megaliga: 8 kolejka

8. kolejka (04-06.06.2021)

Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin

Sparta Wrocław – GKM Grudziądz

Falubaz Zielona Góra – Apator Toruń

Stal Gorzów – Unia Leszno

Grupa dolce
megaliga 8. kolejka
Wkręcone Śruby 59  : 75 Dupy z Mosiądza
Motor Klops 76  : 107 Borowcy z Bora Bora
Galaktyczni Zdobywcy 77  : 66 Bankster Fletnowo
Grupa gabbana
megaliga 8. kolejka
Motórzyści 51  : 94 Torbyd
Koślawe Melepety 70  : 90 Concordia Bikers
Wplątani w taśmę 101 : 45 Motocyce
Wyniki Dolce
Wkręcone Śruby : Dupy z Mosiądza
Zagrywki: Wkręcone Śruby - PN - Madsen, Kb Woźniak P - G. Łaguta Zagrywki - Pijany Cieślak, MKC, Gw.St. Tonder, Rezerwa Miedziński, Rezerwa Lidsey, TaktycznaDupy z Mosiądza - PN - Dudek; KB - Protasiewicz; P - Zmarzlik. Zagrywki: Rezerwa: Jeppesen, Holder; MKC; NCD Zmarzlik; Typer 14/15 Zmarzlik; Pijany Cieślak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Leon Madsen Wkręcone Śruby 2 1 3 3 2 0 0 4 Lider 1 PN 2 MKc 1
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 0 3 1 0 2 0 0 0 Joker 1 KB 1
Grigorij Łaguta Wkręcone Śruby 1 1 1 0 0 0 0 0 Kapitan 0 P 0
Mateusz Tonder Wkręcone Śruby 2 3 3 3 0 0 0 0 GS 0
Jack Holder Wkręcone Śruby 3 2 2 2 2 1 0 0
Trener Wkręcone Śruby 2 3 1 3 2 0 0 1 Taktyczna 1 PC 0
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 2 1 3 1 2 0 0 0 Lider 0 MKC 0
Bartosz Zmarzlik Dupy z Mosiądza 3 2 3 3 1 0 0 11 Joker 4 Typer 0 NCD 4 P 3
Patryk Dudek Dupy z Mosiądza 1 0 3 3 3 0 0 7 Kapitan 4 PN 3
Jarosław Hampel Dupy z Mosiądza 0 3 1 2 0 0 0 0
Piotr Protasiewicz Dupy z Mosiądza 3 1 1 2 2 0 0 0 KB 0
Trener Dupy z Mosiądza 2 2 3 2 2 0 0 0 PC 0
Motor Klops : Borowcy z Bora Bora
Zagrywki: Motor Klops - PN - Łaguta; P - Pedersen; KB - Kołodziej; ZAGRYWKI: Taktyczna: GS - Buczkowski; Rezerwa - Świdnicki; MKC; ZB - Kołodziej; NCD - ŁagutaBorowcy z Bora Bora - 1 - PN, 4 - P, 3 - KB, PC, MKC, Rezerwa Woryna, Typer Woffinden 12/13, Kamasutra, Typer Vaculik 12/13
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Artiom Łaguta Motor Klops 3 3 2 3 1 0 0 9 Lider 2 MKC 2 NCD 4 PN 1
Jason Doyle Motor Klops 2 2 2 3 2 0 0 0 Joker 4
Nicki Pedersen Motor Klops 1 2 3 2 1 2 0 1 P 1 Kapitan 0
Janusz Kołodziej Motor Klops 1 3 3 2 3 0 0 0 ZB 1 KB 1
Krzysztof Buczkowski Motor Klops 0 0 2 2 2 0 0 0 GS4
Trener Motor Klops 3 2 3 2 2 0 0 2 Taktyczna 2
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 3 3 2 3 3 0 0 11 LIder 4 KMC 4 Typer 0 PN 3
