5. runda (6, 8 maja)
piątek: Motor Lublin – Fogo Unia Leszno
piątek: Betard Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów
niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Apator Toruń
niedziela: Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Grupa dolce
megaliga 5. kolejka
Torbyd 56  : 121 Galaktyczni Zdobywcy
Motor Klops 67  : 84 Borowcy z Bora Bora
Szybkie Śpiwory 73  : 97 Wplątani w taśmę
Grupa gabbana
megaliga 5. kolejka
Wkręcone Śruby 69  : 93 Concordia Bikers
Koślawe Melepety 102 : 62 Dupy z Mosiądza
Bankster Fletnowo 91  : 111 Motocyce
Wyniki Dolce
Torbyd : Galaktyczni Zdobywcy
Zagrywki: Torbyd - P - LAMBERT, KB - PRZEDPELSKI,PN- HANSEN, MUCHOMOR , REZERWA- MISKOWIAK,TAKTYCZNA , SOUZA, BRUDNA PAŁA: (MADESN, CHRIS HOLDER, LAMBERT, DOYLE) TYPER DOYLE 12/14Galaktyczni Zdobywcy - PN - 2, P - 5, KB - 4 zagrywki: Taktyczna, RK Gapiński, GS Gapiński, MKC, Rezerwa Giełda: Walasek , BP: Ch Holder, Kołodziej, Madsen, Lambert.
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jason Doyle Torbyd 0 0 3 1 2 0 0 0 Lider 0 Typer 0
Patrick Hansen Torbyd 1 2 2 0 0 0 0 3 Joker 3 PN Rezerwa Miśkowiak
Robert Lambert Torbyd 0 1 2 3 3 3 0 3 Kapitan 0 P 3
David Bellego Torbyd 2 0 2 0 2 0 0 0
Paweł Przedpełski Torbyd 1 1 2 2 0 3 0 2 KB 2
Trener Torbyd 0 2 2 0 0 0 0 6 Taktyczna 6 BP 0 PS 0 Muchomor 0
Nicki Pedersen Galaktyczni Zdobywcy 3 2 3 3 3 3 0 9 Lider 5 MKC 4
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 1 3 2 0 3 3 0 7 Joker 4 PN 3
Jarosław Hampel Galaktyczni Zdobywcy 1 3 3 1 3 3 0 4 Kapitan 4
Tomasz Gapiński Galaktyczni Zdobywcy 0 3 2 2 1 0 0 3 KB 2 RK 1 GS 0
Mikkel Michelsen Galaktyczni Zdobywcy 3 3 3 3 3 3 0 3 P 3
Trener Galaktyczni Zdobywcy 3 3 3 2 3 0 0 12 Taktyczna 12 BP 0
Motor Klops : Borowcy z Bora Bora
Zagrywki: Motor Klops - nie wybranoBorowcy z Bora Bora - PN-2;KB-5.; P-3, MKC, PC, Taktyczna, Typer 11/12 Bartek, Rezerwa Lidsey, Typer Vaculik 8/9
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Fredrik Lindgren Motor Klops 2 1 2 2 0 0 0 0 Lider 0
Krzysztof Kasprzak Motor Klops 2 2 0 1 1 0 0 3 Joker 3
Anders Thomsen Motor Klops 3 3 3 1 3 0 0 0 Kapitan 0
Dominik Kubera Motor Klops 0 3 2 2 0 0 0 0 r Jakobsen
Patryk Dudek Motor Klops 3 3 3 3 2 2 0 0
Trener Motor Klops 2 2 3 2 2 0 0 4 Taktyczna 2 BP 2
Przemysław Pawlicki Borowcy z Bora Bora 2 2 1 0 0 0 0 0 Lider 0 MKC 0
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 3 3 3 2 1 0 0 5 PN 1 Joker 4
