10. runda (24, 26 czerwca)
piątek: Arged Malesa Ostrów – Betard Sparta Wrocław
piątek: Apator Toruń – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów
niedziela: Fogo Unia Leszno – Motor Lublin

Grupa dolce
megaliga 10. kolejka
Galaktyczni Zdobywcy 81  : 106 Torbyd
Borowcy z Bora Bora 85  : 99 Motor Klops
Wplątani w taśmę 111 : 75 Szybkie Śpiwory
Grupa gabbana
megaliga 10. kolejka
Concordia Bikers 105 : 75 Wkręcone Śruby
Dupy z Mosiądza 101 : 90 Koślawe Melepety
Motocyce 105 : 92 Bankster Fletnowo
Wyniki Dolce
Galaktyczni Zdobywcy : Torbyd
Zagrywki: Galaktyczni Zdobywcy - PN-Gapinski, P-Janowski, KB - Bewley. Zagrywki Awatar Janowski za Michelsena, Awatar Kubera za N. Pedersena, Taktyczna, Muchomor, Paulo Sousa, Pijany Cieślak. Torbyd - Pn - DOYLE, P= LAMBERT, KB- MISKOWIAK, REZERWA: HANSEN, RATAJCZAK, TAKTYCZNA, SOUZA , MUCHOMOR, BRUDNA PAŁA - DRABIK , JANOWSKI, JACOBSEN,ZMARZLIK
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 0 3 3 0 3 1 0 1 Lider 0 KB 1
Tomasz Gapiński Galaktyczni Zdobywcy 2 2 2 2 1 0 0 2 Joker 2 PN 0
Jarosław Hampel Galaktyczni Zdobywcy 0 0 3 3 2 2 0 0 Kapitan 0
Nicki Pedersen Galaktyczni Zdobywcy 1 3 3 2 3 3 0 0 Aw. Kubera
Mikkel Michelsen Galaktyczni Zdobywcy 3 3 2 3 1 2 0 0
Trener Galaktyczni Zdobywcy 0 2 3 2 1 0 0 12 PC 0 PS 0 Taktyczna 8 Muchomor 4
Robert Lambert Torbyd 3 3 3 3 3 0 0 8 Lider 5 P 3
Jakub Miśkowiak Torbyd 3 3 2 3 1 3 0 6 Joker 6 KB 0
Jason Doyle Torbyd 2 3 3 1 3 3 0 4 Kapitan 4 PN 0
David Bellego Torbyd 2 2 1 0 1 0 0 0
Paweł Przedpełski Torbyd 0 3 1 1 3 2 0 0
Trener Torbyd 3 3 3 0 3 0 0 15 Taktyczna 8 PS 3 Muchomor 4 BP 0
Borowcy z Bora Bora : Motor Klops
Zagrywki: Borowcy z Bora Bora - 1 - PN; 5 - KB; 3 - P; ZAGRYWKI: MKC, TAKTYCZNA, PC, Rezerwa Giełda Krakowiak, Muchomor, Typer Holder 8-9Motor Klops - PN-Dudek; P-Kubera; KB-Woryna. Zagrywki: ; Rezerwa - Lindgren; Rezerwa - Kasprzak; Taktyczna; MKC; Typer Dudek 9/10; Pała: Janowski, Krakowiak,Kubera,Zmarzlik
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jack Holder Borowcy z Bora Bora 2 0 3 1 0 0 0 0 Lider 0 MKC 0 PN 0 Typer 0
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 3 3 3 2 2 3 0 6 Joker 6
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 3 3 1 3 1 3 0 1 P 1 Kapitan 01
Przemysław Pawlicki Borowcy z Bora Bora 1 3 2 2 1 3 0 0
Jaimon Lidsey Borowcy z Bora Bora 2 2 1 0 2 0 0 1 KB 1
Trener Borowcy z Bora Bora 2 3 1 2 2 0 0 12 Taktyczna 9 PC 3 Muchomor 0
Dominik Kubera Motor Klops 1 3 3 2 3 3 0 9 Lider 5 MKC 4 P 3
Kacper Woryna Motor Klops 0 2 3 2 3 0 0 2 Joker 0 KB 2
Patryk Dudek Motor Klops 3 3 3 3 3 3 0 7 PN 3 Kapitan 4 Typer 0
Frederik Jakobsen Motor Klops 1 3 2 2 1 2 0 0
Anders Thomsen Motor Klops 3 2 2 2 0 2 0 0 Rezerwa Kasprzak
