8. runda (10, 12 czerwca)
piątek: Arged Malesa Ostrów – Moje Bermudy Stal Gorzów
piątek: Fogo Unia Leszno – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń
niedziela: Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin

Grupa dolce
megaliga 8. kolejka
Galaktyczni Zdobywcy 99  : 90 Borowcy z Bora Bora
Wplątani w taśmę 90  : 83 Torbyd
Szybkie Śpiwory 69  : 106 Motor Klops
Grupa gabbana
megaliga 8. kolejka
Concordia Bikers 80  : 101 Dupy z Mosiądza
Motocyce 103 : 74 Wkręcone Śruby
Bankster Fletnowo 91  : 105 Koślawe Melepety
Wyniki Dolce
Galaktyczni Zdobywcy : Borowcy z Bora Bora
Zagrywki: Galaktyczni Zdobywcy - PN - Bewley, P - Michelsen, KB - Gapinski, Zagrywki : Awatar Dudek za N. Pedersen, Taktyczna, Pijany Cieślak, Rezerwa Giełda Matias Nielsen, Typer Gapiński 5/7, Typer Bewley 7/9. Borowcy z Bora Bora - 1 - PN; 5 - KB; 3 - P; ZAGRYWKI: MKC, TAKTYCZNA, PC, MUCHOMOR, GS Bartek, GS Vacul
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Mikkel Michelsen Galaktyczni Zdobywcy 2 2 1 0 3 3 0 4 Lider 1 P 3
Jarosław Hampel Galaktyczni Zdobywcy 2 3 2 2 0 3 0 5 Joker 5
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 3 3 0 2 2 3 0 7 Kapitan 0 PN 3 Typer 4
Tomasz Gapiński Galaktyczni Zdobywcy 3 1 0 1 0 0 0 4 KB 0 Typer 4
Nicki Pedersen Galaktyczni Zdobywcy 3 2 1 3 3 3 2 0
Trener Galaktyczni Zdobywcy 2 3 0 1 3 0 0 12 PC 0 Taktyczna 12
Jaimon Lidsey Borowcy z Bora Bora 3 0 3 2 3 2 0 8 Lider 3 MKC 3 PN 2
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 3 3 3 3 3 0 0 6 Joker 6 GS 3
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 3 2 3 3 3 0 0 7 Kapitan 4 P 3 GS 0
Przemysław Pawlicki Borowcy z Bora Bora 0 2 3 2 0 0 0 0
Jack Holder Borowcy z Bora Bora 1 0 0 2 0 0 0 1 KB 1
Trener Borowcy z Bora Bora 3 3 3 2 0 0 0 5 Taktyczna 2 Muchomor PC 3
Wplątani w taśmę : Torbyd
Zagrywki: Wplątani w taśmę - PN: Madsen, P: Kołodziej, KB: Czugunow. Zagrywki: rez. Berntzon, MKC, taktyczna, GS: Koldi, Cieślak, Sousa Torbyd - 3-pn.1- p. 2-kb. Zagrywki: rezerwa - Miskowiak. Muchomor. Taktyczna. Typer Doyle: 12/15, Typer Lambert 13/14. Remis
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Leon Madsen Wplątani w taśmę 3 2 2 3 3 0 0 9 Lider 3 PN 3 MKC 3
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 0 3 3 3 1 0 0 0 Joker 0 Rezerwa Bertzon
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 3 3 0 3 3 3 0 7 Kapitan 4 P 3 GS 0
Gleb Czugunow Wplątani w taśmę 3 1 3 2 1 0 0 0 KB 0
