosiądza 1 2 3 3 3 0 0 11 Lider 2 MKC 2 P 3 NCD 4 Typer 0
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 3 2 0 0 3 0 0 6 Joker 6
Patryk Dudek Dupy z Mosiądza 2 2 3 3 0 0 0 4 Kapitan 4 PN 0
Piotr Protasiewicz Dupy z Mosiądza 1 3 3 3 1 0 0 0 KB 0
Chris Holder Dupy z Mosiądza 0 3 2 2 0 0 0 0 Rezerwa Hampel
Trener Dupy z Mosiądza 1 2 3 3 0 0 0 0 PC 0
Janusz Kołodziej Motor Klops 3 1 1 2 0 0 0 0 Lider 0 MKC 0
Artiom Łaguta Motor Klops 2 1 3 3 0 0 0 6 NCD 4 Joker 2 Typer 0 PN 0
Nicki Pedersen Motor Klops 2 1 2 2 2 0 0 2 Kapitano 0 P 2
Krzysztof Buczkowski Motor Klops 0 3 1 2 1 0 0 0 GS 0 Rezerwa Kasprzak
Jason Doyle Motor Klops 3 0 3 1 3 0 0 0 KB 1
Trener Motor Klops 3 1 2 2 3 0 0 0 Taktyczna 0
Wkręcone Śruby : Galaktyczni Zdobywcy
Zagrywki: Wkręcone Śruby - PN - Tonder, Kb Woźniak P - Madsen, Zagrywki - Pijany Cieślak, MKC, Rezerwa J. Holder, Rezerwa Bjerre Taktyczna, MuchomorGalaktyczni Zdobywcy - PN - Janowski, P - Miskowiak KB - Bewley Rezerwowy Pawlicki Piotr, Rezerwa Fricke, MKC, PIJANY Cieślak, Remis, GS Lampart
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 3 3 0 1 0 0 0 0 Lider 0 KB 0 MKC 0
Mateusz Tonder Wkręcone Śruby 2 2 2 1 2 0 0 6 Joker 4 PN 2 Rezerwa Holder
Leon Madsen Wkręcone Śruby 2 3 2 3 3 0 0 3 Kapitan 0 P 3
Jaimon Lidsey Wkręcone Śruby 1 2 1 1 0 0 0 0 Rezerwa Bjerre
Grigorij Łaguta Wkręcone Śruby 1 2 3 0 3 2 0 0
Trener Wkręcone Śruby 3 2 2 1 3 2 0 0 Taktyczna 2 Muchomor 0 PC 3
Maciej Janowski Galaktyczni Zdobywcy 3 3 3 1 3 0 0 9 Lider 3 PN 3 MKC 3
Jakub Miśkowiak Galaktyczni Zdobywcy 3 1 2 2 2 0 0 7 Joker 5 P 2
Robert Lambert Galaktyczni Zdobywcy 1 3 3 3 3 0 0 0 Rezerwa Pawlicki Kapitan 0
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 1 3 0 2 0 0 0 0 KB 1
Wiktor Lampart Galaktyczni Zdobywcy 2 3 1 1 1 0 0 0 GS Rezerwa Fricke
Trener Galaktyczni Zdobywcy 3 1 3 2 1 0 0 0 Remis 0 PC 0
Bankster Fletnowo : Borowcy z Bora Bora
Zagrywki: Bankster Fletnowo - PN - Przedpełski , KB - Sajfudiniw, P-Lingren, Rezerwa Czugunow, MKB, Kamasutra, Muchomor, Pijany Cieślak, Type Lingren 11/13Borowcy z Bora Bora - 1 - MKC, PN, 2 - P, 3 - KB, rezerwa Kubera, Typer Vaculik 12/13, Muchomor, Kamasutra, Typer Woffinden 11/12
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 2 1 0 3 3 0 0 0 Lider 0 PN 0 MKC 0
Emil Sajfutdinow Bankster Fletnowo 3 2 3 0 1 0 0 4 Joker 4 KB 0
Fredrik Lindgren Bankster Fletnowo 2 2 2 3 1 0 0 3 Kapitan0 P 3 Typer0 Rezerwa Czugunow
Matej Zagar Bankster Fletnowo 3 1 3 1 3 0 0 0
Przemysław Pawlicki Bankster Fletnowo 0 1 3 2 2 0 0 0
Trener Bankster Fletnowo 2 2 2 1 2 0 0 3 Kamasutra 0 PC 3
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 2 3 3 3 1 0 0 9 Lider 2 PN 1 Typer 4 MKC 2
Mikkel Michelsen Borowcy z Bora Bora 1 1 1 2 0 0 0 4 Joker 3 P 1
Tai Woffinden Borowcy z Bora Bora 3 3 1 1 3 0 0 12 Kapitan 4 KB 0 Typer 4 Kapitan 4
Kacper Woryna Borowcy z Bora Bora 3 1 1 0 2 0 0 0
Bartosz Smektała Borowcy z Bora Bora 0 1 2 2 1 0 0 0
Trener Borowcy z Bora Bora 2 1 1 0 1 0 0 4 Kamasutra Muchomor 4
Wyniki Gabbana
Motórzyści : Koślawe Melepety
