megaliga: 2 kolejka

2. kolejka (9-11.04.2021)

Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz

Sparta Wrocław – Apator Toruń

Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno

Stal Gorzów – Motor Lublin

Grupa dolce
megaliga 2. kolejka
Wkręcone Śruby 77  : 74 Borowcy z Bora Bora
Galaktyczni Zdobywcy 67  : 101 Dupy z Mosiądza
Bankster Fletnowo 45  : 93 Motor Klops
Grupa gabbana
megaliga 2. kolejka
Torbyd 72  : 73 Motocyce
Motórzyści 54  : 67 Concordia Bikers
Wplątani w taśmę 107 : 48 Koślawe Melepety
Wyniki Dolce
Wkręcone Śruby : Borowcy z Bora Bora
Zagrywki: Wkręcone Śruby - PN, Madsen, KB Woźniak P Łaguta, MKC Madsen, , Kamasutra, Pijany Cieślak, Rezerwa Lidsey, Rezerwa Miedziński, Zdzisław Bonusiak WoźniakBorowcy z Bora Bora - 1 - MKC, PN, 2 - P, 3 - KB, PC, rezerwa Karczmarz, Typer Woffinden 12/13, NCD Woffinden, Typer Vaculik 11/12
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Leon Madsen Wkręcone Śruby 3 3 2 2 2 2 0 12 Lider: 4, PN: 4, MKC: 4
Kenneth Bjerre Wkręcone Śruby 0 3 2 3 0 0 0 0 rez. Lidsey, Joker: 0
Grigorij Łaguta Wkręcone Śruby 2 2 2 2 0 0 0 0 Kapitan: 0, P: 0
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 1 1 3 3 0 0 0 0 KB: 0, ZB: 0
Jack Holder Wkręcone Śruby 2 0 2 1 2 3 0 0
Trener Wkręcone Śruby 3 3 2 3 2 0 0 4 Cieślak: 4
Tai Woffinden Borowcy z Bora Bora 2 3 3 2 2 0 0 10 Lider; 2, PN: 2, MKC: 2, Typer: 4, NCD: 0
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 3 3 2 3 2 0 0 8 Joker: 5, P: 3, Typer: 0
Mikkel Michelsen Borowcy z Bora Bora 2 2 3 1 1 1 0 4 Kapitan: 4, KB: 0
Kacper Woryna Borowcy z Bora Bora 1 0 2 1 1 0 0 0
Bartosz Smektała Borowcy z Bora Bora 0 2 1 0 0 0 0 0
Trener Borowcy z Bora Bora 2 3 3 1 0 0 0 0 Cieślak: 0
Galaktyczni Zdobywcy : Dupy z Mosiądza
Zagrywki: Galaktyczni Zdobywcy - PN-Fricke, P-Janowski, KB-Bewley, GS Bewley, GS Miskowiak Rezerwa Miskowiak, Pijany Cieślak, Remis, TaktycznaDupy z Mosiądza - PN-Zmarzlik; P-Thomsen; KB-Hampel; GS: Hampel; Rezerwa: Holder, Jeppesen; Muchomor; MKC, NCD: Zmarzlik
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Max Fricke Galaktyczni Zdobywcy 3 2 2 2 0 0 0 0 Lider: 0, PN: 0
Piotr Pawlicki Galaktyczni Zdobywcy 1 1 3 2 3 0 0 4 Joker: 4
Maciej Janowski Galaktyczni Zdobywcy 3 3 3 1 1 0 0 1 Kapitan: 0, P: 1
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 0 2 3 3 0 0 0 0 KB: 0, GS: 0
