2. runda (16, 17 kwietnia)
sobota: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
sobota: Apator Toruń – Arged Malesa Ostrów
niedziela: Motor Lublin – Eltrox Włókniarz Częstochowa
niedziela: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów

Grupa dolce
megaliga 2. kolejka
Galaktyczni Zdobywcy 68  : 81 Motor Klops
Szybkie Śpiwory 118 : 77 Torbyd
Wplątani w taśmę 90  : 87 Borowcy z Bora Bora
Grupa gabbana
megaliga 2. kolejka
Concordia Bikers 87  : 90 Koślawe Melepety
Bankster Fletnowo 76  : 77 Wkręcone Śruby
Motocyce 86  : 75 Dupy z Mosiądza
Wyniki Dolce
Galaktyczni Zdobywcy : Motor Klops
Zagrywki: Galaktyczni Zdobywcy - Pn: Michelsen, P: Nicki Pedersen, KB: Bewley Zagrywki: Taktyczna, Muchomor, MKC, Pijany Cieślak, Paulo Sousa, Rezerwa Gielda: Hubert Jabłoński Motor Klops - PN-Dudek; P-Kubera; KB-Woryna. Zagrywki: GS - Lindgren; Ryszard Kowalski - Thomsen; Rezerwa - Jakobsen; Rezerwa - Kasprzak; Taktyczna; Spartakus - Dudek vs. Bewley
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Nicki Pedersen Galaktyczni Zdobywcy 2 2 3 3 3 2 0 9 Lider 5 P 3 MKC 5
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 0 3 0 3 0 1 0 2 Joker 1 KB 1
Mikkel Michelsen Galaktyczni Zdobywcy 0 2 3 3 0 3 0 3 Kapitan 0 PN 3
Tomasz Gapiński Galaktyczni Zdobywcy 3 0 1 0 0 0 0 0 Rezerwa Jabłoński
Jarosław Hampel Galaktyczni Zdobywcy 0 1 0 2 0 0 0 0
Trener Galaktyczni Zdobywcy 2 3 3 0 0 0 0 6 PC 0 Paulo Sousa 0 Muchomor 0 Taktyczna 6
Dominik Kubera Motor Klops 3 3 0 0 1 1 0 1 Lider 0 P 1
Anders Thomsen Motor Klops 2 1 1 1 2 0 0 4 Joker 4 Rezerwa Kasprzak
Patryk Dudek Motor Klops 2 3 1 3 3 3 0 7 Kapitan 4 PN 3
Fredrik Lindgren Motor Klops 3 0 1 3 3 0 0 0 GS 0
Kacper Woryna Motor Klops 1 2 1 3 3 0 0 1 KB 1
Trener Motor Klops 3 1 1 3 3 0 0 7 Taktyczna 4 Spartacus 3
Szybkie Śpiwory : Torbyd
Zagrywki: Szybkie Śpiwory - Pi.Pawlicki-PN, Smektała-KB, Drabik-P, NCD Ch.Holder, MKC, Taktyczna, Muchomor,Paulo Sousa, Brudna Pała: Ch.Holder, Janowski,Zmarzlik,MadsenTorbyd - PN- DOYLE , P-LAMBERT, KB-HANSEN,TAKTYCZNA , MUCHOMOR, SOUZA, REZERWA- MISKOWIAK ,TYPER- DOYLE 12,13, BRUDNA PAŁA - GORZOW- ZMARZLIK, WROCŁAW -WOFINDEN MADSEN - CZESTOCHOWA, HOLDER - OSTRÓW
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maciej Janowski Szybkie Śpiwory 3 2 2 3 2 3 0 9 Lider 5 MKC 5
Piotr Pawlicki Szybkie Śpiwory 2 3 3 3 0 0 0 2 Joker 2 PN 0
Chris Holder Szybkie Śpiwory 3 2 3 1 3 2 0 4 Kapitan 0 NCD 4
Bartosz Smektała Szybkie Śpiwory 3 1 1 3 1 0 0 1 KB 1
Maksym Drabik Szybkie Śpiwory 2 2 3 3 3 3 0 3 P 3
