składy: 2 kolejka

Wybór składów w tej rundzie został zakończony.
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: dolce
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN-Zagar; P-Sajfudinow; KB-Czugunow; GS: Czugunow; Rezerwa: Pawlicki, MKC, NCD: Sajfudinow, Kamasutra, Typer Zagar - 9/11
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Matej Zagar
  • 2 Gleb Czugunow
  • 3 Emil Sajfutdinow
  • 4 Fredrik Lindgren
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 1 - MKC, PN, 2 - P, 3 - KB, PC, rezerwa Karczmarz, Typer Woffinden 12/13, NCD Woffinden, Typer Vaculik 11/12
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Mikkel Michelsen
  • 4 Kacper Woryna
  • 5 Bartosz Smektała
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: PN-Łaguta; KB-Kołodziej; P-Doyle; NDC-Łaguta; Rezerwa-Kasprzak; MCK; Taktyczna; ZB-Kołodziej; GS-Buczkowki
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen
  • 2 Jason Doyle
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Krzysztof Buczkowski
  • 5 Janusz Kołodziej
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: dolce
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN-Zmarzlik; P-Thomsen; KB-Hampel; GS: Hampel; Rezerwa: Holder, Jeppesen; Muchomor; MKC, NCD: Zmarzlik
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Anders Thomsen
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Jarosław Hampel
  • 5 Piotr Protasiewicz
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: bizon
wybrane zagrywki: PN-Fricke, P-Janowski, KB-Bewley, GS Bewley, GS Miskowiak Rezerwa Miskowiak, Pijany Cieślak, Remis, Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Max Fricke
  • 2 Piotr Pawlicki
  • 3 Maciej Janowski
  • 4 Daniel Bewley
  • 5 Robert Lambert
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN, Madsen, KB Woźniak P Łaguta, MKC Madsen, , Kamasutra, Pijany Cieślak, Rezerwa Lidsey, Rezerwa Miedziński, Zdzisław Bonusiak Woźniak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Kenneth Bjerre
  • 3 Grigorij Łaguta
  • 4 Szymon Woźniak
  • 5 Jack Holder
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: Rezerwa: Kubera, Kvech, Taktyczna, Typer (Dudek 13,14), MKC, Kamasutra, PN-Dudek, P-Madsen, KB-Holder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Grigorij Łaguta
  • 2 Leon Madsen
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Chris Holder
  • 5 Kenneth Bjerre
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN-Artiom; KB-Smektała; P-Kasprzak; MKC; Cieślak; Taktyczna; Rezerwa: Pawlicki; Rezerwa: Krakowiak; ZB-Woźniak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden
  • 2 Bartosz Smektała
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Szymon Woźniak
  • 5 Krzysztof Kasprzak
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1 - P; 3 - PN; 4 - KB; 5 - GS; Rezerwa - W.Lampart; Rezerwa - Jeppesen - PijanyMarek; MKC; Typer: Emil 12/13
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow
  • 2 Jason Doyle
  • 3 Fredrik Lindgren
  • 4 Kacper Woryna
  • 5 Bartłomiej Kowalski
drużyna: Motórzyści
grupa: gabbana
trener: djbulin
wybrane zagrywki: Janowski PN; Czugunow-KB, ZB; Thomsen-P; Czugunow-GS; MKC; Muchomor;;Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Matej Zagar
  • 2 Maciej Janowski
  • 3 Gleb Czugunow
  • 4 Anders Thomsen
  • 5 Adrian Miedziński
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: Zmarzlik: PN, Michelsen: KB, Pedersen: P; Zmarzlik Typer: 13/14, Taktyczna, MKC, Kamasutra, rez. Pawlicki, NCD: Zmarzlik,
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen
  • 2 Mikkel Michelsen
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Daniel Bewley
  • 5 Janusz Kołodziej
drużyna: Torbyd
grupa: gabbana
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: muchomor , mck, fricke pn p przedpelski rezerwa: miskowiak, rezerwa zupiński
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Max Fricke
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Paweł Przedpełski
  • 4 Jack Holder
  • 5 Robert Lambert