1. runda (8, 10 kwietnia)
piątek: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
piątek: Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin
niedziela: Arged Malesa Ostrów – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: Betard Sparta Wrocław – Apator Toruń

Grupa dolce
megaliga 1. kolejka
Wplątani w taśmę 99  : 98 Galaktyczni Zdobywcy
Borowcy z Bora Bora 68  : 88 Szybkie Śpiwory
Torbyd 72  : 70 Motor Klops
Grupa gabbana
megaliga 1. kolejka
Motocyce 94  : 69 Concordia Bikers
Dupy z Mosiądza 86  : 84 Bankster Fletnowo
Wkręcone Śruby 68  : 68 Koślawe Melepety
Wyniki Dolce
Wplątani w taśmę : Galaktyczni Zdobywcy
Zagrywki: Wplątani w taśmę - PN: Madsen, P: Tai, KB: Czugunow; MKC Madsen, taktyczna, rez. Woźniak, Ryszard K.: Świdnicki, GS: Świdnicki, Ryszard K.: Czugunow,Galaktyczni Zdobywcy - PN - Bewley , P - Michelsen, KB - Hampel, ZAGRYWKI: Remis, Taktyczna, MKC, Pijany Cieslak, Rezerwa Gielda: Jeppesen, Brudna Pała: Doyle, Michelsen, Nicki Pedersen, Jack Holder
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Leon Madsen Wplątani w taśmę 2 3 2 2 3 3 0 9 Lider 5 PN 6 MKC 4
Mateusz Świdnicki Wplątani w taśmę 1 2 1 2 2 0 0 5 Joker 3 RK 2 GS 2
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 3 1 3 3 2 3 0 6 P 2 Kapitan 4
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 3 2 3 3 0 0 0 0
Gleb Czugunow Wplątani w taśmę 1 0 1 3 1 1 0 5 KB 1 RK 4
Trener Wplątani w taśmę 2 2 3 3 1 0 0 7 taktyczna 7
Nicki Pedersen Galaktyczni Zdobywcy 3 3 3 1 3 3 0 9 Lider 5 MKC 5
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 3 2 3 3 0 3 0 9 Joker 6 PN 3
Mikkel Michelsen Galaktyczni Zdobywcy 1 3 1 3 3 3 0 3 Kapitan 0 P 3
Tomasz Gapiński Galaktyczni Zdobywcy 2 3 0 2 0 0 0 0
Jarosław Hampel Galaktyczni Zdobywcy 0 1 3 1 1 0 0 0 KB 0
Trener Galaktyczni Zdobywcy 3 2 1 2 1 0 0 11 Remis 0 Taktyczna 9 PC 0 Brudna Pała 2
Borowcy z Bora Bora : Szybkie Śpiwory
Zagrywki: Borowcy z Bora Bora - PN - 3, KB - 1, P - 2, Rezerwa Lidsey, GS Lampart, MKC, Paulo Sousa, Taktyczna, NCD ZmarzlikSzybkie Śpiwory - Janowski-PN, Smektała-KB, Drabik-P, Rezerwa Kowalski, NCD Ch.Holder, Ryszard Kowalski Drabik, MKC, Taktyczna, Brudna Pała: J.Holder, N.Pedersen,Pi.Pawlicki, Michelsen
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jack Holder Borowcy z Bora Bora 0 2 3 0 0 0 0 0 Lider 0 KB 0 MKC 0 Rezerwa Lidsey
Martin Vaculik Borowcy z Bora Bora 3 0 2 3 1 0 0 7 Joker 4 P 3
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 3 0 3 2 2 0 0 6 Kapitan 4 PN 2 NCD 0
