składy: 4 kolejka

Wybór składów w tej rundzie został zakończony.
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: dolce
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN - Przedpełski; KB -Czugunow; P-LIndgren; GS - Zagar, Czugunow; Pijany Cieślak; Kamasutra; Muchomor; Rezerwa - Pawlicki
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Paweł Przedpełski
  • 2 Matej Zagar
  • 3 Emil Sajfutdinow
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Fredrik Lindgren
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 1 - MKC, KB. 2- PN, 3 - P, PC,, Typer Vaculik 12/13, Rezerwa Cierniak, GS Cierniak, Typer Woffinden 10/11
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Dominik Kubera
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Mikkel Michelsen
  • 4 Tai Woffinden
  • 5 Bartosz Smektała
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: PN - Łaguta; KB - Kołodziej; P - Pedersen; MKC; Kamasutra; Muchomor; Taktyczna; Rezerwa - Kasprzak; ZB - Kołodziej
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen
  • 2 Jason Doyle
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Krzysztof Buczkowski
  • 5 Janusz Kołodziej
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: dolce
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Znarzlik; P - Thomsen; KB - Hampel. Zagrywki: MKC; Pijany Cieślak; Rezerwa: Protasiewicz; NCD Zmarzlik; Typer: 14/15 Zmarzlik; Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Anders Thomsen
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Jarosław Hampel
  • 5 Chris Holder
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: bizon
wybrane zagrywki: PN-Janowski, P-Lambert, KB-Pawliczak Zagrywki: rezerwowy Pawlicki, rezerwowy Birkemose, MKC, PIJANY Cieślak, Muchomor, Typer Janowski 15/16
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Robert Lambert
  • 2 Damian Pawliczak
  • 3 Maciej Janowski
  • 4 Daniel Bewley
  • 5 Max Fricke
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - J. Holder, Kb Woźniak, P - Madsen Zagrywki - Pijany Cieślak, MKC , Kamasutra, Taktyczna, Rezerwa Lidsey, Rezerwa Miedziński,
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Szymon Woźniak
  • 3 Jack Holder
  • 4 Kenneth Bjerre
  • 5 Grigorij Łaguta
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: P- Laguta, PN-Dudek, KB-Holder zagrywki: rezerwa Bjerre, MCK, Kamasutra, Spartakus Laguta vs. Chugunov, Typer Madsen 11/12, Holder 9/10
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Grigorij Łaguta
  • 2 Leon Madsen
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Dominik Kubera
  • 5 Chris Holder
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - Łaguta, P - Woffinden, KB - Woźniak; Rezerwa: Kasprzak; Typer: Łaguta 12/13; NCD Łaguta; MKC; ZB - Woffinden; Spartacus: Woffinden vs Kołodziej
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden
  • 2 Szymon Woźniak
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Piotr Pawlicki
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1- MKC, P, TYPER 11/13; 2 - KB; 4 - GS; 5 - GS; REZ - LIDSEY; REZ - JEPESSEN
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow
  • 2 Fredrik Lindgren
  • 3 Jason Doyle
  • 4 Mateusz Świdnicki
  • 5 Wiktor Lampart
drużyna: Motórzyści
grupa: gabbana
trener: djbulin
wybrane zagrywki: PN-Janowski; KB,ZB-Czugunow; P-Miedziński; GS-Zagar; Remis; MKC; Pijany Cieślak ; Taktyczna, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Anders Thomsen
  • 2 Maciej Janowski
  • 3 Matej Zagar
  • 4 Adrian Miedziński
  • 5 Gleb Czugunow
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: PN: Zmarzlik, KB: Koldi, P: Dzik; Zagrywki: MKC, Taktyczna, Cieślak, rez. Pawlicki, NCD: Zmarzlik, Typer: Zmarzlik - 13/14
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Mikkel Michelsen
  • 5 Jarosław Hampel
drużyna: Torbyd
grupa: gabbana
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: HOLDER - PN, LAMBERT - P, PAWEŁ PRZEDPELSKI - KB, ZAGRYWKI MUCHOMOR, TYPER HOLDER13/14, KAMASUTRA, REZERWA MISKOWIAK,PIJANY CIEŚLAK,MKC
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jack Holder
  • 2 Robert Lambert
  • 3 Paweł Przedpełski
  • 4 Max Fricke
  • 5 Martin Vaculik