drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 3 - P; 4 - KB; 1 - PN; ZAGRYWKI: MKC, TAKTYCZNA, PC, RG Krakowiak, Muchomor, Awatar Tajski
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Przemysław Pawlicki
  • 2 Jaimon Lidsey
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Martin Vaculik
  • 5 Jack Holder
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: PN-Kubera, P-Dudek,KB-Thomsen; Rezerwa Jakobsen, Lindgren, Taktyczna,MKC,PC,Typer Kubera 10/11
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Dominik Kubera
  • 2 Krzysztof Kasprzak
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Anders Thomsen
  • 5 Kacper Woryna
drużyna: Szybkie Śpiwory
grupa: dolce
trener: luk
wybrane zagrywki: Pi. Pawlicki-PN, Drabik-KB, Ch.Holder-P, Rezerwa: Cierniak, Rezerwa Giełda: Krakowiak, MKC, Taktyczna, Pijany Cieślak, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Chris Holder
  • 3 Maksym Drabik
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Piotr Pawlicki
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: dolce
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: PN: Kołodziej, KB: Czugunow, P: Madsen; Zagrywki: rez. giełda Krakowiak, rez. giełda Walasek, MKC, Taktyczna, Cieślak, Sousa
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej
  • 2 Leon Madsen
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Szymon Woźniak
  • 5 Gleb Czugunow
drużyna: Torbyd
grupa: dolce
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: Pn - doyle, p- lambert, kb- miskowiak, rezerwa hansen, muchomor, taktyczna, cieslak, gs- miskowiak, brudna pała: madsen,walasek, wofinden zmarzlik
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Paweł Przedpełski
  • 2 Robert Lambert
  • 3 Jason Doyle
  • 4 David Bellego
  • 5 Jakub Miśkowiak
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: PN- Michelsena P- Hampel KB - Bewley zagrywki: Awatar Madsen za N. Pedersen, Taktyczna, Muchomor, RK Bewley, Rezerwa gielda Walasek, Rezerwa Giełda Krakowiak.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Daniel Bewley
  • 3 Jarosław Hampel
  • 4 Nicki Pedersen
  • 5 Tomasz Gapiński
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: gabbana
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN- Michelsen, P-Woffinden, KB-Bewley, Rezerwa-Krakowiak, Pijany Cieślak, Taktyczna, MKC, Awatar Woffinden za Vaculika , Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Daniel Bewley
  • 2 Kacper Woryna
  • 3 Mikkel Michelsen
  • 4 Martin Vaculik
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: Pijany Cieślak, Taktyczna, MKC, Motoarena, Rezerwa Giełda (Walasek), Paolo Sousa KB-Hampel, PN-Kubera, P-Woffinden
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Dominik Kubera
  • 3 Jarosław Hampel
  • 4 Tai Woffinden
  • 5 Gleb Czugunow
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - 3, KB - 2, P - 1, MKC, GS: Cierniak, PC, Rezerwa: Lindgren, RK: Ch. Holder, Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Mateusz Cierniak
  • 3 Janusz Kołodziej
  • 4 Chris Holder
  • 5 Jack Holder
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: P - Doyle; KB - Kasprzak; PN - Lambert; Zagrywki: Rezerwa: Pi. Pawlicki, Thomsen; MKC; Taktyczna; Spatracus Kasprzak-Woźniak, Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Przemysław Pawlicki
  • 3 Robert Lambert
  • 4 Frederik Jakobsen
  • 5 Krzysztof Kasprzak
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 3 - PN; 2 - KB; 1 - P; ZAGRYWKI: Awatar Michelsen, RG Walasek, MKC, TAKTYCZNA, PC, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jaimon Lidsey
  • 2 Bartosz Smektała
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Wiktor Lampart
  • 5 Nicki Pedersen
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Drabik, Kb - Bellego, P - Madsen Zagrywki: MKC, Pijany Cieślak, Taktyczna, Gw.St. Miśkowiak, Rezerwa Gapiński, Rezerwa Giełda Walasek
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maksym Drabik
  • 2 Szymon Woźniak
  • 3 Leon Madsen
  • 4 David Bellego
  • 5 Jakub Miśkowiak