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 3 3 3 3 3 0 0 9 P 3 Kapian 4 Typer 4
Wiktor Lampart Borowcy z Bora Bora 3 3 3 0 1 0 0 0
Jack Holder Borowcy z Bora Bora 2 0 3 3 2 2 0 1 KB 1
Trener Borowcy z Bora Bora 2 3 3 0 2 0 0 5 Taktyczna 2 PC 3
Szybkie Śpiwory : Wplątani w taśmę
Zagrywki: Szybkie Śpiwory - Drabik-PN, Pi.Pawlicki-KB, Smektała-P, NCD Ch. Holder, MKC, Taktyczna, Paulo Sousa, Pijany Cieślak, Brudna Pała: Ch Holder, Kołodziej, Madsen, Lambert, Wplątani w taśmę - P: Madsen; PN: Koldi, KB: Czugunow. Zagrywki: Taktyczna; rez. Giełda: Walasek; MKC; Spartacus: Tai vs Pit Pawlicki; Brudna Pała: Lambert, Madsen, Koldi, Ch.Holder; Typer - Tai: 10/11
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maciej Janowski Szybkie Śpiwory 3 1 3 0 3 1 0 2 Lider 1 MKC 1
Maksym Drabik Szybkie Śpiwory 3 3 3 2 2 1 0 5 Joker 4 PN 1
Chris Holder Szybkie Śpiwory 2 3 1 3 1 0 0 0 Kapitan 0 NCD 0
Bartosz Smektała Szybkie Śpiwory 2 2 0 3 0 0 0 3 P 3
Piotr Pawlicki Szybkie Śpiwory 0 1 3 2 0 0 0 0 KB 0
Trener Szybkie Śpiwory 3 3 1 3 0 0 0 5 PC 3 BP 0 PS 0 Taktyczna 2
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 3 3 3 3 3 3 0 9 Lider 5 MKC 4 Spartacus 3
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 1 2 3 3 2 0 0 3 Joker 3 PN 0
Leon Madsen Wplątani w taśmę 2 2 1 3 2 2 0 6 Kapitan 4 P 2
Gleb Czugunow Wplątani w taśmę 1 3 2 3 1 3 0 4 KB 4
Mateusz Świdnicki Wplątani w taśmę 3 1 0 0 0 0 0 0
Trener Wplątani w taśmę 3 2 1 3 0 0 0 8 Taktyczna 8 BP 0
Wyniki Gabbana
Wkręcone Śruby : Concordia Bikers
Zagrywki: Wkręcone Śruby - PN - Drabik, Kb - Bellego, P - Madsen Zagrywki: MKC Drabik, Pijany Cieślak, Taktyczna, Ryszard Kowalski - Gapiński, Rezerwa Miśkowiak, Rezerwa Giełda WalasekConcordia Bikers - PN - 3, KB - 4, P - 2, MKC, PC, Taktyczna, NCD - Zmarzlik, BP: Ch. Holder, Kołodziej, Madsen, Lambert, PS
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maksym Drabik Wkręcone Śruby 3 3 3 2 2 1 0 9 Lider 4 PN 1 MKC 4
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 1 2 2 0 0 0 0 3 Joker 3 Rezerwa Miśkowiak
Leon Madsen Wkręcone Śruby 2 2 1 3 2 2 0 0 Kapitan P 2
David Bellego Wkręcone Śruby 2 0 2 0 2 0 0 1 KB 1
Tomasz Gapiński Wkręcone Śruby 0 3 2 2 1 0 0 1 RK 1
Trener Wkręcone Śruby 3 2 1 0 1 0 0 3 Taktyczna 3 PC 0
Chris Holder Concordia Bikers 2 3 1 3 1 0 0 0 Lider 0 MKC 0
Janusz Kołodziej Concordia Bikers 1 2 3 3 2 0 0 6 Joker 3 P 3
Bartosz Zmarzlik Concordia Bikers 3 3 3 3 3 0 0 9 Kapitan 4 PN 3 NCD 4
