6. runda (20, 22 maja)
piątek: Eltrox Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz GKM Grudziądz
piątek: Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin
niedziela: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów
niedziela: Fogo Unia Leszno – Apator Toruń

Grupa dolce
megaliga 6. kolejka
Galaktyczni Zdobywcy 90  : 82 Wplątani w taśmę
Szybkie Śpiwory 91  : 79 Borowcy z Bora Bora
Motor Klops 79  : 60 Torbyd
Grupa gabbana
megaliga 6. kolejka
Concordia Bikers 99  : 91 Motocyce
Bankster Fletnowo 84  : 72 Dupy z Mosiądza
Koślawe Melepety 94  : 87 Wkręcone Śruby
Wyniki Dolce
Galaktyczni Zdobywcy : Wplątani w taśmę
Zagrywki: Galaktyczni Zdobywcy - PN-3, P-1, KB-2 ZAGRYWKI: Awatar M. Drabik za N. Pedersena, Taktyczna, RK: Hampel, Gapiński, Rezerwa Giełda: J. Jeppesen, Spartacus: Gapiński vs. Świdnicki. Wplątani w taśmę - nie wybrano
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Mikkel Michelsen Galaktyczni Zdobywcy 2 2 3 3 3 3 0 8 Lider 5 P 3
Jarosław Hampel Galaktyczni Zdobywcy 2 3 3 3 1 1 0 6 Joker 3 KB 1 RK 2
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 0 3 2 0 1 1 0 1 Kapitan 0 PN 1
Tomasz Gapiński Galaktyczni Zdobywcy 2 2 0 2 2 0 0 0 RK 0
Nicki Pedersen Galaktyczni Zdobywcy 3 1 2 3 1 3 0 0 Drabik Awatar
Trener Galaktyczni Zdobywcy 2 3 2 2 1 0 0 8 Taktyczna 8 Spartacus 0
Leon Madsen Wplątani w taśmę 3 3 3 3 3 0 0 5 Lider 5
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 1 0 1 2 2 3 0 4 Joker 4
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 3 3 3 3 2 0 0 4 Kapitan 4
Gleb Czugunow Wplątani w taśmę 2 3 2 2 3 0 0 0
Szymon Woźniak Wplątani w taśmę 3 2 3 1 1 0 0 0
Trener Wplątani w taśmę 3 0 3 2 1 0 0 0
Szybkie Śpiwory : Borowcy z Bora Bora
Zagrywki: Szybkie Śpiwory - nie wybranoBorowcy z Bora Bora - PN-nikt;KB-2.; P-3, MKC, PC, Taktyczna, Rezerwa Lidsey, Typer Vaculik 7-8, Typer Zmarzlik 10-11
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maciej Janowski Szybkie Śpiwory 2 3 3 3 3 2 0 5 Lider 5
Maksym Drabik Szybkie Śpiwory 3 1 2 3 1 3 0 6 Joker 6
Bartosz Smektała Szybkie Śpiwory 3 3 3 3 3 0 0 4 Kapitan 4
Piotr Pawlicki Szybkie Śpiwory 0 1 3 3 3 0 0 0
Chris Holder Szybkie Śpiwory 3 0 3 1 2 0 2 0
Trener Szybkie Śpiwory 2 1 3 3 2 0 0 0
Jack Holder Borowcy z Bora Bora 3 3 2 2 2 1 0 6 Lider 3 MKC 3
Wiktor Lampart Borowcy z Bora Bora 2 0 2 2 3 0 0 5 Rezerwa Lidsey Joker 5
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 3 3 3 2 3 0 0 6 Kapitan 0 Typer 4 P 2
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 3 2 2 0 2 0 0 0 Typer 0
Przemysław Pawlicki Borowcy z Bora Bora 1 3 0 2 0 2 0 0
Trener Borowcy z Bora Bora 3 0 3 0 0 0 0 3 Taktyczna 3 PC 0
Motor Klops : Torbyd
Zagrywki: Motor Klops - P-Dudek, PN- woryna, kb-hampel Awatar Hampel za Kuberę, taktyczna, rezerwa: Kasprzak, Thomsen, GS- Jakobsen, Pijany CieslakTorbyd - P - LAMBERT, KB - PRZEDPELSKI,PN- DOYLE, TAKTYCZNA ,MISKOWIAK -GS, MUCHOMOR, REZERWA-BELLEGO., TYPER DOYLE:12/14, REMIS
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Patryk Dudek Motor Klops 3 3 2 3 0 0 0 0 Lider 0 P 0
Kacper Woryna Motor Klops 3 1 3 0 3 0 0 9 Joker 6 PN 3
Fredrik Lindgren Motor Klops 3 3 3 3 1 0 0 4 Kapitan4
Dominik Kubera Motor Klops 3 2 2 3 0 0 0 0
Frederik Jakobsen Motor Klops 0 2 1 0 3 0 0 0 gs 0 rezerwa Kasprzak
Trener Motor Klops 3 1 3 3 3 0 0 3 taktyczna 0 pc 3
Jason Doyle Torbyd 2 1 2 3 0 0 0 0 Lider 0 PN 0 Typer 0
Jakub Miśkowiak Torbyd 3 1 2 2 2 0 0 5 Joker 5 GS 4
Robert Lambert Torbyd 1 3 2 3 1 3 0 1 Kapitan 0 P 1
Patrick Hansen Torbyd 2 1 0 0 0 0 0 0
