11. runda (1, 3 lipca)
piątek: Betard Sparta Wrocław – Eltrox Włókniarz Częstochowa
piątek: Moje Bermudy Stal Gorzów – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: Motor Lublin – Apator Toruń
niedziela: Arged Malesa Ostrów – Fogo Unia Leszno

Grupa dolce
megaliga 11. kolejka
Wplątani w taśmę 83  : 74 Galaktyczni Zdobywcy
Borowcy z Bora Bora 83  : 85 Szybkie Śpiwory
Torbyd 85  : 98 Motor Klops
Grupa gabbana
megaliga 11. kolejka
Motocyce 96  : 85 Concordia Bikers
Dupy z Mosiądza 101 : 86 Bankster Fletnowo
Wkręcone Śruby 80  : 62 Koślawe Melepety
Wyniki Dolce
Wplątani w taśmę : Galaktyczni Zdobywcy
Zagrywki: Wplątani w taśmę - PN: Woźniak, P: Kołodziej, KB: Czugunow. Zagrywki: rez. Berntzon, MKC, Taktyczna, Cieślak, Sousa, GS KoldiGalaktyczni Zdobywcy - PN - Michelsen, P - Hampel KB - Bewley, Zagrywki : Taktyczna, Awatar Doyle za N. Pdersena, Muchomor, RK Bewley, RK Gapiński, Rezerwa Giełda Paluch.
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 3 3 3 3 3 0 0 9 Lider 5, P 3, GS 6, MKC 4
Szymon Woźniak Wplątani w taśmę 1 3 1 3 1 0 0 3 Joker 2 Pn1
Leon Madsen Wplątani w taśmę 3 2 2 3 1 3 0 0 KApitan 0
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 1 2 2 2 0 0 0 0 Rez Berntzon
Gleb Czugunow Wplątani w taśmę 0 3 2 3 0 1 0 0 KB 0
Trener Wplątani w taśmę 3 3 2 2 0 0 0 7 PC 3 Taktyczna 4 PS 0
Mikkel Michelsen Galaktyczni Zdobywcy 0 3 3 2 3 0 0 4 Lider 1 PN 3
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 2 0 0 2 3 0 0 6 Joker 5 RK 0 KB 1
Jarosław Hampel Galaktyczni Zdobywcy 3 2 3 3 3 0 0 3 Kapitan 0 P 3
Tomasz Gapiński Galaktyczni Zdobywcy 0 2 1 0 0 0 0 1 RK 1
Nicki Pedersen Galaktyczni Zdobywcy 3 3 3 3 3 0 0 0
Trener Galaktyczni Zdobywcy 0 0 3 0 3 0 0 4 Muchomor 4, Taktyczna 0
Borowcy z Bora Bora : Szybkie Śpiwory
Zagrywki: Borowcy z Bora Bora - 1 - PN; 3 - KB; 2 - P; ZAGRYWKI: MKC, TAKTYCZNA, PC, Rezerwa Holder, Muchomor, Typer Vaculik 10-11Szybkie Śpiwory - Ch. Holder-PN, Smektała-KB, Drabik-P, Rezerwa: Cierniak, Kowalski, MKC, Taktyczna, Pijany Cieślak, Muchomor
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 3 3 2 3 3 0 0 9 Lider 4, MKC 4, PN 3
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 3 2 3 3 0 0 0 9 Joker 6 P 3
Jaimon Lidsey Borowcy z Bora Bora 2 3 2 1 1 0 0 0 Kapitan 0 KB 0
Wiktor Lampart Borowcy z Bora Bora 3 3 0 0 0 0 0 0
Przemysław Pawlicki Borowcy z Bora Bora 2 3 1 1 0 2 0 0
