składy: 14 kolejka

Wybór składów w tej rundzie został zakończony.
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: dolce
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN - Sajfudinow , KB - Przedpelski, P-Zagar, Rezerwa Lingren, MKB, Kamasutra, GW - Pawlicki, Czugunow, Typer Sajfudinow 11/13
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow
  • 2 Matej Zagar
  • 3 Paweł Przedpełski
  • 4 Przemysław Pawlicki
  • 5 Gleb Czugunow
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 1-PN, 4-KB, 3-P, rezerwa i gs cierniak, muchomor, typer Woffi 12-13, Mkc, Spartakus Woryna hampel
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden
  • 2 Dominik Kubera
  • 3 Mikkel Michelsen
  • 4 Kacper Woryna
  • 5 Bartosz Smektała
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: PN-Łaguta, P- Dzik, KB- Kasprzak Zagrywki: Rezerwa- Kołodziej; NCD- Łaguta; MKC; GS- Świdnicki; Spartacus - Kasprzak vs Bewley; Spartacus - Łaguta vs Janowski
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Artiom Łaguta
  • 2 Jason Doyle
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Krzysztof Kasprzak
  • 5 Mateusz Świdnicki
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: dolce
trener: Olo
wybrane zagrywki: KB -Hampel, PN - Holder; P - Zmarzlik. Zagrywki: Rezerwa: Protasiewicz, Krakowiak; MKC; NCD Zmarzlik; Pijany Cieślak; Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Anders Thomsen
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Jarosław Hampel
  • 5 Chris Holder
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: bizon
wybrane zagrywki: PN - Janowski P - Lambert KB - Fricke Rezerwa Bewley, Rezerwa Lampart, NCD Janowski, Typer Janowski 14, MCK Janowski, Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Robert Lambert
  • 3 Piotr Pawlicki
  • 4 Jakub Miśkowiak
  • 5 Max Fricke
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - J. Holder, Kb Łaguta P - Madsen, Zagrywki - Pijany Cieślak, MKC, Rezerwa Lidsey, Typer Miedziński 7/2 Taktyczna, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Grigorij Łaguta
  • 2 Jack Holder
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Adrian Miedziński
  • 5 Kenneth Bjerre
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: PN-Bjerre;P-Madsen;KB-Holder; Zagrywki: Rezerwa-Dudek; Spartacus: Bjerre vs. Zagar; Muchomor; MKC; Kamasutra; Pijany Cieslak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Kenneth Bjerre
  • 3 Grigorij Łaguta
  • 4 Chris Holder
  • 5 Dominik Kubera
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - Woffinden, P - Łaguta, KB - Smektała, MKC, NCD: Łaguta, Cieślak, Typer: Łaguta 11/13, Typer: Wiffinden: 10/12
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden
  • 2 Bartosz Smektała
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Piotr Pawlicki
  • 5 Krzysztof Kasprzak
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1- KB; 2 - NCD, P; 3 - PN; 4 - GS; 5 - GS; REZ - Lindgren; PC, Kamasutra
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Kacper Woryna
  • 2 Emil Sajfutdinow
  • 3 Jason Doyle
  • 4 Wiktor Lampart
  • 5 Mateusz Świdnicki
drużyna: Motórzyści
grupa: gabbana
trener: djbulin
wybrane zagrywki: PN-JANOWSKI, P-THOMSEN, KB-CZUGUNOW, MKC, TYPER-JANOWSKI 13/14, REZERWA-PROTASIEWICZ, TAKTYCZNA, MUCHOMOR
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Anders Thomsen
  • 2 Gleb Czugunow
  • 3 Maciej Janowski
  • 4 Adrian Miedziński
  • 5 Matej Zagar
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: Pedersen - PN, Kołodziej - KB, Zmarzlik - P; Zagrywki: Zmarzlik - NCD, rez. Pawlicki, rez. Hampel, MKC, Cieślak, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen
  • 2 Mikkel Michelsen
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Daniel Bewley
  • 5 Janusz Kołodziej
drużyna: Torbyd
grupa: gabbana
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: 1-KB,MKC. 2 - P. 3- PN. 4 -GS 5- Awatar (VACULIK -MICHELSEN)Taktyczna,Muchomor,Rezerwa pawel przedpelski
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jack Holder
  • 2 Max Fricke
  • 3 Robert Lambert
  • 4 Jakub Miśkowiak
  • 5 Martin Vaculik