13. runda (22, 24 lipca)
piątek: Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz GKM Grudziądz
piątek: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
niedziela: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin
niedziela: Arged Malesa Ostrów – Apator Toruń

Grupa dolce
megaliga 13. kolejka
Borowcy z Bora Bora 68  : 90 Galaktyczni Zdobywcy
Torbyd 58  : 111 Wplątani w taśmę
Motor Klops 105 : 78 Szybkie Śpiwory
Grupa gabbana
megaliga 13. kolejka
Dupy z Mosiądza 62  : 101 Concordia Bikers
Wkręcone Śruby 66  : 127 Motocyce
Koślawe Melepety 76  : 99 Bankster Fletnowo
Wyniki Dolce
Borowcy z Bora Bora : Galaktyczni Zdobywcy
Zagrywki: Borowcy z Bora Bora - 2 - PN; 5 - KB; 3 - P; ZAGRYWKI: MKC, TAKTYCZNA, PC, Muchomor, PS, RemisGalaktyczni Zdobywcy - PN - Bewley, P - Michelsen, KB - Gapinski, Zagrywki: Taktyczna, Rezerwa gielda: Walasek, Krakowiak, Remis, MKC, Awatar Lambert za N. PEDERSENA.
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 2 3 3 3 3 0 0 8 Lider 4, MKC 4
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 0 0 0 0 0 0 0 0 Joker 0, PN 0
Jack Holder Borowcy z Bora Bora 3 3 2 2 3 1 0 3 P 3 Kapiton 0
Przemysław Pawlicki Borowcy z Bora Bora 2 0 0 2 1 1 0 0
Jaimon Lidsey Borowcy z Bora Bora 2 0 2 3 2 0 0 4 KB 4
Trener Borowcy z Bora Bora 2 0 2 2 2 0 0 2 PC 0, remis 0, PS 0, Taktyczna 2, Muchomro 0
Mikkel Michelsen Galaktyczni Zdobywcy 3 3 1 3 1 1 0 5 Lider 2, MKC 2 P 1
Jarosław Hampel Galaktyczni Zdobywcy 0 2 2 2 0 2 0 2 Joker
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 3 3 3 3 3 3 0 7 Kapitan 4 PN 3
Tomasz Gapiński Galaktyczni Zdobywcy 1 3 1 2 1 1 0 0 KB 1 Rezerwa Krakowiak
Nicki Pedersen Galaktyczni Zdobywcy 1 2 1 3 3 0 0 0
Trener Galaktyczni Zdobywcy 3 2 3 2 3 0 0 6 Remis 0, Taktyczna 6
Torbyd : Wplątani w taśmę
Zagrywki: Torbyd - hansen - kb, miskowiak - pn , lambert- p, taktyczna, rezerwa- bellego, cieslak, brudna pała : michelsen, lambert, vaculik, pawlicki giełda rezerw : walasek, jepesen Wplątani w taśmę - PN: Tai, P: Koldi, KB: Gleb. Zagrywki: MKC, Taktyczna, rez. Świdnicki, Spartacus: TAi vs Doyle, Cieślak, Sousa.
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jason Doyle Torbyd 2 2 3 3 0 0 0 0 Lider 0
Robert Lambert Torbyd 1 2 1 3 3 0 0 4 Joker 1 P 3
Jakub Miśkowiak Torbyd 3 3 2 0 0 0 0 0 Kapitan 0 PN 0 rez Walasek
Patrick Hansen Torbyd 2 3 2 0 0 0 0 1 KB 1
Paweł Przedpełski Torbyd 0 2 2 2 2 1 0 0
Trener Torbyd 2 2 2 0 2 0 0 1 BP 0, PC 0, taktyczna 1
Leon Madsen Wplątani w taśmę 2 1 2 2 3 0 0 0 Lider 0MKC 0
Gleb Czugunow Wplątani w taśmę 3 3 3 3 3 3 0 9 KB 3 Joker 6
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 3 3 3 3 3 3 0 7 PN 3 Kapitan 4
Szymon Woźniak Wplątani w taśmę 3 3 0 1 3 0 0 0
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 3 2 1 3 2 0 0 2 P 2
Trener Wplątani w taśmę 2 3 3 1 2 0 0 15 Spartacus 3, PC 3 , PS 3, Taktyczna 6
Motor Klops : Szybkie Śpiwory
Zagrywki: Motor Klops - P-Dudek, KB-Thomsen, PN-Woryna. Rezerwa: Kasprzak, Jakobsen; Taktyczna, MKC, Pijany Cieślak, MuchomorSzybkie Śpiwory - nie wybrano
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Patryk Dudek Motor Klops 3 2 2 3 3 3 0 9 Lider 5 P 3 MKC 4
Anders Thomsen Motor Klops 3 3 2 3 1 0 0 6 Joker 4 KB 2
Dominik Kubera Motor Klops 3 2 0 2 0 2 0 0 Kapitan 0
Fredrik Lindgren Motor Klops 3 1 3 3 3 0 0 0
Kacper Woryna Motor Klops 2 3 3 2 3 0 0 3 PN 3
Trener Motor Klops 3 3 0 3 3 0 0 12 Muchomor4, Taktyczna 5, PC 3
Maciej Janowski Szybkie Śpiwory 3 2 3 3 3 3 0 5 Lider 5
Maksym Drabik Szybkie Śpiwory 2 3 0 3 3 0 0 2 Joker 2