Trener Szybkie Śpiwory 3 3 3 3 3 0 0 19 Taktyczna 8 Muchomor 4 Paulo Sousa 3 Brudna Pała 4
Jason Doyle Torbyd 3 2 0 0 3 0 0 3 Lider 0 PN 3 Typer 0
Patrick Hansen Torbyd 2 2 2 3 0 0 0 5 Joker 2 KB 3
Robert Lambert Torbyd 2 3 2 2 2 3 0 2 Kapitan 0 P 2
David Bellego Torbyd 0 3 2 3 1 0 0 0
Paweł Przedpełski Torbyd 3 3 3 3 0 0 0 0
Trener Torbyd 3 2 2 3 0 0 0 5 Brudna Pała 2 Taktyczna 3 Muchomor 0 Sousa 0
Wplątani w taśmę : Borowcy z Bora Bora
Zagrywki: Wplątani w taśmę - PN: Koldi, P: Madsen, KB: Czugunow. Zagrywki: rez. Woźniak, MKC, GS: Świdnicki, taktyczna, RK: Czugunow, Brudna Pała: Ch.Holder, Janowski, Zmarzlik, MadsenBorowcy z Bora Bora - PN-1.;KB-2.; P-3, MKC, PC, Taktyczna, Rezerwa Klindt, GS Lampart, Spartacus Holder vs Czugunow
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 3 2 2 1 0 3 0 2 Lider 1 MKC 1
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 3 2 2 3 3 0 0 9 Joker 6 PN 3
Leon Madsen Wplątani w taśmę 1 3 3 3 1 0 0 3 Kapitan 0 P 3
Gleb Czugunow Wplątani w taśmę 0 3 2 3 1 0 0 2 RK 1 KB 1
Mateusz Świdnicki Wplątani w taśmę 2 2 3 3 1 0 0 0 Rezerwa Woźniak
Trener Wplątani w taśmę 3 2 3 3 1 0 0 7 Brudna Pała 4 Taktyczna 3
Jack Holder Borowcy z Bora Bora 2 2 1 2 3 3 0 9 Lider 3 MKC 3 PN 3
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 0 2 1 2 2 0 0 2 Joker 2 KB 0
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 3 3 3 1 2 0 0 5 Kapitan 4 P 1
Przemysław Pawlicki Borowcy z Bora Bora 2 3 0 2 3 2 0 0
Wiktor Lampart Borowcy z Bora Bora 3 1 3 1 1 0 0 0 GS 1
Trener Borowcy z Bora Bora 2 2 3 2 1 0 0 8 Taktyczna 5 Spartacus 3 PC 0
Wyniki Gabbana
Concordia Bikers : Koślawe Melepety
Zagrywki: Concordia Bikers - P - 1, KB - 5, PN - 3, MKC, NCD - Kołodziej, GS: Cierniak, Rezerwa: Świdnicki, RK: Jack Holder, TaktycznaKoślawe Melepety - 1 - PN; 2 - KB; 3 - P; Zagrywki: 2- GS; REZ - KLINDT; TAKTYCZNA; PIJANY CIEŚLAK; MORTAL KOMBAT; PAULO SOUSA
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Bartosz Zmarzlik Concordia Bikers 3 3 3 1 2 0 0 5 P 1; MCK 2 ; L 2
Jack Holder Concordia Bikers 2 2 1 2 3 3 0 6 J 5; RK 1
Janusz Kołodziej Concordia Bikers 3 2 2 3 3 0 0 3 PN 3; NCD 0; K 0
Chris Holder Concordia Bikers 3 2 3 1 3 2 0 0
Mateusz Cierniak Concordia Bikers 3 0 3 0 0 0 0 2 GS 0; KB 2
Trener Concordia Bikers 3 2 2 1 0 0 0 5 Taktyczna 5
Nicki Pedersen Koślawe Melepety 2 2 3 3 3 2 0 9 Lider 5 MKC 5 PN 2
Wiktor Lampart Koślawe Melepety 3 1 3 1 1 0 0 5 Joker 4 KB 1 GS 1
Patryk Dudek Koślawe Melepety 2 3 1 3 3 3 0 7 Kapitan 4 P 3