Robert Lambert Galaktyczni Zdobywcy 2 3 1 2 0 3 0 0
Trener Galaktyczni Zdobywcy 3 1 3 3 0 3 0 0 Cieślak: 0, Taktyczna :3
Bartosz Zmarzlik Dupy z Mosiądza 3 3 3 3 3 0 0 16 Lider: 5, PN: 3, MKC: 4, NCD: 4
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 3 2 1 2 3 0 0 8 Joker: 6, P: 2
Patryk Dudek Dupy z Mosiądza 2 3 3 1 2 0 0 0 Kapitan: 0
Jarosław Hampel Dupy z Mosiądza 2 3 2 2 2 0 0 0 KB: 2, GS: 0
Piotr Protasiewicz Dupy z Mosiądza 3 1 2 3 3 0 0 0
Trener Dupy z Mosiądza 3 2 3 2 3 0 0 4 Muchomor: 4
Bankster Fletnowo : Motor Klops
Zagrywki: Bankster Fletnowo - PN-Zagar; P-Sajfudinow; KB-Czugunow; GS: Czugunow; Rezerwa: Pawlicki, MKC, NCD: Sajfudinow, Kamasutra, Typer Zagar - 9/11Motor Klops - PN-Łaguta; KB-Kołodziej; P-Doyle; NDC-Łaguta; Rezerwa-Kasprzak; MCK; Taktyczna; ZB-Kołodziej; GS-Buczkowki
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Matej Zagar Bankster Fletnowo 0 3 1 2 1 0 0 1 Lider: 0, PN: 1, MKC: 0, Typer: 0
Gleb Czugunow Bankster Fletnowo 2 2 2 1 2 1 0 3 rez. Pawlicki; Joker: 3, KB: 0
Emil Sajfutdinow Bankster Fletnowo 2 3 1 1 0 0 0 1 Kapitan: 0, P: 1, NCD: 0
Fredrik Lindgren Bankster Fletnowo 3 1 1 0 0 0 0 0
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 1 2 2 3 0 0 0 0
Trener Bankster Fletnowo 0 2 1 0 0 0 0 0
Nicki Pedersen Motor Klops 3 1 3 3 3 3 0 9 Lider: 5, MKC: 4
Jason Doyle Motor Klops 2 1 3 3 1 0 0 6 Joker: 3, P: 3
Artiom Łaguta Motor Klops 3 2 0 3 2 0 0 10 Kapitan: 4, PN: 2, NCD: 4
Krzysztof Buczkowski Motor Klops 0 1 1 2 1 0 0 0 GS: 0
Janusz Kołodziej Motor Klops 2 3 3 3 3 0 0 1 KB: 1, ZB: 1
Trener Motor Klops 3 1 0 2 3 3 0 0 Taktyczna: 3
Wyniki Gabbana
Torbyd : Motocyce
Zagrywki: Torbyd - muchomor , mck, fricke pn p przedpelski rezerwa: miskowiak, rezerwa zupińskiMotocyce - Rezerwa: Kubera, Kvech, Taktyczna, Typer (Dudek 13,14), MKC, Kamasutra, PN-Dudek, P-Madsen, KB-Holder
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Max Fricke Torbyd 3 2 2 2 0 0 0 0 Lider: 0, PN: 0, MCK: 0
Martin Vaculik Torbyd 3 3 2 3 2 0 0 5 Joker: 5
Paweł Przedpełski Torbyd 1 2 2 3 0 0 0 3 Kapitan: 0, P: 3
Jack Holder Torbyd 2 0 2 1 2 3 0 0
Robert Lambert Torbyd 2 3 1 2 0 3 0 0
Trener Torbyd 3 3 2 1 0 0 0 4 Muchomor: 4
Grigorij Łaguta Motocyce 2 2 2 2 0 0 0 2 Joker: 2 (kamasutra)
Leon Madsen Motocyce 3 3 2 2 2 2 0 10 Lider: 4, , P: 2, MKC: 4
Patryk Dudek Motocyce 2 3 3 1 2 0 0 6 Kapitan: 4, PN: 2, Typer: 0
