3. runda (22, 24 kwietnia)
piątek: Motor Lublin – ZOOleszcz GKM Grudziądz
piątek: Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno
niedziela: Arged Malesa Ostrów – Eltrox Włókniarz Częstochowa
niedziela: Moje Bermudy Stal Gorzów – Apator Toruń

Grupa dolce
megaliga 3. kolejka
Borowcy z Bora Bora 79  : 73 Concordia Bikers
Koślawe Melepety 92  : 90 Wplątani w taśmę
Motor Klops 59  : 101 Szybkie Śpiwory
Grupa gabbana
megaliga 3. kolejka
Dupy z Mosiądza 97  : 65 Galaktyczni Zdobywcy
Wkręcone Śruby 72  : 74 Motocyce
Torbyd 88  : 78 Bankster Fletnowo
Wyniki Dolce
Borowcy z Bora Bora : Concordia Bikers
Zagrywki: Borowcy z Bora Bora - P-3; PN-1; KB-2; Rezerwa: Lampart; Kasprzak, Pijany Cieślak; MKC; Typer 10-11 Pedersen, Paulo SousaConcordia Bikers - PN - 1, KB - 5, P - 3, MKC, rezerwa: Jakobsen, Typer Zmarzlik: 11-12, Pijany Cieslak, Paulo Sousa, RK Dudek
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Nicki Pedersen Borowcy z Bora Bora 2 2 3 3 1 0 0 7 Lider 1 PN 1 MKC 1 Typer 4
Tai Woffinden Borowcy z Bora Bora 3 2 1 3 2 0 0 8 Joker 5 KB 3
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 2 1 2 2 3 3 0 7 Kapitan 4 P 3
Norbert Krakowiak Borowcy z Bora Bora 0 1 3 0 0 0 0 0
Chris Holder Borowcy z Bora Bora 0 2 2 2 3 0 0 0
Trener Borowcy z Bora Bora 2 2 2 0 3 0 0 0 PC PS 0
Bartosz Zmarzlik Concordia Bikers 3 3 3 3 0 0 0 8 Lider 2 Typer 4 MKC 2 PN 0
Patryk Dudek Concordia Bikers 3 3 0 1 2 0 0 5 Joker 5 RK 0 rez Jakobsen
Kacper Woryna Concordia Bikers 3 1 0 0 0 0 0 0 Kapitan 0 P
Gleb Czugunow Concordia Bikers 3 0 3 2 0 0 0 0
Maksym Drabik Concordia Bikers 0 3 2 3 2 0 0 0 KB 0
Trener Concordia Bikers 3 2 0 2 2 0 0 8 PC 4 PS 4
Koślawe Melepety : Wplątani w taśmę
Zagrywki: Koślawe Melepety - 1 - PN; 2 - KB; 3 - P. ZAGRYWKI: REZ.-LIDSEY; REZ - ZENGI; GS - CIERNIAK; MCK; PC; SOUSA - Wplątani w taśmę - PN: Emil, P: Koldi, KB: Miśkowiak, rez. Lebiediew, rez. Holder, Mortal Kombat, taktyczna, GS: Miśkowiak, Pała: Doyle, Kołodziej, Łaguta, Thomsen
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Leon Madsen Koślawe Melepety 3 3 2 3 1 0 0 5 Lider 2 PN 1 MKC 2
Anders Thomsen Koślawe Melepety 2 2 3 3 3 3 0 5 Joker 5 KB 0