Mikkel Michelsen Borowcy z Bora Bora 2 2 2 3 3 3 0 5 Joker 5
Tai Woffinden Borowcy z Bora Bora 3 3 3 3 3 0 0 10 KB 2 Kapitan 4 Typer 4
Bartosz Smektała Borowcy z Bora Bora 3 2 0 3 3 0 0 3 P 3
Dominik Kubera Borowcy z Bora Bora 2 3 2 1 2 0 0 0 Rezerwa Woryna
Trener Borowcy z Bora Bora 3 2 3 3 2 0 0 0 PC 3 Kamasutra 1
Galaktyczni Zdobywcy : Bankster Fletnowo
Zagrywki: Galaktyczni Zdobywcy - PN - Janowski P - Lambert KB - Pawlicki Zagrywki: Rezerwa Lampart, Rezerwa Fricke, MKC, NCD Janowski, ZB Bewley, MuchomorBankster Fletnowo - PN - Lindgren; KB -Czugunow; P-Sajfudinow; GS - Przepełski, Czugunow; Mortal Kombat Combo; Kamasutra; Rezerwa - Pawlicki; Typer - Czugunow 8/10
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maciej Janowski Galaktyczni Zdobywcy 2 3 3 3 3 0 0 11 Lider 4 MKC 4 NCD 0 pN 3
Jakub Miśkowiak Galaktyczni Zdobywcy 3 1 1 1 1 0 0 4 Joker 4 Rezerwa Fricke
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 2 2 1 3 2 0 0 5 ZB 5 Kapitan
Piotr Pawlicki Galaktyczni Zdobywcy 3 0 3 2 1 0 0 2 KB 2 Rezerwa Lampart
Robert Lambert Galaktyczni Zdobywcy 2 2 2 3 0 0 0 0 P 0
Trener Galaktyczni Zdobywcy 2 1 1 2 0 0 0 0 Muchomor R Lmapart Fricek
Emil Sajfutdinow Bankster Fletnowo 2 1 3 2 0 0 0 2 Lider 0 MKC 0 P 2
Matej Zagar Bankster Fletnowo 0 3 0 1 0 0 0 1 Joker 1
Fredrik Lindgren Bankster Fletnowo 3 3 3 2 1 0 0 5 PN 1 Kapitan 4
Gleb Czugunow Bankster Fletnowo 2 1 3 1 1 0 0 0 Typer 0 GS 1 KB 1
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 1 3 2 3 2 3 0 0 GS 0
Trener Bankster Fletnowo 2 3 3 1 2 0 0 1 Kamasutra 1
Wyniki Gabbana
Motórzyści : Torbyd
Zagrywki: Motórzyści - Janowski PN; Czugunow-KB, ZB; Thomsen-P; Czugunow-GS; MKC; Muchomor;;Pijany Cieślak; Torbyd - HOLDER- P, PAWEŁ PRZEDPEŁSKI - KB, VACULIK- PN, ZAGRYWKI: REZERWA- MISKOWIAK, MUCHOMOR, TAKTYCZNA, MKC, PIJANY CIESLAK, TYPER VACULIK12/13
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Matej Zagar Motórzyści 0 3 0 1 0 0 0 0 Lider: 0, MKC: 0
Anders Thomsen Motórzyści 2 1 3 1 2 0 0 5 Joker: 4, P: 1
Maciej Janowski Motórzyści 2 3 3 3 3 0 0 3 Kapitan: 0, PN: 3
Krzysztof Buczkowski Motórzyści 0 0 2 0 0 0 0 0
Gleb Czugunow Motórzyści 2 1 3 1 1 0 0 1 KB: 1, ZB: 1, GS: 1
Trener Motórzyści 0 1 3 0 1 0 0 0 Cieślak: 0, Muchomor: 0
Jack Holder Torbyd 3 2 2 2 2 1 0 6 Lider: 2, P: 2, MKC: 2
Paweł Przedpełski Torbyd 2 3 2 3 2 3 0 5 Joker: 4, KB:1