Trener Borowcy z Bora Bora 3 2 2 0 0 0 0 9 Taktyczna 2, Muchomor 4, PC 3
Maciej Janowski Szybkie Śpiwory 1 3 3 2 3 3 0 9 Lider 5 MKC 4
Chris Holder Szybkie Śpiwory 0 1 3 3 2 0 0 4 Joker 2 PN 2
Maksym Drabik Szybkie Śpiwory 0 3 0 2 3 2 0 7 Kapitan 4 P 3
Bartosz Smektała Szybkie Śpiwory 2 0 1 3 1 0 0 0 R Kowalski
Piotr Pawlicki Szybkie Śpiwory 3 3 3 3 1 0 0 0
Trener Szybkie Śpiwory 1 1 0 3 1 0 0 5 Taktyczna 5, Muchomor 0, PC 0
Torbyd : Motor Klops
Zagrywki: Torbyd - Hansen- Pn Lambert-p, Miskowiak -Kb. Rezerwa: BeLLego, remis, Muchomor, Hasen- gs, brudna pala: Miskowiak, Doyle,kasprzak, Lambert, SouzaMotor Klops - PN-Kubera, P- Dudek, KB-Woryna. Zagrywki: Gwarancja startów:Thomsen; Rezerwa: Kasprzak; MKC; Taktyczna; Muchomor; Pijany Cieślak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jason Doyle Torbyd 3 3 3 3 3 0 0 5 Lider 5,
Robert Lambert Torbyd 2 3 2 2 2 1 0 5 Joker 3 P 2
Jakub Miśkowiak Torbyd 3 3 1 1 1 3 0 4 Kapitan 4 KB 0
Patrick Hansen Torbyd 3 0 2 2 3 0 0 0 R Bellego
Paweł Przedpełski Torbyd 2 2 1 1 1 3 0 0
Trener Torbyd 3 3 1 2 1 0 0 2 PS 0 BP 2 Remis 0 Muchomor 0
Dominik Kubera Motor Klops 3 1 3 3 1 2 0 8 Lider 3 MKC 3 PN 2
Kacper Woryna Motor Klops 3 3 2 3 0 3 0 7 Joker 6 KB 1
Patryk Dudek Motor Klops 2 0 0 3 2 3 0 2 Kapitan 0 P 2
Frederik Jakobsen Motor Klops 2 2 1 3 0 0 0 0
Anders Thomsen Motor Klops 3 3 3 1 3 0 0 0
Trener Motor Klops 3 3 0 3 3 0 0 11 Muchomor 0 Taktyczna 8 PC 3
Wyniki Gabbana
Motocyce : Concordia Bikers
Zagrywki: Motocyce - KB-5;P-2,PN-4;MKC,RG-(Walasek),Taktyczna,Pijany Cieślak,NCD (Janowski),Brudna PałaConcordia Bikers - PN - 2, KB - 5, P - 1. Zagrywki: MKC, Taktyczna, NCD: Zmarzlik, rez. giełda: Oliver Berntzon, GS: Kołodziej, GS: Cierniak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Dominik Kubera Motocyce 3 1 3 3 1 2 0 6 L - 3; MCK - 3
Jarosław Hampel Motocyce 3 2 3 3 3 0 0 9 J - 6; P - 3
Maciej Janowski Motocyce 1 3 3 2 3 3 0 0 K - 0;
Gleb Czugunow Motocyce 0 3 2 3 0 1 0 1 PN - 1
Tai Woffinden Motocyce 3 2 2 0 1 0 0 0 WALASEK; KB - 0
Trener Motocyce 3 2 3 3 1 0 0 9 TAKTYCZNA - 6; PC - 3
Janusz Kołodziej Concordia Bikers 3 3 3 3 3 0 0 9 L - 5; MCK - 5 ; GS - 6 P - 0
Chris Holder Concordia Bikers 0 1 3 3 2 0 0 4 J - 2; PN - 2
Bartosz Zmarzlik Concordia Bikers 3 3 2 3 3 0 0 8 K - 4 NCD 4
Jack Holder Concordia Bikers 1 2 2 2 0 1 0 0 rez Berntzon
