12. runda (15, 17 lipca)
piątek: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Arged Malesa Ostrów
piątek: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Motor Lublin
niedziela: Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów
niedziela: Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław

Grupa dolce
megaliga 12. kolejka
Galaktyczni Zdobywcy 89  : 109 Motor Klops
Szybkie Śpiwory 86  : 97 Torbyd
Wplątani w taśmę 91  : 67 Borowcy z Bora Bora
Grupa gabbana
megaliga 12. kolejka
Concordia Bikers 84  : 91 Koślawe Melepety
Bankster Fletnowo 94  : 85 Wkręcone Śruby
Motocyce 96  : 94 Dupy z Mosiądza
Wyniki Dolce
Galaktyczni Zdobywcy : Motor Klops
Zagrywki: Galaktyczni Zdobywcy - PN - Doyle, P- Bewley, KB- Gapinski Zagrywki: Awatar Doyle za N. Pedersena, Taktyczna, Remis, Muchomor, RK Bewley, Rezerwa Giełda Jonas Jeppesen. Motor Klops - PN-Dudek; P-Woryna; KB-Kubera. Zagrywki: Rezerwa: Thomsen, Jakobsen; Taktyczna; MKC; Pijany Cieślak, Muchomor
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jarosław Hampel Galaktyczni Zdobywcy 3 3 1 3 0 1 0 1 Lider 1
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 0 3 1 3 3 1 0 6 joker 1 P 3 RK 2
Mikkel Michelsen Galaktyczni Zdobywcy 3 3 2 3 2 3 0 4 Kapitan 4
Nicki Pedersen Galaktyczni Zdobywcy 3 2 2 3 2 2 0 2 PN 2
Tomasz Gapiński Galaktyczni Zdobywcy 3 1 1 1 0 0 0 0 KB Rezerwa Jeppesen
Trener Galaktyczni Zdobywcy 3 3 2 3 0 0 0 7 Remis 0 Taktyczna 7 Muchomor 0
Dominik Kubera Motor Klops 3 3 3 3 1 3 0 9 Lider 5 KB 1 MKC 4
Kacper Woryna Motor Klops 3 3 3 3 0 0 0 9 Joker 6 P 3
Patryk Dudek Motor Klops 0 3 2 3 2 3 0 3 kapitan 0 PN 3
Krzysztof Kasprzak Motor Klops 3 2 2 3 0 0 0 0
Fredrik Lindgren Motor Klops 3 3 2 3 3 0 0 0
Trener Motor Klops 3 3 2 3 3 0 0 9 PC 3 Muchomor 0 Taktyczna 6
Szybkie Śpiwory : Torbyd
Zagrywki: Szybkie Śpiwory - Pi. Pawlicki-PN, Smektała-KB, Drabik-P, Rezerwa: Cierniak, Rezerwa Giełda: Krakowiak, MKC, Taktyczna, Pijany Cieślak, MuchomorTorbyd - PN- DOYLE.P- Lambert. Kb- Pawełek. Taktyczna,muchomor, Paulo souzą, cieslak, rezerwa Hansen. Brudna pala: vaculik, Libera holder janowski
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maciej Janowski Szybkie Śpiwory 3 1 3 1 3 0 0 2 Lider 1MKC 1
Chris Holder Szybkie Śpiwory 2 2 1 2 3 0 0 2 Joker 2 Rez Krakowiak
Piotr Pawlicki Szybkie Śpiwory 3 2 2 1 3 0 0 3 Kapitan 0 PN 3
Bartosz Smektała Szybkie Śpiwory 2 3 3 3 3 0 0 1 KB 1
Maksym Drabik Szybkie Śpiwory 0 0 3 1 3 1 0 3 P 3
Trener Szybkie Śpiwory 3 2 2 3 3 0 0 8 Taktyczna 1 PC 3 Muchomor 4
Jason Doyle Torbyd 3 2 2 3 2 2 0 6 Lider 4 PN 2
Jakub Miśkowiak Torbyd 3 3 3 3 0 0 0 6 Joker 6
Robert Lambert Torbyd 2 3 0 3 2 3 0 6 Kapitan 4 P 2
David Bellego Torbyd 0 0 2 0 0 0 0 0
Paweł Przedpełski Torbyd 0 3 1 3 3 2 0 3 KB 3
Trener Torbyd 3 3 0 0 3 0 0 14 BP 0 PS 3 Taktyczna 7 Muchomor 4 PC 0
Wplątani w taśmę : Borowcy z Bora Bora
Zagrywki: Wplątani w taśmę - PN: Kołodziej, P: Madsen, KB: Tai. Zagrywki: MKC, Taktyczna, GS: Świdnicki, GS: Madsen, rez. Czugunow, rez. giełda: WalasekBorowcy z Bora Bora - 5 - PN; 2 - KB; 1 - P; ZAGRYWKI: MKC, TAKTYCZNA, PC, Rezerwa Holder, RG Krakowiak, NCD Zmarzlik
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 2 2 2 0 3 0 0 3 Lider 0 MKC 0 PN 3
Mateusz Świdnicki Wplątani w taśmę 3 2 2 2 2 0 0 5 GS 4 Joker 5
Leon Madsen Wplątani w taśmę 3 3 3 3 3 0 0 7 Kapitan 4 P 3
Szymon Woźniak Wplątani w taśmę 3 2 0 2 0 0 0 0 Rez Walasek
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 2 3 3 3 3 3 0 2 KB 2
Trener Wplątani w taśmę 2 2 3 2 3 0 0 3 Taktyczna 3
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 3 1 3 0 3 0 0 0 Lider 0 MKC 0 P 0