Trener Motor Klops 1 2 3 2 0 0 0 8 BP 0 Tktyczna 8
Wplątani w taśmę : Szybkie Śpiwory
Zagrywki: Wplątani w taśmę - PN: Kołodziej, P: Madsen, KB: Czugunow. Zagrywki: MKC, Taktyczna, rez. Berntzon, rez. giełda Krzysztof Lewandowski, GS: Lewandowski, Spartacus: Tai vs DrabolSzybkie Śpiwory - Ch. Holder-PN, Smektała-KB, Cierniak-P, Rezerwa Giełda - N.Krakowiak, MKC, Taktyczna, Sousa, Pijany Cieślak, Muchomor
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Leon Madsen Wplątani w taśmę 2 2 3 3 3 1 0 9 Lider 4 MKC 4 P3
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 3 3 3 3 0 3 0 6 Joker 6
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 3 1 2 3 3 3 0 7 Kapitan 4 PN 3
Szymon Woźniak Wplątani w taśmę 3 0 2 2 2 0 0 0 rez Bertzon
Gleb Czugunow Wplątani w taśmę 0 2 3 3 3 1 0 1 KB 1
Trener Wplątani w taśmę 2 3 2 2 3 0 0 11 Spartacus 3 Taktycza 8
Maciej Janowski Szybkie Śpiwory 2 3 3 3 3 3 0 9 Lider 5 MKC 4
Bartosz Smektała Szybkie Śpiwory 0 3 2 3 0 0 0 1 Joker 0 KB 1
Maksym Drabik Szybkie Śpiwory 3 0 1 2 0 1 0 0 Kapitan 0
Mateusz Cierniak Szybkie Śpiwory 0 0 3 0 0 0 0 3 P 3
Chris Holder Szybkie Śpiwory 3 1 1 2 2 2 0 2 PN2
Trener Szybkie Śpiwory 2 3 1 0 2 0 0 6 Muchomor 0 PC 0 PS 0 Taktyczna 6
Wyniki Gabbana
Concordia Bikers : Wkręcone Śruby
Zagrywki: Concordia Bikers - PN - 3, KB - 5, P - 2, MKC, Taktyczna, PC, GS: Świdnicki, Muchomor, Rezerwa: LindgrenWkręcone Śruby - PN - Madsen, Kb - Woźniak, P - Drabik Zagrywki: MKC, Pijany Cieślak, Taktyczna, Gw.St. Miśkowiak, Rezerwa Bellego, Rezerwa Giełda Walasek
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Bartosz Zmarzlik Concordia Bikers 3 3 1 3 1 3 0 8 L -4 ; MCK - 4;
Chris Holder Concordia Bikers 3 1 1 2 2 2 0 7 J - 5; P -2;
Janusz Kołodziej Concordia Bikers 3 1 2 3 3 3 0 7 K -4 ; PN - 3;
Jack Holder Concordia Bikers 2 0 3 1 0 0 0 0
Mateusz Świdnicki Concordia Bikers 3 3 2 0 2 0 0 3 KB -3; RK -0; GS- 0;
Trener Concordia Bikers 3 1 2 1 2 0 0 15 TAKT - 8; PC - 3 ; MUCH - 4;
Leon Madsen Wkręcone Śruby 2 2 3 3 3 1 0 9 L - 4; PN - 1; MCK - 4;
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 2 2 1 0 1 0 0 2 J -2 ; KB - 0; REZ BELLEGO
Maksym Drabik Wkręcone Śruby 3 0 1 2 0 1 0 0 K -0 ; P - 0;
Tomasz Gapiński Wkręcone Śruby 2 2 2 2 1 0 0 0
Jakub Miśkowiak Wkręcone Śruby 3 3 2 3 1 3 0 0 GS - 0;
Trener Wkręcone Śruby 2 2 1 2 1 0 0 5 TAKT - 5; PC, REZ BELLEGO, WALASEK
Dupy z Mosiądza : Koślawe Melepety
Zagrywki: Dupy z Mosiądza - PN - Lambert; P - Doyle; KB - Jakobsen Zagrywki: Rezerwa: Prz. Pawlicki; MKC; Taktyczna; RK: Kasprzak, Jakobsen; Pijany CieślakKoślawe Melepety - 1 -P; 2 - KB; 3 - PN. ZAGRYWKI: AVATAR - JANOWSKI ZA NIKIEGO; REZ. GIEŁDA - KOWALSKI; MCK; PC; TAKT; MUCH.
