Wybór składów w tej rundzie został zakończony.
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: PN-1.;KB-2.; P-3, MKC, PC, Taktyczna, Rezerwa Klindt, GS Lampart, Spartacus Holder vs Czugunow
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jack Holder
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Przemysław Pawlicki
  • 5 Wiktor Lampart
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: PN-Dudek; P-Kubera; KB-Woryna. Zagrywki: GS - Lindgren; Ryszard Kowalski - Thomsen; Rezerwa - Jakobsen; Rezerwa - Kasprzak; Taktyczna; Spartakus - Dudek vs. Bewley
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Dominik Kubera
  • 2 Anders Thomsen
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Fredrik Lindgren
  • 5 Kacper Woryna
drużyna: Szybkie Śpiwory
grupa: dolce
trener: luk
wybrane zagrywki: Pi.Pawlicki-PN, Smektała-KB, Drabik-P, NCD Ch.Holder, MKC, Taktyczna, Muchomor,Paulo Sousa, Brudna Pała: Ch.Holder, Janowski,Zmarzlik,Madsen
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Piotr Pawlicki
  • 3 Chris Holder
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Maksym Drabik
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: dolce
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: PN: Koldi, P: Madsen, KB: Czugunow. Zagrywki: rez. Woźniak, MKC, GS: Świdnicki, taktyczna, RK: Czugunow, Brudna Pała: Ch.Holder, Janowski, Zmarzlik, Madsen
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Mateusz Świdnicki
drużyna: Torbyd
grupa: dolce
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: PN- DOYLE , P-LAMBERT, KB-HANSEN,TAKTYCZNA , MUCHOMOR, SOUZA, REZERWA- MISKOWIAK ,TYPER- DOYLE 12,13, BRUDNA PAŁA - GORZOW- ZMARZLIK, WROCŁAW -WOFINDEN MADSEN - CZESTOCHOWA, HOLDER - OSTRÓW
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Patrick Hansen
  • 3 Robert Lambert
  • 4 David Bellego
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: Pn: Michelsen, P: Nicki Pedersen, KB: Bewley Zagrywki: Taktyczna, Muchomor, MKC, Pijany Cieślak, Paulo Sousa, Rezerwa Gielda: Hubert Jabłoński
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen
  • 2 Daniel Bewley
  • 3 Mikkel Michelsen
  • 4 Tomasz Gapiński
  • 5 Jarosław Hampel
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: gabbana
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN - Michelsen, P - Vaculik, KB - Bewley Zagrywki: Pijany Cieślak, Spartacus Michelsen-Madsen, Paulo Sousa, GS- Woryna Bewley, Rezerwa Krakowiak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Paweł Przedpełski
  • 4 Daniel Bewley
  • 5 Kacper Woryna
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: PN-4.;KB-5.; P-3.; MKC; Pijany Cieślak; Taktyczna; Paulo Sousa; Ryszard Kowalski (Czugunov); Brudna Pała (Holder, Madsen, Zmarzlik, Janowski)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Tai Woffinden
  • 3 Dominik Kubera
  • 4 Jarosław Hampel
  • 5 Gleb Czugunow
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: P - 1, KB - 5, PN - 3, MKC, NCD - Kołodziej, GS: Cierniak, Rezerwa: Świdnicki, RK: Jack Holder, Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Jack Holder
  • 3 Janusz Kołodziej
  • 4 Chris Holder
  • 5 Mateusz Cierniak
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: KB - Thomsen; PN - Lambert; P - Doyle; Zagrywki: Rezerwa: Jakobsen, Kasprzak; MKC; Taktyczna; Paulo Sousa; R. Kowalski: Thomsen
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Przemysław Pawlicki
  • 2 Robert Lambert
  • 3 Jason Doyle
  • 4 Anders Thomsen
  • 5 Piotr Pawlicki
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1 - PN; 2 - KB; 3 - P; Zagrywki: 2- GS; REZ - KLINDT; TAKTYCZNA; PIJANY CIEŚLAK; MORTAL KOMBAT; PAULO SOUSA
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen
  • 2 Wiktor Lampart
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Jaimon Lidsey
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Drabik, Kb - Bellego, P - Madsen Zagrywki: Pijany Cieślak, Taktyczna, Ryszard Kowalski - Wożniak, Rezerwa Gapiński, Rezerwa Giełda Hubert Jabłoński, MKC Madsen
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Jakub Miśkowiak
  • 3 David Bellego
  • 4 Szymon Woźniak
  • 5 Maksym Drabik