Mikkel Michelsen Koślawe Melepety 3 3 3 1 0 0 0 1 Kapitan P 1
Mateusz Cierniak Koślawe Melepety 3 3 2 3 1 0 0 0 GS 0
Jason Doyle Koślawe Melepety 2 3 2 3 3 0 0 0 rez Zengi
Trener Koślawe Melepety 3 2 3 3 3 0 0 4 PS 0 PC 4
Vaclav Milik Wplątani w taśmę 0 3 3 3 2 0 0 1 Lider 1 MKC 0 rez Holder
Emil Sajfutdinow Wplątani w taśmę 3 3 1 3 0 1 0 5 Joker 4 PN 1
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 3 3 3 3 3 0 0 7 Kapitan 4 P 3
Fredrik Lindgren Wplątani w taśmę 3 3 3 3 2 0 0 0
Jakub Miśkowiak Wplątani w taśmę 1 3 2 3 0 0 0 3 KB 3
Trener Wplątani w taśmę 0 3 3 3 0 0 0 5 BP 4 taktyczna 1
Motor Klops : Szybkie Śpiwory
Zagrywki: Motor Klops - Pn-Kubera, KB-Fricke, P-Janowski, Rezerwra:Woźniak, Jasiński, Awatar:Cierniak za Kubere, PS,PC, SPARTAKUS: Kubera(Cierniak)vs LambertSzybkie Śpiwory - PN- J.HAMPEL; KB- O.FAJFER; P- D.BEWLEY; REZERWA: PI.PAWLICKI; MKC; PIJANY CIEŚLAK; MUCHOMOR; PAULO SOUSA; TYPER: LAMBERT 11/12
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Dominik Kubera Motor Klops 3 3 2 3 1 0 0 3 Lider 2 PN 1 Awatar
Max Fricke Motor Klops 2 2 1 0 3 0 0 5 Joker 5 KB REZ. Wożniak
Maciej Janowski Motor Klops 0 1 0 1 0 0 0 1 Kapitan P 1
Bartosz Smektała Motor Klops 2 1 3 3 1 0 0 0
Paweł Przedpełski Motor Klops 2 3 0 2 0 0 0 0
Trener Motor Klops 3 2 0 3 0 0 0 3 Spartacus 3 PS 0 PC 0
Robert Lambert Szybkie Śpiwory 1 3 2 0 3 0 0 0 Lider Typer 0 MKC 0
Daniel Bewley Szybkie Śpiwory 2 2 3 3 3 0 0 8 Joker 5 P 3
Artiom Łaguta Szybkie Śpiwory 3 3 3 3 3 0 0 4 Kapitan 4
Oskar Fajfer Szybkie Śpiwory 3 0 3 3 2 0 0 0 KB rez Pawlicki
Jarosław Hampel Szybkie Śpiwory 3 2 3 3 3 0 0 3 PN 3
Trener Szybkie Śpiwory 1 2 3 3 3 0 0 12 Muchomor 4 PS 4 PC 4
Wyniki Gabbana
Dupy z Mosiądza : Galaktyczni Zdobywcy
Zagrywki: Dupy z Mosiądza - PN - Thomsen; KB - Pi. Pawlicki; P -M. Cierniak; Zagrywki: Rezerwa: Smektała, Pludra; Awatar: M. Cierniak za D. Kubera; Paulo Sousa; Gs Pi. Pawlicki; Pijany Cieślak Galaktyczni Zdobywcy - Pn - Drabik, P - Janowski, KB - Krakowiak. Zagrywki: Taktyczna, Rezerwa: Kasprzak, Rysiek Kowalski: Drabik, Krakowiak, Typer: Vaculik 7/9, BP: Milik, Thomsen, Kolodziej, Łaguta.