Paweł Przedpełski Torbyd 0 2 3 1 0 1 0 0 KB 0
Trener Torbyd 2 1 2 0 0 0 0 8 Taktyczna 4 Remis 0 Muchomor 4
Wyniki Gabbana
Concordia Bikers : Motocyce
Zagrywki: Concordia Bikers - PN - 3, KB - 5, P - 2, MKC, Taktyczna, PC, GS: Świdnicki; Rezerwa: Cierniak; Rezerwa: J. HolderMotocyce - Rezerwa Gielda Walasek, MKC, NCD Janowski, Taktyczna, Spartacus Hampel vs Cierniak, Spartacus Czugunov vs. Cierniak KB- Czugunov, PN-Janowski, P-Hampel
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Bartosz Zmarzlik Concordia Bikers 3 3 3 2 3 0 0 8 L - 4; MCK - 4;
Janusz Kołodziej Concordia Bikers 3 3 3 3 2 0 0 7 J - 5; P - 2;
Chris Holder Concordia Bikers 3 0 3 1 2 0 2 2 K - 0; PN - 2;
Fredrik Lindgren Concordia Bikers 3 3 3 3 1 0 0 0
Mateusz Świdnicki Concordia Bikers 3 3 3 3 3 0 0 0 KB - 1; GS - 6;
Trener Concordia Bikers 3 3 3 3 3 0 0 0 TAKT - ; REZ. CIERKNIAK ; J. HOLDER
Tai Woffinden Motocyce 1 0 1 2 2 3 0 0 L - 0 ; MCK - 0;
Jarosław Hampel Motocyce 2 3 3 3 1 1 0 4 J - 3; P - 1;
Maciej Janowski Motocyce 2 3 3 3 3 2 0 6 K - 4; NCD - 0 ; PN - 2 ;
Gleb Czugunow Motocyce 2 3 2 2 3 0 0 0
Dominik Kubera Motocyce 3 2 2 3 0 0 0 0
Trener Motocyce 1 3 3 2 0 0 0 12 TAKT 6; SPART A; 3 SPART B 3;
Bankster Fletnowo : Dupy z Mosiądza
Zagrywki: Bankster Fletnowo - PN - Bewley, P - Michelsen, KB - Bewley, Zagrywki: Pijany Cieślak, Rezerwa Krakowiak, MKC - Vaculik, GS - Woryna, Taktyczna, MuchomorDupy z Mosiądza - PN - Doyle; KB - Thomsen; P - Pi. Pawlicki; Zagrywki: Rezerwa: Jakobsen, Prz. Pawlicki; MKC; Taktyczna; Typer: Doyle 7-9; Pijany Cieślak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Martin Vaculik Bankster Fletnowo 3 2 2 0 2 0 0 0 L - 0; MCK - 0
Kacper Woryna Bankster Fletnowo 3 1 3 0 3 0 0 6 J - 6; GS - 0
Mikkel Michelsen Bankster Fletnowo 2 2 3 3 3 3 0 7 K - 4; P - 3;
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 0 2 3 1 0 1 0 0
Daniel Bewley Bankster Fletnowo 0 3 2 0 1 1 0 1 PN - 1;
Trener Bankster Fletnowo 3 1 3 1 1 0 0 12 TAKT 5; MUCH 4 ; PC 3 ; REZ -KRAK
Robert Lambert Dupy z Mosiądza 1 3 2 3 1 3 0 6 L - 3 ; MCK - 3;
Piotr Pawlicki Dupy z Mosiądza 0 1 3 3 3 0 0 6 J - 3; P - 3 ;
Jason Doyle Dupy z Mosiądza 0 1 3 1 0 1 0 1 K - 0; PN -1; TYPER - 0 rez jakobsen
Krzysztof Kasprzak Dupy z Mosiądza 1 3 0 2 0 2 0 0 rez. prze.pawlicki
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 0 2 3 3 0 0 0 1 KB 1;
Trener Dupy z Mosiądza 1 1 3 2 0 0 0 6 TAKT - 6; PC - 0; REZ -JAKOB; PRZ. PAW
Koślawe Melepety : Wkręcone Śruby
Zagrywki: Koślawe Melepety - 1 - PN; 3 - P; 4 - KB; ZAGRYWKI: AWATAR: MICHELSEN ZA PEDERSEN; 4 - GS; REZERWA: LIDSEY; MCK; PC; TAKTYCZNA. Wkręcone Śruby - PN - Madsen, Kb - Bellego, P - Drabik Zagrywki: MKC Madsen, Pijany Cieślak, Taktyczna, Ryszard Kowalski - Gapiński, Rezerwa Miśkowiak,Gw.St. Miśkowiak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 3 3 3 3 3 0 0 9 L - 5; PN -3 ; MCK - 5;
Wiktor Lampart Koślawe Melepety 2 0 2 2 3 0 0 5 J- 5 ; REZ. LIDSEY
Patryk Dudek Koślawe Melepety 3 3 2 3 0 0 0 0 K - 0; P -0
Jonas Jeppesen Koślawe Melepety 3 0 1 3 3 0 0 2 KB - 2
Nicki Pedersen Koślawe Melepety 2 2 3 3 3 3 0 0 AWATAR. MICHELSEN
Trener Koślawe Melepety 3 0 2 3 3 0 0 6 TAKT ; PC - 3
Leon Madsen Wkręcone Śruby 3 3 3 3 3 0 0 9 L - 5; PN -3 ; MCK - 5;
David Bellego Wkręcone Śruby 3 1 2 2 2 0 0 5 J - 5 ; KB - 0 ; rez - misiek
Maksym Drabik Wkręcone Śruby 3 1 2 3 1 3 0 5 K- 4; P - 1
Tomasz Gapiński Wkręcone Śruby 2 2 0 2 2 0 0 0 RK - 0;
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 3 2 3 1 1 0 0 0
Trener Wkręcone Śruby 3 1 2 2 1 0 0 3 TAKT - 3; PC - 0; REZ. MIŚK