Chris Holder Motocyce 3 1 2 1 1 0 0 0 KB: 0
Kenneth Bjerre Motocyce 1 0 2 0 0 0 0 0
Trener Motocyce 2 3 3 1 0 2 0 0 Taktyczna: 2
Motórzyści : Concordia Bikers
Zagrywki: Motórzyści - Janowski PN; Czugunow-KB, ZB; Thomsen-P; Czugunow-GS; MKC; Muchomor;;Pijany CieślakConcordia Bikers - PN-Artiom; KB-Smektała; P-Kasprzak; MKC; Cieślak; Taktyczna; Rezerwa: Pawlicki; Rezerwa: Krakowiak; ZB-Woźniak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Matej Zagar Motórzyści 0 3 1 2 1 0 0 0 Lider: 0, MKC: 0
Maciej Janowski Motórzyści 3 3 3 1 1 0 0 5 Joker: 4, PN: 1
Gleb Czugunow Motórzyści 2 2 1 0 0 0 0 2 Kapitan: 0, ZB: 2, GS: 0
Anders Thomsen Motórzyści 3 2 1 2 3 0 0 2 P: 2
Adrian Miedziński Motórzyści 0 1 0 0 0 0 0 0
Trener Motórzyści 0 3 1 2 0 0 0 4 Cieślak: 0, Muchomor: 4
Tai Woffinden Concordia Bikers 2 3 3 2 2 0 0 4 Lider; 2, MKC: 2
Bartosz Smektała Concordia Bikers 2 1 3 3 3 0 0 5 rez. Pawlicki, Joker: 5, KB: 2
Artiom Łaguta Concordia Bikers 3 2 0 3 2 0 0 6 Kapitan: 4, PN: 2
Szymon Woźniak Concordia Bikers 1 1 3 3 0 0 0 0 ZB: 0
Krzysztof Kasprzak Concordia Bikers 2 2 0 0 0 0 0 0 P: 0
Trener Concordia Bikers 2 1 0 3 0 0 0 0 Cieślak: 0, Taktyczna: 0
Wplątani w taśmę : Koślawe Melepety
Zagrywki: Wplątani w taśmę - Zmarzlik: PN, Michelsen: KB, Pedersen: P; Zmarzlik Typer: 13/14, Taktyczna, MKC, Kamasutra, rez. Pawlicki, NCD: Zmarzlik, Koślawe Melepety - 1 - P; 3 - PN; 4 - KB; 5 - GS; Rezerwa - W.Lampart; Rezerwa - Jeppesen - PijanyMarek; MKC; Typer: Emil 12/13
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Nicki Pedersen Wplątani w taśmę 3 1 3 3 3 3 0 12 Lider: 5, P: 3, MKC: 4
Mikkel Michelsen Wplątani w taśmę 2 2 3 1 1 1 0 3 Joker: 3, KB: 0
Bartosz Zmarzlik Wplątani w taśmę 3 3 3 3 3 0 0 11 Kapitan: 4, PN: 3, NCD: 4, Typer: 0
Daniel Bewley Wplątani w taśmę 2 2 2 1 2 1 0 0 rez. Pawlicki
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 2 2 3 3 3 0 0 0
Trener Wplątani w taśmę 3 2 3 1 3 5 0 0 taktyczna: 5
Emil Sajfutdinow Koślawe Melepety 2 3 1 1 0 0 0 1 Lider: 0, P: 1, MKC: 0, Typer: 0
Jason Doyle Koślawe Melepety 2 1 3 3 1 0 0 3 Joker: 3
Fredrik Lindgren Koślawe Melepety 3 1 1 0 0 0 0 0 Kapitan: 0, PN: 0
Kacper Woryna Koślawe Melepety 1 0 2 1 2 0 0 0 KB: 1
Bartłomiej Kowalski Koślawe Melepety 3 0 2 2 2 0 0 0 GS: 4
Trener Koślawe Melepety 2 1 1 1 2 0 0 0 Cieślak: 0