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Dominik Kubera Dupy z Mosiądza 3 3 2 3 1 0 0 5 Lider 2 P 3 Awatar
Tai Woffinden Dupy z Mosiądza 3 2 1 3 2 0 0 5 Joker 5
Leon Madsen Dupy z Mosiądza 3 3 2 3 1 0 0 0 Kapitan0
Piotr Pawlicki Dupy z Mosiądza 3 0 3 3 2 0 0 1 KB 1GS 0
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 2 2 3 3 3 3 0 3 PN 3
Trener Dupy z Mosiądza 3 2 2 3 3 0 0 8 PS 4 PC 4
Maciej Janowski Galaktyczni Zdobywcy 0 2 2 2 3 0 0 0 Lider P
Norbert Krakowiak Galaktyczni Zdobywcy 0 1 3 0 0 0 0 2 Joker KB 1 RK 1
Martin Vaculik Galaktyczni Zdobywcy 2 1 2 2 3 3 0 8 Kapitan 4 Typer 4
Maksym Drabik Galaktyczni Zdobywcy 0 3 2 3 2 0 0 2 PN 2 RK 0
Chris Holder Galaktyczni Zdobywcy 1 2 1 2 0 0 0 0
Trener Galaktyczni Zdobywcy 0 1 2 3 0 0 0 5 taktyczna 3 BP 2
Wkręcone Śruby : Motocyce
Zagrywki: Wkręcone Śruby - PN - Michelesen, Kb - J. Holder, P - Fricke, Zagrywki: MKC , Pijany Cieślak, Paulo Sousa, Taktyczna, Rezerwa Lebedew, Rezerwa MilikMotocyce - PN-Hampel, KB-Woryna, P-Kołodziej; Zagrywki: MCK, Paulo Sousa, Typer (Hampel 8/9), GS (Woryna), Pijany Cieślak, Spartakus Hampel vs. Milik
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Mikkel Michelsen Wkręcone Śruby 3 3 3 1 0 0 0 0 Lider PN MKC
Max Fricke Wkręcone Śruby 1 3 1 0 0 2 0 3 Joker 3 rez lebiediev
Jack Holder Wkręcone Śruby 0 3 3 3 2 0 0 1 Kapitan 0 KB 1
Daniel Bewley Wkręcone Śruby 2 2 3 3 3 0 0 0
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 2 2 1 0 3 0 0 0
Trener Wkręcone Śruby 3 3 3 3 3 0 0 4 Taktyczna 0 PC 4 PS 0
Nicki Pedersen Motocyce 2 2 3 3 1 0 0 2 Lider 1 MKC1
Kacper Woryna Motocyce 3 1 0 0 0 0 0 3 Joker 3 KB 0 gs 0
Janusz Kołodziej Motocyce 3 3 3 3 3 0 0 7 Kapitan 4 P 3
Wiktor Lampart Motocyce 0 2 1 0 0 0 0 0
Jarosław Hampel Motocyce 3 2 3 3 3 0 0 3 PN 3 Typer 0
Trener Motocyce 2 1 3 0 3 0 0 3 PS 0 Spartacus 3 PC 0
Torbyd : Bankster Fletnowo
Zagrywki: Torbyd - Pn- Lambert. Doyle- P, Kb- Łaguta. Rezerwa: cierniak, Przedpełski,. Gs: Miskowiak,.Taktyczna. typer: doyle9/10. RYSZARD KOWALSKI - ZENGOTA.Bankster Fletnowo - PN - Zmarzlik, P- Sajfudinow, KB - Dudek, Zagrywki: Rezerwa: Jacobsen, MKC; Paulo Sousa; Gw startów Lingren, Pijany Cieślak, Muchomor
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jason Doyle Torbyd 3 3 2 3 1 0 0 2 Lider 2 P 0 Typer 0 rezerwa Cierniak
Artiom Łaguta Torbyd 3 3 3 3 3 0 0 7 Joker 6 KB 1
Robert Lambert Torbyd 1 3 2 0 3 0 0 7 Kapitan 4 PN 3
Jakub Miśkowiak Torbyd 1 3 2 3 0 0 0 0 GS 0
Grzegorz Zengota Torbyd 2 3 2 3 3 0 0 0 RK 0
Trener Torbyd 3 3 2 3 3 0 0 0 taktyczna 0
Bartosz Zmarzlik Bankster Fletnowo 3 3 3 3 0 0 0 4 Lidr 2 PN 0 MKC 2
Emil Sajfutdinow Bankster Fletnowo 3 3 2 3 0 1 0 4 Joker 4 P 0
Patryk Dudek Bankster Fletnowo 0 2 3 2 0 0 0 0 Kapitan 0 KB 0
Gleb Czugunow Bankster Fletnowo 3 0 3 2 0 0 0 0
Fredrik Lindgren Bankster Fletnowo 3 3 3 3 2 0 0 0 GS 0
Trener Bankster Fletnowo 3 3 3 2 2 0 0 4 Muchomor 0 PC 0 PS 4