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jason Doyle Dupy z Mosiądza 2 3 3 1 3 3 0 9 L -5; P - 3; MCK - 5;
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 1 3 2 2 1 3 0 4 J - 4; rez p.paw
Robert Lambert Dupy z Mosiądza 3 3 3 3 3 0 0 0 K - 0; PN - 0;
Frederik Jakobsen Dupy z Mosiądza 1 3 2 2 1 2 0 4 KB - 2; RK - 2
Krzysztof Kasprzak Dupy z Mosiądza 3 2 2 2 0 2 0 0 RK - 0
Trener Dupy z Mosiądza 2 3 3 2 0 0 0 10 TAKT 10; PC 0 ; REZ PRZEM;
Jaimon Lidsey Koślawe Melepety 2 2 1 0 2 0 0 0 L - ; P- ; MCK
Wiktor Lampart Koślawe Melepety 3 2 0 0 0 0 0 3 J - 3; KB - ; REZ. KOWALSKI
Patryk Dudek Koślawe Melepety 3 3 3 3 3 3 0 7 K - 4; PN - 3;
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 0 2 2 3 0 0 0 0
Nicki Pedersen Koślawe Melepety 2 3 3 3 3 3 0 0 AVATAR - JANOWSKI
Trener Koślawe Melepety 2 2 3 3 3 0 0 13 TAKT 6, PC 3, MUCH 4
Motocyce : Bankster Fletnowo
Zagrywki: Motocyce - KB-Chugunov P-Hampel; MKC, NCD (Janowski), Taktyczna, Typer Woffinden 6/7, Ryszard Kowalski (Woffinden), BP (Janowski, Kubera, Krakowiak, Zmarzlik)Bankster Fletnowo - PN-Przedpełski, P-Vaculik, KB- Bewley, MKC, Pijany Cieślak, Taktyczna, Rezerwa Krakowiak, Paulo Sousa, GW-Woryna.
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Dominik Kubera Motocyce 1 3 3 2 3 3 0 9 L - 5; MCK - 5;
Jarosław Hampel Motocyce 0 0 3 3 2 2 0 4 J - 2; P -2
Maciej Janowski Motocyce 2 3 3 3 3 3 0 4 K - 4; NCD -
Gleb Czugunow Motocyce 0 2 3 3 3 1 0 0 KB - 1
Tai Woffinden Motocyce 3 3 3 3 0 3 0 0 RK -0 ; TYPER - 0
Trener Motocyce 1 0 3 3 0 0 0 12 TAKT - ;
Daniel Bewley Bankster Fletnowo 0 3 3 0 3 1 0 1 L - 0; KB - 1, MCK - 0
Martin Vaculik Bankster Fletnowo 3 3 3 2 2 3 0 8 J - 6; P - 2
Mikkel Michelsen Bankster Fletnowo 3 3 2 3 1 2 0 0 K - 0;
Kacper Woryna Bankster Fletnowo 0 2 3 2 3 0 0 0 GS - 0
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 0 3 1 1 3 2 0 2 PN - 2
Trener Bankster Fletnowo 0 3 2 2 3 0 0 11 TAKT 8; PC 3; PS 0