Martin Vaculik Torbyd 3 3 2 3 3 0 0 3 Kapitan: 0, PN: 3, Typer: 0
Robert Lambert Torbyd 2 2 2 3 0 0 0 0
Max Fricke Torbyd 3 1 1 1 1 0 0 0
Trener Torbyd 3 3 2 3 1 4 0 7 Cieślak: 3, Muchomor: 4, Taktyczna : 4
Koślawe Melepety : Concordia Bikers
Zagrywki: Koślawe Melepety - 1- Kb; 2 - gs; 3- p; 4 - gs; 5 - PN, rez - emil; rez - lidsey; PC, kamasutraConcordia Bikers - P - Woffindena, KB - Woźniak, PN - Łaguta; MKC, Cieślak, Rezerwa: Tonder, Muchomor, NCD - Łaguta, Typer Łaguta: 12/13
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Kacper Woryna Koślawe Melepety 3 3 3 2 3 0 0 4 Lider: 4, KB: 4
Mateusz Świdnicki Koślawe Melepety 2 1 3 2 0 0 0 2 rez. Emil Joker: 2
Jason Doyle Koślawe Melepety 2 2 2 3 2 0 0 3 Kapitan: 0, P: 3
Wiktor Lampart Koślawe Melepety 3 0 2 1 1 0 0 0
Fredrik Lindgren Koślawe Melepety 3 3 3 2 1 0 0 1 PN: 1
Trener Koślawe Melepety 3 1 2 1 1 0 0 0 Cieślak: 0
Tai Woffinden Concordia Bikers 3 3 2 2 3 0 0 8 Lider; 3, P: 2, MKC: 3
Szymon Woźniak Concordia Bikers 0 3 1 0 2 0 0 2 Joker: 2, KB: 1
Artiom Łaguta Concordia Bikers 3 3 2 3 1 0 0 13 Kapitan: 4, PN: 1, NCD: 4, Typer: 4
Bartosz Smektała Concordia Bikers 3 2 0 3 3 0 0 0
Piotr Pawlicki Concordia Bikers 2 3 3 3 0 0 0 0 rez. Tonder
Trener Concordia Bikers 3 3 2 3 0 0 0 3 Cieślak: 3, Muchomor: 0
Wplątani w taśmę : Motocyce
Zagrywki: Wplątani w taśmę - PN: Zmarzlik, KB: Koldi, P: Rudy/Dzik, Zagrywki: MKC, Cieślak, Taktyczna, rez. Michelsen, NCD: Zmarzlik, MuchomorMotocyce - PN-Dudek, KB-Holder, P- Łaguta; Zagrywki: MKC, Kamasutra, Muchomor, Pijany Cieślak, Typer Dudek 11/12, Holder 8/9
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Nicki Pedersen Wplątani w taśmę 1 2 3 2 1 2 0 3 Lider:1, P: 1, MKC: 1
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 1 3 3 2 3 0 0 4 Joker: 4, KB: 1
Bartosz Zmarzlik Wplątani w taśmę 3 2 3 3 1 0 0 9 Kapitan: 4, PN: 1, NCD: 4
Daniel Bewley Wplątani w taśmę 2 2 1 3 2 0 0 0
Jarosław Hampel Wplątani w taśmę 2 2 2 3 3 3 0 0 rez. Michelsen
Trener Wplątani w taśmę 1 3 3 3 3 5 0 7 Cieślak: 3, Muchomor: 4, Taktyczna: 5
Patryk Dudek Motocyce 1 0 3 3 3 0 0 7 kamasutra! Joker: 4, PN: 3, Typer: 0
Leon Madsen Motocyce 2 1 3 3 2 0 0 2 Lider: 1, MKC: 1
Grigorij Łaguta Motocyce 1 1 1 0 0 0 0 0 Kapitan: 0, P: 0
Dominik Kubera Motocyce 1 0 0 0 0 0 0 0
Chris Holder Motocyce 2 0 2 0 2 0 0 0 KB: 1, Typer: 0
Trener Motocyce 1 1 1 0 2 0 0 0 Cieślak: 0, Muchomor: 0