Chris Holder Szybkie Śpiwory 3 3 3 0 3 2 0 4 KApitan 4
Piotr Pawlicki Szybkie Śpiwory 0 1 3 1 2 0 0 0
Bartosz Smektała Szybkie Śpiwory 2 3 0 3 0 0 0 0
Trener Szybkie Śpiwory 3 3 3 1 0 0 0 0
Wyniki Gabbana
Dupy z Mosiądza : Concordia Bikers
Zagrywki: Dupy z Mosiądza - Dupy z Mosiądza - PN - Thomsen; KB - Doyle; P - Lambert; Zagrywki: Rezerwa: Prz. Pawlicki, Jakobsen; MKC; Taktyczna; RK: Kasprzak, Pijany CieślakConcordia Bikers - PN - 3, KB - 5, P - 1, MKC, PC, NCD: Zmarzlik, GS: Świdnicki, Rezerwa: J. Holder, RK: Ch. Holder
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jason Doyle Dupy z Mosiądza 2 2 3 3 0 0 0 0 l - 0; kb - 0; mck - 0
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 3 3 2 3 1 0 0 5 j -4; pn -1;
Robert Lambert Dupy z Mosiądza 1 2 1 3 3 0 0 3 k -0; p -3
Piotr Pawlicki Dupy z Mosiądza 0 1 3 1 2 0 0 0
Krzysztof Kasprzak Dupy z Mosiądza 2 0 0 2 1 1 0 0 rez. prze.pawlicki
Trener Dupy z Mosiądza 2 3 1 1 1 0 0 1 takt - 1; pc - 0
Janusz Kołodziej Concordia Bikers 3 2 1 3 2 0 0 5 l - 1; mck -1; p - 3
Chris Holder Concordia Bikers 3 3 3 0 3 2 0 5 j -5; rk - 0
Bartosz Zmarzlik Concordia Bikers 2 3 3 3 3 0 0 7 k - 4; pn -3
Fredrik Lindgren Concordia Bikers 3 1 3 3 3 0 0 0
Mateusz Świdnicki Concordia Bikers 3 3 2 2 3 1 0 0 rez. j. holder; kb - 0
Trener Concordia Bikers 3 3 3 3 3 0 0 3 pc - 3
Wkręcone Śruby : Motocyce
Zagrywki: Wkręcone Śruby - PN - Madsen, Kb - Woźniak, P - Miśkowiak Zagrywki: MKC, Pijany Cieślak, Taktyczna, Gw.St. Miśkowiak, Rezerwa Gapiński, Rezerwa Giełda WalasekMotocyce - PN-Woffinden, P-Chugunov, KB-Hampel; Paulo Sousa, Pijany Cieślak, Taktyczna, Rezerwa Giełda: Walasek, Typer: Chugunov 7/8, MKC Janowski
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Leon Madsen Wkręcone Śruby 2 1 2 2 3 0 0 3 l - 0; mck - 0; pn - 3
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 3 3 0 1 3 0 0 6 j - 6; kb - 0
Jakub Miśkowiak Wkręcone Śruby 3 0 0 2 2 0 0 2 k - 0; p -2
David Bellego Wkręcone Śruby 1 3 3 1 0 0 0 0 rez. gapinski
Maksym Drabik Wkręcone Śruby 2 3 0 3 3 0 0 0
Trener Wkręcone Śruby 2 3 0 1 3 0 0 0 takt -0; pc - 0
Maciej Janowski Motocyce 3 2 3 3 3 3 0 9 l -5; mck - 5
Dominik Kubera Motocyce 3 2 0 2 0 2 0 5 j -5
Tai Woffinden Motocyce 3 3 3 3 3 3 0 7 k -4; pn -3
Jarosław Hampel Motocyce 0 2 2 2 0 2 0 1 kb -1
Gleb Czugunow Motocyce 3 3 3 3 3 3 0 3 p - 3
Trener Motocyce 3 2 3 2 3 0 0 19 takt - 13; ps -3; pc -3
Koślawe Melepety : Bankster Fletnowo
Zagrywki: Koślawe Melepety - 1 - PN; 2 - KB; 3 - P. ZAGRYWKI: 1. AVATAR: LAMBERT ZA PEDERSEN; 2. MCK; 3. TAKT; 4. REZ GIEŁDA - KOWALSKI; 5. GS - KOWALSKI; 6. REZ. GIEŁDA- WALASEK.Bankster Fletnowo - PN - Bewley, P - Vaculik, KB - Bewley, Zagrywki: Pijany Cieślak, Rezerwa Krakowiak, MKC, PS, Taktyczna, Muchomor
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 2 3 0 3 0 0 0 0 l - 0 ; mck - 0; pn - 0
Jaimon Lidsey Koślawe Melepety 2 0 2 3 2 0 0 8 j -4; kb - 4
Patryk Dudek Koślawe Melepety 3 2 2 3 3 3 0 7 k -4; p -3
Jonas Jeppesen Koślawe Melepety 3 3 2 0 0 0 0 0 rez. walasek
Nicki Pedersen Koślawe Melepety 1 2 1 3 3 0 0 0 av. lambert
Trener Koślawe Melepety 2 0 2 0 3 0 0 3 takt -3
Daniel Bewley Bankster Fletnowo 3 3 3 3 3 3 0 9 l -5; kb -3; pn - 3; mck -5;
Martin Vaculik Bankster Fletnowo 1 3 1 2 1 1 0 2 j -2; rez. krakowiak; p -0;
Mikkel Michelsen Bankster Fletnowo 3 3 1 3 1 1 0 0 k -0
Kacper Woryna Bankster Fletnowo 2 3 3 2 3 0 0 0
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 0 2 2 2 2 1 0 0
Trener Bankster Fletnowo 3 3 1 2 2 0 0 16 pc - 3; takt -6; much 4; ps -3