Mateusz Cierniak Concordia Bikers 3 3 1 0 0 0 0 2 KB - 2
Trener Concordia Bikers 3 1 2 2 0 0 0 1 TAKT - 1
Dupy z Mosiądza : Bankster Fletnowo
Zagrywki: Dupy z Mosiądza - PN - Thomsen; P - Doyle; KB - Jakobsen Zagrywki: Rezerwa: Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki; MKC; Taktyczna; RK: Kasprzak, Jakobsen; Bankster Fletnowo - PN-Michelsen, P-Vaculik, KB- Bewley, MKC, Pijany Cieślak, Taktyczna, Rezerwa Krakowiak, Paulo Sousa, Typer Vaculik 12/13
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jason Doyle Dupy z Mosiądza 3 3 3 3 3 0 0 9 L - 5 ; MCK - 5 P - 3;
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 3 3 3 1 3 0 0 9 J - 6; PN - 3 ;
Robert Lambert Dupy z Mosiądza 2 3 2 2 2 1 0 4 K - 4;
Frederik Jakobsen Dupy z Mosiądza 3 3 3 3 1 0 0 0 rezerwa Pawlicki Piotr
Krzysztof Kasprzak Dupy z Mosiądza 0 2 2 1 2 2 0 1 RK - 1
Trener Dupy z Mosiądza 3 3 2 3 2 0 0 3 TAKT - 3;
Daniel Bewley Bankster Fletnowo 2 0 0 2 3 0 0 1 L -0; MCK - 0 ; KB - 1;
Martin Vaculik Bankster Fletnowo 3 2 3 3 0 0 0 9 J - 6; P - 3;
Mikkel Michelsen Bankster Fletnowo 0 3 3 2 3 0 0 3 K -0; PN - 3
Kacper Woryna Bankster Fletnowo 3 3 2 3 0 3 0 0
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 2 2 1 1 1 3 0 0
Trener Bankster Fletnowo 2 2 3 3 1 0 0 9 TAKT - 6; PC - 0; PS - 3;
Wkręcone Śruby : Koślawe Melepety
Zagrywki: Wkręcone Śruby - PN - Woźniak, Kb - Bellego, P - Madsen Zagrywki: MKC, Pijany Cieślak, Taktyczna, Gw.St. Miśkowiak, Rezerwa Miśkowiak, Rezerwa Giełda WalasekKoślawe Melepety - 1 - KB; 2 - PN; 3 - P; ZAGRYWKI: AVATAR: LAMBERT ZA NIKI; MCK; TAKT; PC; REZ. GIEŁDA: PALUCH; GS - PALUCH
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 1 3 1 3 1 0 0 1 L -0; PN -1 ; MCK - 0;
Leon Madsen Wkręcone Śruby 3 2 2 3 1 3 0 9 J - 6; P - 3;
Maksym Drabik Wkręcone Śruby 0 3 0 2 3 2 0 0 K - 0;
David Bellego Wkręcone Śruby 3 0 2 2 3 0 0 1 KB - 1;
Tomasz Gapiński Wkręcone Śruby 3 3 1 1 1 3 0 0 MISKOWIAK
Trener Wkręcone Śruby 1 2 0 2 1 0 0 8 TAKT - 8; PC - 0 ;
Jaimon Lidsey Koślawe Melepety 2 3 2 1 1 0 0 0 L - ;0 KB - 0; MCK - 0
Wiktor Lampart Koślawe Melepety 3 3 0 0 0 0 0 3 J - 3; PN - 0;
Patryk Dudek Koślawe Melepety 2 0 0 3 2 3 0 3 K - 0 ; PN - 3;
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 3 2 0 0 0 0 0 0
Nicki Pedersen Koślawe Melepety 2 3 2 2 2 1 0 0 LAMBERT
Trener Koślawe Melepety 2 3 0 0 2 0 0 7 TAKT - 4; PC - 3;