Przemysław Pawlicki Borowcy z Bora Bora 3 3 2 3 3 1 0 0
Wiktor Lampart Borowcy z Bora Bora 3 2 1 1 1 0 0 0 GS 2
Trener Borowcy z Bora Bora 0 0 3 3 1 0 0 1 Taktyczna 1 PC Paulo Sousa 0
Maciej Janowski Szybkie Śpiwory 3 3 3 3 3 3 0 9 PN 3 MKC 4 Lider 5
Chris Holder Szybkie Śpiwory 3 1 3 3 2 2 0 9 Joker 5 NCD 4
Piotr Pawlicki Szybkie Śpiwory 0 1 2 3 2 0 0 0 Kapitan 0
Bartosz Smektała Szybkie Śpiwory 2 3 0 0 0 0 0 1 KB 1
Maksym Drabik Szybkie Śpiwory 0 3 0 2 3 0 0 2 P 2 RK 0
Trener Szybkie Śpiwory 3 1 2 0 3 0 0 5 Brudna Pała 0 Taktyczna 5
Torbyd : Motor Klops
Zagrywki: Torbyd - P.Przedpełski KB, Miskowiak Pn, Lambert -P, Rezerwa- Hansen, Taktyczna, SIWY BAJERANT, GS- BELLEGO , GS- Miskowiak, Brudna pała: Leszno-Doyle, Toruń- Lambert, Lublin- ,mikelsen , GKM- nicki, Motor Klops - PN-Thomsen; P-Lindgren; KB-Kubera GS- woryna; Paulo Sousa; Ryszard Kowalski- woryna; Rezerwa- jakobsen; Pijany Cieślak; Taktyczna
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jason Doyle Torbyd 3 2 1 3 2 0 0 1 Lider 1
Paweł Przedpełski Torbyd 2 2 0 1 3 1 0 3 Joker 3 KB 0
Robert Lambert Torbyd 1 3 2 2 2 0 0 6 Kapitan 4 P 2
Jakub Miśkowiak Torbyd 3 2 0 2 2 0 0 0 PN 0 Rezerwa Hansen
David Bellego Torbyd 1 2 3 3 0 0 0 0
Trener Torbyd 3 2 2 2 0 0 0 5 Paulo Sousa 0 Taktyczna 1 Brudna Pała 4
Fredrik Lindgren Motor Klops 2 3 0 1 0 0 0 1 Lider 0 P 1
Patryk Dudek Motor Klops 0 3 2 1 2 2 0 2 Joker 2
Anders Thomsen Motor Klops 3 0 3 0 2 0 0 2 Kapitan 0 PN 2
Kacper Woryna Motor Klops 0 3 3 2 1 1 0 2 GS 0 RK 2
Dominik Kubera Motor Klops 2 1 3 3 0 0 0 1 KB 1
Trener Motor Klops 2 3 3 2 0 0 0 9 Taktyczna 3 PC 3 Paulo Sousa 3
Wyniki Gabbana
Motocyce : Concordia Bikers
Zagrywki: Motocyce - PN-3. KB-2. P-1. ; MKC, Taktyczna, RK Czugunov, RG Berntzon, NCD-Janowski, RemisConcordia Bikers - PN - 4, KB - 2, P - 3; NCD - Zmarzlik, MKC, RK: Kołodziej, GS: Świdnicki, Rezerwa: Lindgren, Cierniak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maciej Janowski Motocyce 3 3 3 3 3 3 0 9 Lider 5 P 3 MKC 4 NCD 4
Dominik Kubera Motocyce 2 1 3 3 0 0 0 3 Joker 2 KB 1
Tai Woffinden Motocyce 3 1 3 3 2 3 0 7 Kapitan 4 PN 3
Jarosław Hampel Motocyce 0 1 3 1 1 0 0 0
Gleb Czugunow Motocyce 1 0 1 3 1 1 0 4 RK 4
Trener Motocyce 3 1 3 1 1 0 0 7 Taktyczna 7 Remis 0
Bartosz Zmarzlik Concordia Bikers 3 0 3 2 2 0 0 0 Lider 0 NCD 0 MKC 0
Mateusz Świdnicki Concordia Bikers 1 2 1 2 2 0 0 5 Joker 3 KB 2 GS 2
Janusz Kołodziej Concordia Bikers 3 2 3 3 0 0 0 0 Kapitan 0 RK 0
