składy: 10 kolejka

drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: dolce
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN - Przedpełski , KB - Sajfudiniw, P-Lingren, Rezerwa Czugunow, MKB, Kamasutra, Muchomor, Pijany Cieślak, Type Lingren 11/13
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Paweł Przedpełski
  • 2 Emil Sajfutdinow
  • 3 Fredrik Lindgren
  • 4 Matej Zagar
  • 5 Przemysław Pawlicki
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 1 - MKC, PN, 2 - P, 3 - KB, rezerwa Kubera, Typer Vaculik 12/13, Muchomor, Kamasutra, Typer Woffinden 11/12
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Martin Vaculik
  • 2 Mikkel Michelsen
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Kacper Woryna
  • 5 Bartosz Smektała
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: PN - Łaguta; P - Pedersen; KB - Doyle; ZAGRYWKI: Taktyczna: GS - Buczkowski; Rezerwa - Kasprzak; MKC; Typer- Łaguta 13/14; NCD - Łaguta
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej
  • 2 Artiom Łaguta
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Krzysztof Buczkowski
  • 5 Jason Doyle
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: dolce
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Dudek; KB - Protasiewicz; P - Zmarzlik. Zagrywki: Rezerwa: Hampel, Jeppesen; MKC; NCD Zmarzlik; Typer 14/15 Zmarzlik; Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Anders Thomsen
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Piotr Protasiewicz
  • 5 Chris Holder
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: bizon
wybrane zagrywki: PN - Janowski, P - Miskowiak KB - Bewley Rezerwowy Pawlicki Piotr, Rezerwa Fricke, MKC, PIJANY Cieślak, Remis, GS Lampart
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Jakub Miśkowiak
  • 3 Robert Lambert
  • 4 Daniel Bewley
  • 5 Wiktor Lampart
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Tonder, Kb Woźniak P - Madsen, Zagrywki - Pijany Cieślak, MKC, Rezerwa J. Holder, Rezerwa Bjerre Taktyczna, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Szymon Woźniak
  • 2 Mateusz Tonder
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Jaimon Lidsey
  • 5 Grigorij Łaguta
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: PN-Dudek, P-Łaguta, KB-Holder; Typer: Dudek 10/11, Łaguta 10/11 Rezerwa (Kubera), Taktyczna, , MKC, NCD Madsen
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Grigorij Łaguta
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Chris Holder
  • 5 Kenneth Bjerre
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - Łaguta, P - Woffinden, KB - Woźniak; MKC; NCD - Łaguta; Cieślak; Rezerwa Smektała; Typer: Łaguta 12/13; Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden
  • 2 Mateusz Tonder
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Piotr Pawlicki
  • 5 Szymon Woźniak
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1 - KB, MCK; 3 - P; 4 - ZB; 5 - GS; REZ - LAMPART; REZ - JEPESSEN; PC
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Fredrik Lindgren
  • 2 Emil Sajfutdinow
  • 3 Jason Doyle
  • 4 Jaimon Lidsey
  • 5 Mateusz Świdnicki
drużyna: Motórzyści
grupa: gabbana
trener: djbulin
wybrane zagrywki: Janowski PN; Czugunow-KB, ZB; Thomsen-P; Czugunow-GS; MKC; Muchomor;;Pijany Cieślak;
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Matej Zagar
  • 2 Anders Thomsen
  • 3 Maciej Janowski
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Piotr Protasiewicz
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: Zmarzlik: PN, Hampel: KB, Kołodziej: P; NCD: Zmarzlik, Zmarzlik Typer: 13/14, Taktyczna, MKC, rez. Pawlicki, Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Mikkel Michelsen
  • 5 Jarosław Hampel
drużyna: Torbyd
grupa: gabbana
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: Vaculik-kb,Holder-P,PAWEŁ PRZEDPELSKI - PN,TAKTYCZNA, REZERWA - MISKOWIAK, TYPER-VACULIK 12/13, SPARTACUS :HOLDER - KOLODZIEJ, MUCHOMOR, VACULIK- MKC
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Martin Vaculik
  • 2 Jack Holder
  • 3 Paweł Przedpełski
  • 4 Max Fricke
  • 5 Robert Lambert