Wybór składów w tej rundzie został zakończony.
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 1 - PN; 5 - KB; 3 - P; ZAGRYWKI: MKC, TAKTYCZNA, PC, Rezerwa Giełda Krakowiak, Muchomor, Typer Holder 8-9
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jack Holder
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Przemysław Pawlicki
  • 5 Jaimon Lidsey
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: PN-Dudek; P-Kubera; KB-Woryna. Zagrywki: ; Rezerwa - Lindgren; Rezerwa - Kasprzak; Taktyczna; MKC; Typer Dudek 9/10; Pała: Janowski, Krakowiak,Kubera,Zmarzlik
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Dominik Kubera
  • 2 Kacper Woryna
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Frederik Jakobsen
  • 5 Anders Thomsen
drużyna: Szybkie Śpiwory
grupa: dolce
trener: luk
wybrane zagrywki: Ch. Holder-PN, Smektała-KB, Cierniak-P, Rezerwa Giełda - N.Krakowiak, MKC, Taktyczna, Sousa, Pijany Cieślak, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Bartosz Smektała
  • 3 Maksym Drabik
  • 4 Mateusz Cierniak
  • 5 Chris Holder
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: dolce
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: PN: Kołodziej, P: Madsen, KB: Czugunow. Zagrywki: MKC, Taktyczna, rez. Berntzon, rez. giełda Krzysztof Lewandowski, GS: Lewandowski, Spartacus: Tai vs Drabol
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Tai Woffinden
  • 3 Janusz Kołodziej
  • 4 Szymon Woźniak
  • 5 Gleb Czugunow
drużyna: Torbyd
grupa: dolce
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: Pn - DOYLE, P= LAMBERT, KB- MISKOWIAK, REZERWA: HANSEN, RATAJCZAK, TAKTYCZNA, SOUZA , MUCHOMOR, BRUDNA PAŁA - DRABIK , JANOWSKI, JACOBSEN,ZMARZLIK
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Robert Lambert
  • 2 Jakub Miśkowiak
  • 3 Jason Doyle
  • 4 David Bellego
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: PN-Gapinski, P-Janowski, KB - Bewley. Zagrywki Awatar Janowski za Michelsena, Awatar Kubera za N. Pedersena, Taktyczna, Muchomor, Paulo Sousa, Pijany Cieślak.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Daniel Bewley
  • 2 Tomasz Gapiński
  • 3 Jarosław Hampel
  • 4 Nicki Pedersen
  • 5 Mikkel Michelsen
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: gabbana
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN-Przedpełski, P-Vaculik, KB- Bewley, MKC, Pijany Cieślak, Taktyczna, Rezerwa Krakowiak, Paulo Sousa, GW-Woryna.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Daniel Bewley
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Mikkel Michelsen
  • 4 Kacper Woryna
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: KB-Chugunov P-Hampel; MKC, NCD (Janowski), Taktyczna, Typer Woffinden 6/7, Ryszard Kowalski (Woffinden), BP (Janowski, Kubera, Krakowiak, Zmarzlik)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Dominik Kubera
  • 2 Jarosław Hampel
  • 3 Maciej Janowski
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Tai Woffinden
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - 3, KB - 5, P - 2, MKC, Taktyczna, PC, GS: Świdnicki, Muchomor, Rezerwa: Lindgren
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Chris Holder
  • 3 Janusz Kołodziej
  • 4 Jack Holder
  • 5 Mateusz Świdnicki
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Lambert; P - Doyle; KB - Jakobsen Zagrywki: Rezerwa: Prz. Pawlicki; MKC; Taktyczna; RK: Kasprzak, Jakobsen; Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Anders Thomsen
  • 3 Robert Lambert
  • 4 Frederik Jakobsen
  • 5 Krzysztof Kasprzak
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1 -P; 2 - KB; 3 - PN. ZAGRYWKI: AVATAR - JANOWSKI ZA NIKIEGO; REZ. GIEŁDA - KOWALSKI; MCK; PC; TAKT; MUCH.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jaimon Lidsey
  • 2 Wiktor Lampart
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Nicki Pedersen
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Madsen, Kb - Woźniak, P - Drabik Zagrywki: MKC, Pijany Cieślak, Taktyczna, Gw.St. Miśkowiak, Rezerwa Bellego, Rezerwa Giełda Walasek
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Szymon Woźniak
  • 3 Maksym Drabik
  • 4 Tomasz Gapiński
  • 5 Jakub Miśkowiak