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 3 1 1 3 2 0 0 0
Jaimon Lidsey Koślawe Melepety 0 2 0 1 1 0 0 0 Rezerwa Klindt
Trener Koślawe Melepety 2 1 1 3 1 0 0 8 Taktyczna 5 PC3 Paulo Sousa 0
Bankster Fletnowo : Wkręcone Śruby
Zagrywki: Bankster Fletnowo - PN - Michelsen, P - Vaculik, KB - Bewley Zagrywki: Pijany Cieślak, Spartacus Michelsen-Madsen, Paulo Sousa, GS- Woryna Bewley, Rezerwa KrakowiakWkręcone Śruby - PN - Drabik, Kb - Bellego, P - Madsen Zagrywki: Pijany Cieślak, Taktyczna, Ryszard Kowalski - Wożniak, Rezerwa Gapiński, Rezerwa Giełda Hubert Jabłoński, MKC Madsen
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Mikkel Michelsen Bankster Fletnowo 0 2 3 3 0 3 0 4 Lider 1 PN 3
Martin Vaculik Bankster Fletnowo 2 3 2 3 0 0 0 2 Joker 2 Rezerwa Krakowiak
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 3 3 3 3 0 0 0 4 Kapitan 4
Daniel Bewley Bankster Fletnowo 0 3 0 3 0 1 0 1 GS 0 KB 1
Kacper Woryna Bankster Fletnowo 1 2 1 3 3 0 0 0 GS 0
Trener Bankster Fletnowo 0 3 3 3 3 0 0 3 PC 3 Paulo Sousa 0 Sparatacus 0
Leon Madsen Wkręcone Śruby 1 3 3 3 1 0 0 5 Lider 1 P 3 MKC 1
Jakub Miśkowiak Wkręcone Śruby 3 0 1 0 0 0 0 4 Joker 4
David Bellego Wkręcone Śruby 0 3 2 3 1 0 0 1 Kapitan 0 KB 1
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 2 2 3 3 1 0 0 1 RK 1
Maksym Drabik Wkręcone Śruby 2 2 3 3 3 3 0 3 PN 3
Trener Wkręcone Śruby 1 0 2 3 3 0 0 3 PC 0 Taktyczna 3
Motocyce : Dupy z Mosiądza
Zagrywki: Motocyce - PN-4.;KB-5.; P-3.; MKC; Pijany Cieślak; Taktyczna; Paulo Sousa; Ryszard Kowalski (Czugunov); Brudna Pała (Holder, Madsen, Zmarzlik, Janowski)Dupy z Mosiądza - KB - Thomsen; PN - Lambert; P - Doyle; Zagrywki: Rezerwa: Jakobsen, Kasprzak; MKC; Taktyczna; Paulo Sousa; R. Kowalski: Thomsen
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maciej Janowski Motocyce 3 2 2 3 2 3 0 9 Lider 5 MKC 5
Tai Woffinden Motocyce 3 2 2 1 0 3 0 6 Joker 6
Dominik Kubera Motocyce 3 3 0 0 1 1 0 1 P 1 Kapitan 0
Jarosław Hampel Motocyce 0 1 0 2 0 0 0 0 PN0
Gleb Czugunow Motocyce 0 3 2 3 1 0 0 2 KB 1 RK 1
Trener Motocyce 3 2 0 2 1 0 0 14 PC 3 Taktyczna 7 Brudna Pała 4 Paulo Sousa 0
Przemysław Pawlicki Dupy z Mosiądza 2 3 0 2 3 2 0 4 Lider 2 MKC 2
Robert Lambert Dupy z Mosiądza 2 3 2 2 2 3 0 8 PN 3Joker 5
Jason Doyle Dupy z Mosiądza 3 2 0 0 3 0 0 0 P 0 Kapitan 0
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 2 1 1 1 2 0 0 0 KB 0 RK 0 Rezerwa KAsprzak
Piotr Pawlicki Dupy z Mosiądza 2 3 3 3 0 0 0 0
Trener Dupy z Mosiądza 2 3 0 1 0 0 0 5 Paulo Sousa 0 PC 0 Taktyczna 5