Szymon Woźniak Wplątani w taśmę 3 2 3 2 1 0 0 0
Trener Wplątani w taśmę 3 3 0 2 1 0 0 6 Taktyczna 3 PS 3
Robert Lambert Torbyd 3 2 3 3 0 3 2 5 Lider 5 P 0
Patrick Hansen Torbyd 2 3 1 0 3 0 0 6 Joker 5 KB 1
Jason Doyle Torbyd 0 0 3 2 3 2 0 2 Kapitan 0 PN 2
David Bellego Torbyd 1 3 0 3 2 0 0 0
Paweł Przedpełski Torbyd 0 2 2 1 2 0 0 0
Trener Torbyd 3 3 3 3 2 0 0 5 Muchomor 0 Taktyczna 5
Szybkie Śpiwory : Motor Klops
Zagrywki: Szybkie Śpiwory - Ch.Holder-PN, Smektała-KB, Cierniak-P, Rezerwa Giełda - N.Krakowiak, MKC, Taktyczna, Paulo Sousa, Pijany Cieślak, Muchomor, Motor Klops - PN-Lindgren, KB-Dudek, P-Thomsen. Zagrywki: Rezerwa: Kasprzak, Jakobsen; Pijany Cieślak; Taktyczna; MKC; Spartacus: Woryna vs. Drabik;
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maciej Janowski Szybkie Śpiwory 1 3 3 3 2 1 0 6 Lider 3 MKC 3
Maksym Drabik Szybkie Śpiwory 2 0 2 2 2 0 0 2 Joker 2
Chris Holder Szybkie Śpiwory 2 3 2 1 2 0 0 2 Kapitan 0 PN 2
Mateusz Cierniak Szybkie Śpiwory 2 2 0 3 0 0 0 0 P 0 Rezerwa Krakowiak
Bartosz Smektała Szybkie Śpiwory 2 2 0 2 2 0 0 2 KB 2
Trener Szybkie Śpiwory 1 2 2 3 2 0 0 1 Taktyczna 1 PS 0 PC 0 Muchomor 0
Fredrik Lindgren Motor Klops 3 2 2 3 1 2 0 3 Lider 3 PN 0 Rzerwa Kasprzak
Kacper Woryna Motor Klops 3 3 2 2 0 0 0 3 Joker 3
Anders Thomsen Motor Klops 3 2 1 3 1 2 0 4 Kapitan 4 P 0 Rezerwa JAkobsen
Dominik Kubera Motor Klops 3 2 3 3 3 2 0 0
Patryk Dudek Motor Klops 3 2 1 3 3 3 2 1 kB 1
Trener Motor Klops 3 3 1 3 3 0 0 14 Spartacus 3 MKC 0 Taktyczna 8 PC 3
Wyniki Gabbana
Concordia Bikers : Dupy z Mosiądza
Zagrywki: Concordia Bikers - 3 - PN, 4 - KB, 1 - P, MKC, Taktyczna, GS: Zmarzlik, GS: Cierniak, Rezerwa: Świdnicki, PCDupy z Mosiądza - P - Lambert; PN - Doyle; KB - Thomsen; Zagrywki: Rezerwa: Jakobsen; MKC; Taktyczna; RK: Prz. Pawlicki, Kasprzak; Pijany Cieślak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Bartosz Zmarzlik Concordia Bikers 3 2 3 3 3 0 0 9 L -4; MCK -4; P -3
Chris Holder Concordia Bikers 2 3 2 1 2 0 0 4 J - 4;
Janusz Kołodziej Concordia Bikers 3 3 0 3 3 3 0 7 K - 4; PN - 3;
Mateusz Cierniak Concordia Bikers 3 3 3 0 0 0 0 0 REZ. ŚWIDNICKI KB - 0
Jack Holder Concordia Bikers 1 0 0 2 0 0 0 0
Trener Concordia Bikers 3 3 0 0 0 0 0 3 TAKT -3; PC - 0
Robert Lambert Dupy z Mosiądza 3 2 3 3 0 3 2 9 L - 5; MCK -5; P - 0
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 0 2 1 3 3 0 0 5 J - 3; KB - 2
Jason Doyle Dupy z Mosiądza 0 0 3 2 3 2 0 2 K - 0; PN -2