Wiktor Lampart Borowcy z Bora Bora 2 2 1 2 3 0 0 2 KB REZ Krakowiak Joker 2
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 3 2 2 3 1 0 0 0 Kapitan 0 NCD 0
Przemysław Pawlicki Borowcy z Bora Bora 0 2 2 3 2 0 0 0
Jaimon Lidsey Borowcy z Bora Bora 2 2 3 2 2 0 0 2 PN 2
Trener Borowcy z Bora Bora 3 2 2 3 2 0 0 0 Taktyczna 0 PC 0
Wyniki Gabbana
Concordia Bikers : Koślawe Melepety
Zagrywki: Concordia Bikers - PN - 3, KB - 4, P - 5; Zagrywki: MKC, Taktyczna, PC, Rezerwa: J. Holder, Rezerwa: Cierniak, GS: ŚwidnickiKoślawe Melepety - 1 - P; 2 - KB; 5 - PN. ZAGRYWKI; AVATAR MADSEN ZA PEDERSEN; GS -JEPESSEN; MCK; TAKT; PC; REZ. GIEŁDA WALASEK
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Bartosz Zmarzlik Concordia Bikers 3 2 2 3 1 0 0 2 l -1; mck -1
Fredrik Lindgren Concordia Bikers 3 3 2 3 3 0 0 6 j - 6
Janusz Kołodziej Concordia Bikers 2 2 2 0 3 0 0 3 k - 0 ; pn - 3;
Mateusz Świdnicki Concordia Bikers 3 2 2 2 2 0 0 3 kb -3
Chris Holder Concordia Bikers 1 1 3 1 2 2 0 0 rez. j. holder p - 0
Trener Concordia Bikers 3 3 2 2 2 0 0 3 takt - 0; pc -3
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 2 3 3 3 3 0 0 9 l -4; mck -4; p -3
Jonas Jeppesen Koślawe Melepety 3 1 1 1 1 0 0 5 j -4; gs -1; kb -0
Patryk Dudek Koślawe Melepety 0 3 2 3 2 3 0 4 k -4
Jaimon Lidsey Koślawe Melepety 2 2 3 2 2 0 0 0
Nicki Pedersen Koślawe Melepety 3 3 3 3 3 0 0 0 avatar leon
Trener Koślawe Melepety 2 1 2 2 3 0 0 3 takt - 3
Bankster Fletnowo : Wkręcone Śruby
Zagrywki: Bankster Fletnowo - PN - Woryna , P-Vaculik, KB-Czugunow, AVATAR Czugunow za Bewley, PS, MKC, Pijany Cieślak, Taktyczna, Rezerwa KrakowiakWkręcone Śruby - PN - Madsen, Kb - Bellego, P - Miśkowiak Zagrywki: MKC, Pijany Cieślak, Taktyczna, Gw.St. Miśkowiak, Rezerwa Gapiński, Rezerwa Giełda Walasek
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Kacper Woryna Bankster Fletnowo 3 3 3 3 0 0 0 4 l - 2; mck - 2; pn - 0
Martin Vaculik Bankster Fletnowo 3 1 3 0 3 0 0 6 j - 6 ; p - 0
Mikkel Michelsen Bankster Fletnowo 1 3 2 3 2 3 0 4 k - 4;
Daniel Bewley Bankster Fletnowo 0 3 1 3 3 1 0 0 kb - 0
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 0 3 1 3 3 2 0 0
Trener Bankster Fletnowo 3 1 2 3 3 0 0 9 takt - 6; pc - 0 ; ps - 3;
Leon Madsen Wkręcone Śruby 3 3 3 3 3 0 0 9 l -5; mck -5; pn - 3
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 3 2 2 1 0 0 0 4 j -4;
Jakub Miśkowiak Wkręcone Śruby 3 3 3 3 3 0 0 3 k -0; gs -3; p -3
David Bellego Wkręcone Śruby 3 2 0 2 0 0 0 0 rez walasek; kb -0
Maksym Drabik Wkręcone Śruby 0 3 0 2 3 0 0 0
Trener Wkręcone Śruby 3 2 3 2 3 0 0 3 takt -0 ; pc -3;
Motocyce : Dupy z Mosiądza
Zagrywki: Motocyce - KB-5;P-3;MKC,Taktyczna, Brudna Pała (Holder, Michelsen, Zmarzlik, Janowski), Typer (Woffinden 6/7), Typer (Chugunov 4/5), RG: Walasek Dupy z Mosiądza - PN - Lambert; P - Doyle; KB - Thomsen; Zagrywki: Rezerwa: Prz. Pawlicki, Jakobsen; MKC; Taktyczna; RK: Kasprzak; Pijany Cieślak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maciej Janowski Motocyce 3 1 3 1 3 0 0 2 l -1; mck -1;
Jarosław Hampel Motocyce 3 3 1 3 0 1 0 4 j - 4
Dominik Kubera Motocyce 3 3 3 3 1 3 0 5 k - 4; p -1
Gleb Czugunow Motocyce 2 2 1 0 0 0 0 4 typer - 4
Tai Woffinden Motocyce 2 3 3 3 3 3 0 2 kb -2
Trener Motocyce 3 3 3 0 3 0 0 7 takt - 7
Jason Doyle Dupy z Mosiądza 3 2 2 3 2 2 0 9 l -4; mck -4; p -2
Piotr Pawlicki Dupy z Mosiądza 3 2 2 1 3 0 0 6 j - 6
Robert Lambert Dupy z Mosiądza 2 3 0 3 2 3 0 3 k - 0; pn - 3
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 3 2 2 3 0 0 0 2 kb - 2
Krzysztof Kasprzak Dupy z Mosiądza 1 2 0 2 2 2 0 0 rez. jakobsen
Trener Dupy z Mosiądza 3 2 0 3 2 0 0 7 takt - 7; pc - 0