Wybór składów w tej rundzie został zakończony.
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: PN-4;KB-2.; P-1, MKC, PC, Taktyczna, Typer 11/12 Bartek, Brudna Pała Zmarzlik, Holder, Janowski, Drabik, Rezerwa Vaculik
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Przemysław Pawlicki
  • 2 Jaimon Lidsey
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Jack Holder
  • 5 Wiktor Lampart
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: PN-Dudek; P-Woryna; KB-Kubera(Hansen). Zagrywki: Awatar - Hansen za Kuberę; GS - Hansen; Rezerwa - Jakobsen; Rezerwa - Kasprzak; Taktyczna; Spartakus - Dudek vs. Woźniak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Kacper Woryna
  • 2 Anders Thomsen
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Fredrik Lindgren
  • 5 Dominik Kubera
drużyna: Szybkie Śpiwory
grupa: dolce
trener: luk
wybrane zagrywki: Smektała-PN, Pi.Pawlicki-KB, Drabik-P, NCD Ch. Holder, MKC, Taktyczna, Muchomor, Paulo Sousa, Brudna Pała: Ch. Holder, Zmarzlik, Janowski, Drabik
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Maksym Drabik
  • 3 Chris Holder
  • 4 Piotr Pawlicki
  • 5 Bartosz Smektała
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: dolce
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: PN: Madsen, P: Koldi, KB: Woźniak; Mortal Kombat, taktyczna, GS Koldi, Cieślak, Sousa, Typer: Koldi 10/11
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej
  • 2 Tai Woffinden
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Szymon Woźniak
drużyna: Torbyd
grupa: dolce
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: PN- LAMBERT, KB - BELEGO,P- DOYLE, REZERWA - MISKOWIAK, MUCHOMOR, SOUZA TYPER: DOYLE 12/14, TAKTYCZNA, BRUDNA PAŁA : HOLDER, MIKELSEN, ZMARZLIK, WOFINDEN
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 David Bellego
  • 3 Robert Lambert
  • 4 Patrick Hansen
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: PN - Nicki Pedersen, P - Bewley, KB - Hampel. Zagrywki: Taktyczna, Muchomor, GS Hampel, GS Gapiński, RK Hampel, RK Bewley
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Tomasz Gapiński
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Jarosław Hampel
  • 5 Daniel Bewley
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: gabbana
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN- Przedpełski, P - Michelsen, KB - Bewley, Zagrywki: Pijany Cieślak, Rezerwa Krakowiak, MKC - Michelsen, Taktyczna, GS -Woryna, Typer Vaculik 7/9
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Paweł Przedpełski
  • 4 Kacper Woryna
  • 5 Daniel Bewley
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: P-3., KB-4.; Zagrywki: Awatar (za Kubera wchodzi Thomsen), rezerwa Giełda (Walasek), Taktyczna, MKC, Brudna Pała (Holder, Zmarzlik, Janowski, Michelsen), Typer Czugunov 6/7
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Dominik Kubera
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Jarosław Hampel
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - 2, KB - 5, P - 1, MKC, PC, Taktyczna, GS: Cierniak, BP (Holder, Zmarzlik, Janowski, Drabik), PS
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Chris Holder
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Jack Holder
  • 5 Mateusz Cierniak
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Doyle; KB - Kasprzak; P - Pi. Pawlicki; Zagrywki: Rezerwa: Jakobsen, Thomsen; MKC; Taktyczna; Paulo Sousa; Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Robert Lambert
  • 2 Piotr Pawlicki
  • 3 Jason Doyle
  • 4 Krzysztof Kasprzak
  • 5 Przemysław Pawlicki
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 2 - P; 3 - PN; 4 - KB; ZAGRYWKI: 2 - GS; MUCHOMOR; TAKTYCZNA; MCK; PC; PS.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Jaimon Lidsey
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Wiktor Lampart
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Madsen, Kb - Bellego, P - Drabik Zagrywki: Pijany Cieślak, Ryszard Kowalski - Wożniak,Rezerwa Gapiński, Rezerwa Giełda Ratajczak, Gw. St Miśkowiak, Gw. St. Ratajczak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Jakub Miśkowiak
  • 3 Maksym Drabik
  • 4 David Bellego
  • 5 Szymon Woźniak