Przemysław Pawlicki Dupy z Mosiądza 3 2 1 3 1 2 0 0 REZ. JAKOBSEN; RK - 0
Krzysztof Kasprzak Dupy z Mosiądza 3 2 2 3 1 2 0 1 RK - 1
Trener Dupy z Mosiądza 3 2 3 3 1 0 0 12 TAKT - 9; PC -3
Motocyce : Wkręcone Śruby
Zagrywki: Motocyce - KB: Czugunov, PN: Woffinden, P: Kubera, Rezerwa Gielda: Walasek, Berntzon, MKC, Taktyczna, Remis, Typer Woffinden 8/9 Wkręcone Śruby - PN - Gapiński, Kb - Bellego, P - Drabik Zagrywki: MKC Woźniak, Pijany Cieślak, Taktyczna, Ryszard Kowalski - Gapiński, Rezerwa Miśkowiak,Gw.St. Miśkowiak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maciej Janowski Motocyce 1 3 3 3 2 1 0 6 L - 3; MCK -3 ;
Dominik Kubera Motocyce 3 2 3 3 3 2 0 8 J - 5; P - 3
Tai Woffinden Motocyce 0 3 2 3 1 0 0 0 K - 0; REZ- BERZTON; PN - 0
Gleb Czugunow Motocyce 3 1 3 2 1 0 0 0 KB - 0
Jarosław Hampel Motocyce 2 3 2 2 0 3 0 0
Trener Motocyce 1 2 2 2 0 0 0 22 TAKT - 6; REMIS - 16
Tomasz Gapiński Wkręcone Śruby 3 1 0 1 0 0 0 2 L- 0; PN - 0; MCK - 0; RK -2
Leon Madsen Wkręcone Śruby 3 2 2 3 3 0 0 6 J - 6;
Maksym Drabik Wkręcone Śruby 3 0 2 2 2 0 0 4 K -4; REZ. MISEK GS. ; P - 0
David Bellego Wkręcone Śruby 1 3 0 3 2 0 0 1 KB -1
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 3 2 3 2 1 0 0 0
Trener Wkręcone Śruby 3 2 2 3 1 0 0 3 TAKT - 0 ; PC - 3
Bankster Fletnowo : Koślawe Melepety
Zagrywki: Bankster Fletnowo - PN - Bewley, KB Bewley, P - Vaculik, Taktyczna, MKC Michelsen, Muchomor, Pijany Cieślak, GS - Woryna, Rezerwa KrakowiakKoślawe Melepety - 1 - PN; 2 - KB - 3 - P. ZAGRYWSKI: 1 AWATAR LAMBERT ZA PEDERSEN; 2. TAKTYCZNA; 3. PC; 4. MCK; 5. REZ. GIEŁDA PALUCH; 6. GS - PALUCH.
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Daniel Bewley Bankster Fletnowo 3 3 0 2 2 3 0 9 L- 3; MCK - 3 ; PN - 3;
Martin Vaculik Bankster Fletnowo 3 3 3 3 0 0 0 9 J -6: P - 3
Mikkel Michelsen Bankster Fletnowo 2 2 1 0 3 3 0 0 K - 0:
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 2 2 0 3 0 0 0 0 REZ. KRAKOWIAK
Kacper Woryna Bankster Fletnowo 3 3 2 2 0 0 0 0 GS - 0;
Trener Bankster Fletnowo 3 3 1 3 0 0 0 10 TAKT - 6; PC- 0; MUCHOMOR - 4
Jaimon Lidsey Koślawe Melepety 3 0 3 2 3 2 0 8 L - 3; MCK - 3; PN -2
Patryk Dudek Koślawe Melepety 3 2 1 3 3 3 1 5 J - 4 ; KB - 1
Nicki Pedersen Koślawe Melepety 3 2 3 3 0 3 2 4 K - 4; AVATAR - LAMBERT; P - 0
Wiktor Lampart Koślawe Melepety 3 0 3 3 3 0 0 0 REZ GIEŁ. Z GS - PALUCH
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 1 2 0 2 2 0 0 0
Trener Koślawe Melepety 3 2 3 3 2 0 0 11 TAKT - 8; PC - 3;