Mateusz Cierniak Concordia Bikers 3 3 1 0 2 0 0 3 KB 3
Jack Holder Concordia Bikers 2 0 3 3 2 2 0 0
Trener Concordia Bikers 2 3 3 0 2 0 0 8 BP 0, PS 3 Taktyczna 2, PC 3
Koślawe Melepety : Dupy z Mosiądza
Zagrywki: Koślawe Melepety - 1 - P ; 2 - KB ; 3 - PN. ZAGRYWKI: MCK; TAKTYCZNA; REZ.GIEŁDA - KOWALSKI; PC; MUCHOMOR; PS. Dupy z Mosiądza - P - Doyle; KB - Thomsen; PN - Pr. Pawlicki; Zagrywki: Rezerwa: Jakobsen, Kasprzak; MKC; Taktyczna; Paulo Sousa; Pijany Cieślak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Patryk Dudek Koślawe Melepety 3 3 3 3 2 2 0 9 Lider 5 P 2 MKC 4
Wiktor Lampart Koślawe Melepety 3 3 3 0 1 0 0 5 Joker 4 KB 1
Nicki Pedersen Koślawe Melepety 3 2 3 3 3 3 0 7 Kapitan 4 PN 3
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 2 2 0 3 0 0 0 0
Jaimon Lidsey Koślawe Melepety 3 0 1 0 0 0 0 0 rzerwa Kowalski
Trener Koślawe Melepety 3 3 3 3 0 0 0 15 Taktyczna 5 PC 3 Muchomor 4 PS 3
Robert Lambert Dupy z Mosiądza 0 1 2 3 3 3 0 4 Lider 2 MKC 2
Przemysław Pawlicki Dupy z Mosiądza 2 2 0 1 1 0 0 3 Joker 3 PN 0 Rezerwa Kasprzak
Jason Doyle Dupy z Mosiądza 0 0 3 1 2 0 0 1 Kapitan 0 P 1
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 3 3 3 1 3 0 0 1 KB 1
Piotr Pawlicki Dupy z Mosiądza 0 3 2 2 0 0 0 0 Rzerwa Jakobsen
Trener Dupy z Mosiądza 0 2 3 1 0 0 0 3 Taktyczna 3 PS 0 PC 0
Bankster Fletnowo : Motocyce
Zagrywki: Bankster Fletnowo - PN-Michelsen, P-Vaculik, KB - Bewley, Zagrywki: Pijany Cieślak, Rezerwa Krakowiak, MKC - Michelsen, GS - Woryna,Bewley, TaktycznaMotocyce - PN-Hampel, KB Chugunov, P- Kowalski Awatar za Kuberę - Kowalski, GS – Kowalski, NCD- Janowski, Taktyczna, Rezerwa Giełda Walasek, Paulo Sousa
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Daniel Bewley Bankster Fletnowo 1 3 2 0 3 3 0 5 Lider 2 KB 1 MKC 2 GS 0
Martin Vaculik Bankster Fletnowo 3 3 3 2 1 0 0 6 Joker 4 P 2
Mikkel Michelsen Bankster Fletnowo 3 3 3 3 3 3 0 7 Kapitan 4 PN 3
Kacper Woryna Bankster Fletnowo 1 3 2 0 0 0 0 0 GS 0 Rzerwa Krakowiak
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 1 1 2 2 0 3 0 0
Trener Bankster Fletnowo 1 3 3 0 0 0 0 9 Taktyczna 9 PC 0
Tai Woffinden Motocyce 3 3 3 3 3 3 0 5 Lider 5
Jarosław Hampel Motocyce 1 3 3 1 3 3 0 7 Joker 4 PN 3
Maciej Janowski Motocyce 3 1 3 0 3 1 0 4 Kapitan 0 NCD 4
Gleb Czugunow Motocyce 1 3 2 3 1 3 0 4 KB 4
Dominik Kubera Motocyce 3 0 1 1 1 0 0 3 Awatar P 1 GS 2
Trener Motocyce 3 3 3 3 1 0 0 13 Taktyczna 10 PS 3