składy: 3 kolejka

drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: dolce
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN-Sajfudinow; P-Lindgren; KB-Czugunow; GS: Czugunow; Rezerwa: Pawlicki, MKC, NCD: Sajfudinow, Typer Safudinow - 11/13, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow
  • 2 Fredrik Lindgren
  • 3 Matej Zagar
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 1 - MKC,P. 4- PN, 2 - KB, PC, Awatar Thomsen za Woffinden, Typer Vaculik 13/14, Rezerwa Woryna, Spartacus Michelsen - Kołodziej
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Dominik Kubera
  • 3 Martin Vaculik
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Tai Woffinden
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: P - Doyle, PN - Pedersen, KB - Buczkowski, zagrywki: MKC, Muchomor, ZB - Buczkowski, Pijany Cieślak, Typer - Łaguta 13/14, Rezerwa - Kasprzak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Krzysztof Buczkowski
  • 5 Artiom Łaguta
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: dolce
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Hampel; KB - Jeppesen; P - Zmarzlik. Zagrywki: Gwarancja Startów: Jeppesen; Rezerwa: Cholder, Protasiewicz; MKC; Kamasutra, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Jarosław Hampel
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Jonas Jeppesen
  • 5 Anders Thomsen
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: bizon
wybrane zagrywki: PN-Pawlicki, P-Lambert, KB-Bewley Zagrywki: Rezerwowy Miśkowiak, Muchomor, Taktyczna, MCK, Typer Janowski 11/12, Kamasutra
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Robert Lambert
  • 3 Max Fricke
  • 4 Daniel Bewley
  • 5 Piotr Pawlicki
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: P Łaguta, KB Lindsey, PN Madsen, MKC Łaguta, Pijany Cieślak, Rezerwa Bjerre, NCD Madsen, Typer Madsen 14/15, Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Grigorij Łaguta
  • 2 Jaimon Lidsey
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Szymon Woźniak
  • 5 Jack Holder
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: P-Madsen,PN-Laguta,KB-Cierniak; ZB-Cierniak;GS-Cierniak;Typer-Cierniak 5/6, MKC, NCD- Madsen, Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Grigorij Łaguta
  • 3 Dominik Kubera
  • 4 Patryk Dudek
  • 5 Mateusz Cierniak
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - Pawlicki, KB - Smektała, P - Łaguta; Zagrywki: MKC, Pijany Cieślak, Gwarancja Startów: Woźniak; Rezerwa: Kasprzak; Awatar: Protasiewicz za Woffindena; Rezerwa: Krakowiak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Artiom Łaguta
  • 2 Szymon Woźniak
  • 3 Piotr Pawlicki
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Tai Woffinden
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1 - P, MKC; 2 - KB, ZB; 3 - PN; 5 - GS; REZERWA - JEPPESEN; REZERWA - LINDGREN; SPARTACUS; LIDSEY VS. WOŹNIAK
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Jaimon Lidsey
  • 3 Emil Sajfutdinow
  • 4 Kacper Woryna
  • 5 Bartłomiej Kowalski
drużyna: Motórzyści
grupa: gabbana
trener: djbulin
wybrane zagrywki: PN-Janowski; KB,ZB-Czugunow; p-Protasiewicz; GS-Zagar; Remis; MKC; Pijany Cieślak ; Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Piotr Protasiewicz
  • 3 Anders Thomsen
  • 4 Matej Zagar
  • 5 Gleb Czugunow
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: Pedersen - PN, Kołodziej - KB, Zmarzlik - P; Zagrywki: Zmarzlik - NCD, Zmarzlik Typer: 12/13, MKC, rez. Pawlicki, Cieślak, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Mikkel Michelsen
  • 5 Jarosław Hampel
drużyna: Torbyd
grupa: gabbana
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: P - LAMBERT, KB - PRZEDPELSKI,PN- . ZAGRYWKI: TYPER VACULIK12/14, ZB- PRZEDPEŁSKI, REZERWA- MISKOWIAK, REZERWA - BIRKEMOSE, TAKTYCZNA ,MUCHOMOR
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Martin Vaculik
  • 2 Paweł Przedpełski
  • 3 Jack Holder
  • 4 Max Fricke
  • 5 Robert Lambert