Chris Holder Concordia Bikers 3 1 3 3 2 2 0 2 PN 2
Jack Holder Concordia Bikers 3 3 0 2 0 0 0 0 Rezerwa Cierniak
Trener Concordia Bikers 3 2 3 3 0 0 0 0
Dupy z Mosiądza : Bankster Fletnowo
Zagrywki: Dupy z Mosiądza - PN - Thomsen; KB - Prz. Pawlicki; P - Doyle; Zagrywki: Rezerwa: Jakobsen, Kasprzak; MKC; Taktyczna; Paulo Sousa; R. Kowalski: ThomsenBankster Fletnowo - PN Vaculik, P-Michelsen, KB-Bewley, GS- Bewley, Woryna, Rezerwa-Krakowiak, Pijany Cieślak, MKC-Vaculik, Typer- Michelsen 8/10
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Przemysław Pawlicki Dupy z Mosiądza 3 3 2 3 3 1 0 9 Lider 5 KB 0 MKC 4
Piotr Pawlicki Dupy z Mosiądza 2 3 3 2 3 0 0 5 Joker 5 Rezerwa Kasprzak
Jason Doyle Dupy z Mosiądza 3 2 1 3 2 0 0 3 Kapitan 0 P 3
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 3 0 3 0 2 0 0 2 PN 2RK 0
Robert Lambert Dupy z Mosiądza 1 3 2 2 2 0 0 0
Trener Dupy z Mosiądza 3 3 1 0 2 0 0 1 Paulo Sousa 0 Taktyczna 1
Martin Vaculik Bankster Fletnowo 3 0 2 3 1 0 0 1 Lider 0 PN 1 MKC 0
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 2 2 0 1 3 1 0 3 Joker 3
Mikkel Michelsen Bankster Fletnowo 1 3 1 3 3 3 0 7 Kapitan 4 P 3
Daniel Bewley Bankster Fletnowo 3 2 3 3 0 3 0 1 GS 0 KB1
Kacper Woryna Bankster Fletnowo 0 3 3 2 1 1 0 0 GS 0
Trener Bankster Fletnowo 3 2 1 3 1 0 0 6 Typer 3, PC 3
Wkręcone Śruby : Koślawe Melepety
Zagrywki: Wkręcone Śruby - PN - Woźniak, Kb - Bellego, P - Madsen Zagrywki: MKC MIśkowiak, NCD Madsen, Pijany Cieślak, Paulo Sousa, Taktyczna, Rezerwa GapińskiKoślawe Melepety - 1 - KB; 2 - PN; 3 - P, NCD; PIJANY CIEŚLAK; TAKTYCZNA; MORTAL COMBAT; MUCHOMOR; REZERWA JEPPESEN
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jakub Miśkowiak Wkręcone Śruby 2 3 0 2 0 0 0 0 Lider 0 MKC 0 Rezerwa Gapa
Maksym Drabik Wkręcone Śruby 0 3 0 2 3 0 0 3 Joker 3
Leon Madsen Wkręcone Śruby 2 3 2 2 3 3 0 2 Kapitan 0 P 2 NCD 0
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 3 1 3 1 0 0 0 0 PN 0
David Bellego Wkręcone Śruby 1 2 3 3 0 0 0 2 KB 2
Trener Wkręcone Śruby 2 3 2 1 0 0 0 6 PC 3 Taktyczna 3 Paulo Sousa 0
Patryk Dudek Koślawe Melepety 0 3 2 1 2 2 0 2 Lider 0 KB 2 MKC 0
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 2 3 0 0 0 0 0 2 Joker 2 PN 0
Nicki Pedersen Koślawe Melepety 3 3 3 1 3 3 0 7 Kapitan 4 P 3 NCD 0
Wiktor Lampart Koślawe Melepety 3 2 1 0 0 0 0 0
Jaimon Lidsey Koślawe Melepety 0 2 3 0 0 0 0 0
Trener Koślawe Melepety 0 3 3 0 0 0 0 9 PC 0 Taktyczna 5 Muchomor 4