Wybór składów w tej rundzie został zakończony.
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: PN-3;KB-5.; P-1, MKC, PC, Taktyczna, GS Lampart, Typer 8/9 Vaculik, Brudna Pała Nicki, Dudek, Madsen, Doyle
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Martin Vaculik
  • 2 Wiktor Lampart
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Przemysław Pawlicki
  • 5 Jack Holder
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: PN - Kubera; P - Woryna; KB - Dudek. Zagrywki: Taktyczna; Rezerwa KK; Spartakus Kubera vs. Piotr Pawlicki; Pała: Dzik, Dudek, Madsen, Doyle; Paulo Sousa, Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Kacper Woryna
  • 2 Anders Thomsen
  • 3 Dominik Kubera
  • 4 Fredrik Lindgren
  • 5 Patryk Dudek
drużyna: Szybkie Śpiwory
grupa: dolce
trener: luk
wybrane zagrywki: Drabik-PN, Smektała-KB, Pi.Pawlicki-P, NCD Ch.Holder, MKC, Taktyczna, Pijany Cieślak, Paulo Sousa, Brudna Pała: Przemek Pawlicki, Kołodziej, Madsen, Dudek
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Maksym Drabik
  • 3 Chris Holder
  • 4 Piotr Pawlicki
  • 5 Bartosz Smektała
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: dolce
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: P: Madsen PN: Tai, KB: Czugunow. Zagrywki: rez. Woźniak, MKC, GS: Świdnicki, taktyczna, Cieślak, Pała: Nicki, Doyle, Madsen, Dudek
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Mateusz Świdnicki
drużyna: Torbyd
grupa: dolce
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: P - LAMBERT, KB - PRZEDPELSKI,PN- HANSEN, MUCHOMOR , REZERWA- MISKOWIAK,TAKTYCZNA , SOUZA, REMIS, BRUDNA PALA :LAMBERT,DOYLE,MADSEN,NICKI PEDERSEN
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Robert Lambert
  • 2 Patrick Hansen
  • 3 Jason Doyle
  • 4 David Bellego
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: PN - Michelsen, P - Bewley, KB - Hampel, Zagrywki: Taktyczna, Rezerwa gielda: Walasek, Krakowiak, R. Kowalski : Gapiński, Typer Bewley 9/11, Spartacus Hampel vs. Jack Holder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Tomasz Gapiński
  • 3 Daniel Bewley
  • 4 Jarosław Hampel
  • 5 Nicki Pedersen
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: gabbana
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN - Michelsen, P - Vaculik, KB - Przedpełski Zagrywki: Pijany Cieślak, Rezerwa - Krakowiak, MKC Michelsen, Taktyczna, Muchomor, GS-Vaculik
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Daniel Bewley
  • 3 Martin Vaculik
  • 4 Paweł Przedpełski
  • 5 Kacper Woryna
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: PN-2; KB-5; P-3; MKC, Pijany Cieślak, Taktyczna, Paulo Sousa, Rezerwa Giełda Walasek, Spartacus Hampel vs. Gapiński
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Dominik Kubera
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Jarosław Hampel
  • 5 Gleb Czugunow
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - 3, KB - 2, P - 5, MKC, NCD - Zmarzlik, GS - Cierniak, Taktyczna, Rezerwa: Świdnicki, BP: Nicki, Dudek, Madsen, Kołodziej
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Chris Holder
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Jack Holder
  • 5 Mateusz Cierniak
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Thomsen; P - Lambert; KB- Pi. Pawlicki; Zagrywki: Rezerwa: Kasprzak; MKC; Taktyczna; R. Kowalski: Thomsen; B Pała: Dudek, Madsen, N. Pedersen; Doyle; Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Przemysław Pawlicki
  • 2 Jason Doyle
  • 3 Robert Lambert
  • 4 Anders Thomsen
  • 5 Piotr Pawlicki
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 2 - PN; 3 - P; 5 - KB; ZAGRYWKI: MORTAL KOMBAT; TAKTYCZNA; PIJANY CIEŚLAK; MUCHOMOR; GWARANCJA STARTÓW - LAMPART; REZERWA GIEŁDA - WALASEK.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Wiktor Lampart
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Jaimon Lidsey
  • 5 Bartosz Smektała
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Drabik, Kb - Bellego, P - Madsen Zagrywki: Pijany Cieślak, Taktyczna, Ryszard Kowalski - Gapiński, Rezerwa Miśkowiak, Rezerwa Giełda Walasek, NCD Madsen
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maksym Drabik
  • 2 Szymon Woźniak
  • 3 Leon Madsen
  • 4 David Bellego
  • 5 Tomasz Gapiński