Zagrywki: Motórzyści - Janowski PN; Czugunow-KB, ZB; Thomsen-P; Czugunow-GS; MKC; Muchomor;;Pijany Cieślak;Koślawe Melepety - 1 - KB, MCK; 3 - P; 4 - ZB; 5 - GS; REZ - LAMPART; REZ - JEPESSEN; PC
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Matej Zagar Motórzyści 3 1 3 1 3 0 0 2 Lider: 1, MKC: 1
Anders Thomsen Motórzyści 3 2 0 0 3 0 0 6 Joker: 6, P: 0
Maciej Janowski Motórzyści 3 3 3 1 3 0 0 7 Kapitan: 4, PN: 3
Gleb Czugunow Motórzyści 3 2 3 3 1 0 0 2 KB: 2, ZB: 2, GS: 0
Piotr Protasiewicz Motórzyści 1 3 3 3 1 0 0 0
Trener Motórzyści 3 2 3 3 1 0 0 3 Cieślak: 3, Muchomor: 0
Fredrik Lindgren Koślawe Melepety 3 0 0 2 0 0 0 0 Lider: 0, MKC: 0
Emil Sajfutdinow Koślawe Melepety 3 2 3 0 1 0 0 4 Joker: 4
Jason Doyle Koślawe Melepety 3 0 2 1 3 0 0 1 Kapitan: 0, P: 1
Jaimon Lidsey Koślawe Melepety 3 3 0 0 0 0 0 0 rez. Lampart
Mateusz Świdnicki Koślawe Melepety 3 2 2 2 2 0 0 0
Trener Koślawe Melepety 3 2 2 0 2 0 0 0 Cieślak: 0
Motocyce : Concordia Bikers
Zagrywki: Motocyce - PN-Dudek, P-Łaguta, KB-Holder; Typer: Dudek 10/11, Łaguta 10/11 Rezerwa (Kubera), Taktyczna, , MKC, NCD MadsenConcordia Bikers - PN - Łaguta, P - Woffinden, KB - Woźniak; MKC; NCD - Łaguta; Cieślak; Rezerwa Smektała; Typer: Łaguta 12/13; Muchomor
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Patryk Dudek Motocyce 2 2 3 3 0 0 0 4 Lider: 0, PN: 0, MKC: 0, Typer: 4
Grigorij Łaguta Motocyce 1 2 3 0 3 2 0 10 Joker: 3, P: 3, Typer: 4
Leon Madsen Motocyce 2 3 2 3 3 0 0 4 Kapitan: 4, NCD: 0
Chris Holder Motocyce 0 2 3 2 2 0 0 0 rez. Kubera, KB: 3
Kenneth Bjerre Motocyce 1 2 1 1 0 0 0 0
Trener Motocyce 2 2 2 2 0 2 0 0 Taktyczna: 2
Tai Woffinden Concordia Bikers 3 3 1 1 3 0 0 3 Lider; 1, P: 1, MKC: 1
Mateusz Tonder Concordia Bikers 0 2 2 0 0 0 0 0 rez. Smektała, Joker: 0
Artiom Łaguta Concordia Bikers 2 1 3 3 0 0 0 0 Kapitan: 0, PN: 0, Typer: 0
Piotr Pawlicki Concordia Bikers 1 3 3 3 3 0 0 0
Szymon Woźniak Concordia Bikers 3 3 0 1 0 0 0 0 KB: 0
Trener Concordia Bikers 3 2 3 3 0 0 0 3 Cieślak: 3, Muchomor: 0
Torbyd : Wplątani w taśmę
Zagrywki: Torbyd - Vaculik-kb,Holder-P,PAWEŁ PRZEDPELSKI - PN,TAKTYCZNA, REZERWA - MISKOWIAK, TYPER-VACULIK 12/13, SPARTACUS :HOLDER - KOLODZIEJ, MUCHOMOR, VACULIK- MKCWplątani w taśmę - Zmarzlik: PN, Hampel: KB, Kołodziej: P; NCD: Zmarzlik, Zmarzlik Typer: 13/14, Taktyczna, MKC, rez. Pawlicki, Cieślak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Martin Vaculik Torbyd 3 3 3 3 1 0 0 10 Lider: 3, KB: 1, MKC: 3, Typer: 4
Jack Holder Torbyd 2 2 2 1 2 0 0 5 Joker: 4, P: 1
Paweł Przedpełski Torbyd 2 1 0 3 3 0 0 0 Kapitan: 0, PN: 0
Max Fricke Torbyd 3 1 2 2 2 0 0 0 rez. Miśkowiak
Robert Lambert Torbyd 2 3 1 2 1 0 0 0
Trener Torbyd 3 2 0 2 1 0 0 3 Taktyczna: 0, Muchomor: 0, Spartacus: 3
Nicki Pedersen Wplątani w taśmę 2 1 2 2 2 0 0 0 Lider: 0, MKC: 0
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 3 1 1 2 0 0 0 5 Joker: 3, P: 2
Bartosz Zmarzlik Wplątani w taśmę 1 2 3 3 3 0 0 11 Kapitan: 4, PN: 3, NCD: 4, Typer: 0
Mikkel Michelsen Wplątani w taśmę 1 1 1 2 0 0 0 0
Jarosław Hampel Wplątani w taśmę 0 1 3 3 2 0 0 0 rez. Pawlicki, KB: 1
Trener Wplątani w taśmę 2 1 3 2 2 0 0 3 Cieślak: 3, Taktyczna: 0