drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 2 - PN; 5 - KB; 3 - P; ZAGRYWKI: MKC, TAKTYCZNA, PC, Muchomor, PS, Remis
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Jack Holder
  • 4 Przemysław Pawlicki
  • 5 Jaimon Lidsey
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: P-Dudek, KB-Thomsen, PN-Woryna. Rezerwa: Kasprzak, Jakobsen; Taktyczna, MKC, Pijany Cieślak, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Anders Thomsen
  • 3 Dominik Kubera
  • 4 Fredrik Lindgren
  • 5 Kacper Woryna
drużyna: Szybkie Śpiwory
grupa: dolce
trener: luk
wybrane zagrywki:
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Maksym Drabik
  • 3 Chris Holder
  • 4 Piotr Pawlicki
  • 5 Bartosz Smektała
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: dolce
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: PN: Tai, P: Koldi, KB: Gleb. Zagrywki: MKC, Taktyczna, rez. Świdnicki, Spartacus: TAi vs Doyle, Cieślak, Sousa.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Gleb Czugunow
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Szymon Woźniak
  • 5 Janusz Kołodziej
drużyna: Torbyd
grupa: dolce
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: hansen - kb, miskowiak - pn , lambert- p, taktyczna, rezerwa- bellego, cieslak, brudna pała : michelsen, lambert, vaculik, pawlicki giełda rezerw : walasek, jepesen
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Robert Lambert
  • 3 Jakub Miśkowiak
  • 4 Patrick Hansen
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: PN - Bewley, P - Michelsen, KB - Gapinski, Zagrywki: Taktyczna, Rezerwa gielda: Walasek, Krakowiak, Remis, MKC, Awatar Lambert za N. PEDERSENA.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Jarosław Hampel
  • 3 Daniel Bewley
  • 4 Tomasz Gapiński
  • 5 Nicki Pedersen
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: gabbana
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN - Bewley, P - Vaculik, KB - Bewley, Zagrywki: Pijany Cieślak, Rezerwa Krakowiak, MKC, PS, Taktyczna, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Daniel Bewley
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Mikkel Michelsen
  • 4 Kacper Woryna
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: PN-Woffinden, P-Chugunov, KB-Hampel; Paulo Sousa, Pijany Cieślak, Taktyczna, Rezerwa Giełda: Walasek, Typer: Chugunov 7/8, MKC Janowski
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Dominik Kubera
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Jarosław Hampel
  • 5 Gleb Czugunow
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - 3, KB - 5, P - 1, MKC, PC, NCD: Zmarzlik, GS: Świdnicki, Rezerwa: J. Holder, RK: Ch. Holder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej
  • 2 Chris Holder
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Fredrik Lindgren
  • 5 Mateusz Świdnicki
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: Dupy z Mosiądza - PN - Thomsen; KB - Doyle; P - Lambert; Zagrywki: Rezerwa: Prz. Pawlicki, Jakobsen; MKC; Taktyczna; RK: Kasprzak, Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Anders Thomsen
  • 3 Robert Lambert
  • 4 Piotr Pawlicki
  • 5 Krzysztof Kasprzak
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1 - PN; 2 - KB; 3 - P. ZAGRYWKI: 1. AVATAR: LAMBERT ZA PEDERSEN; 2. MCK; 3. TAKT; 4. REZ GIEŁDA - KOWALSKI; 5. GS - KOWALSKI; 6. REZ. GIEŁDA- WALASEK.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Smektała
  • 2 Jaimon Lidsey
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Jonas Jeppesen
  • 5 Nicki Pedersen
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Madsen, Kb - Woźniak, P - Miśkowiak Zagrywki: MKC, Pijany Cieślak, Taktyczna, Gw.St. Miśkowiak, Rezerwa Gapiński, Rezerwa Giełda Walasek
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Szymon Woźniak
  • 3 Jakub Miśkowiak
  • 4 David Bellego
  • 5 Maksym Drabik