Wybór składów w tej rundzie został zakończony.
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: PN-2;KB-5.; P-3, MKC, PC, Taktyczna, Typer 11/12 Bartek, Rezerwa Lidsey, Typer Vaculik 8/9
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Przemysław Pawlicki
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Wiktor Lampart
  • 5 Jack Holder
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki:
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Fredrik Lindgren
  • 2 Krzysztof Kasprzak
  • 3 Anders Thomsen
  • 4 Dominik Kubera
  • 5 Patryk Dudek
drużyna: Szybkie Śpiwory
grupa: dolce
trener: luk
wybrane zagrywki: Drabik-PN, Pi.Pawlicki-KB, Smektała-P, NCD Ch. Holder, MKC, Taktyczna, Paulo Sousa, Pijany Cieślak, Brudna Pała: Ch Holder, Kołodziej, Madsen, Lambert,
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Maksym Drabik
  • 3 Chris Holder
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Piotr Pawlicki
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: dolce
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: P: Madsen; PN: Koldi, KB: Czugunow. Zagrywki: Taktyczna; rez. Giełda: Walasek; MKC; Spartacus: Tai vs Pit Pawlicki; Brudna Pała: Lambert, Madsen, Koldi, Ch.Holder; Typer - Tai: 10/11
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Leon Madsen
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Mateusz Świdnicki
drużyna: Torbyd
grupa: dolce
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: P - LAMBERT, KB - PRZEDPELSKI,PN- HANSEN, MUCHOMOR , REZERWA- MISKOWIAK,TAKTYCZNA , SOUZA, BRUDNA PAŁA: (MADESN, CHRIS HOLDER, LAMBERT, DOYLE) TYPER DOYLE 12/14
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Patrick Hansen
  • 3 Robert Lambert
  • 4 David Bellego
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: PN - 2, P - 5, KB - 4 zagrywki: Taktyczna, RK Gapiński, GS Gapiński, MKC, Rezerwa Giełda: Walasek , BP: Ch Holder, Kołodziej, Madsen, Lambert.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen
  • 2 Daniel Bewley
  • 3 Jarosław Hampel
  • 4 Tomasz Gapiński
  • 5 Mikkel Michelsen
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: gabbana
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN-Michelsen, P-Vaculik, KB - Bewley, Zagrywki: Pijany Cieślak, Rezerwa Krakowiak, MKC - Michelsen, GS - Woryna,Bewley, Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Daniel Bewley
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Mikkel Michelsen
  • 4 Kacper Woryna
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: PN-Hampel, KB Chugunov, P- Kowalski Awatar za Kuberę - Kowalski, GS – Kowalski, NCD- Janowski, Taktyczna, Rezerwa Giełda Walasek, Paulo Sousa
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden
  • 2 Jarosław Hampel
  • 3 Maciej Janowski
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Dominik Kubera
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - 3, KB - 4, P - 2, MKC, PC, Taktyczna, NCD - Zmarzlik, BP: Ch. Holder, Kołodziej, Madsen, Lambert, PS
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Chris Holder
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Mateusz Cierniak
  • 5 Jack Holder
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: P - Doyle; KB - Thomsen; PN - Pr. Pawlicki; Zagrywki: Rezerwa: Jakobsen, Kasprzak; MKC; Taktyczna; Paulo Sousa; Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Robert Lambert
  • 2 Przemysław Pawlicki
  • 3 Jason Doyle
  • 4 Anders Thomsen
  • 5 Piotr Pawlicki
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1 - P ; 2 - KB ; 3 - PN. ZAGRYWKI: MCK; TAKTYCZNA; REZ.GIEŁDA - KOWALSKI; PC; MUCHOMOR; PS.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Wiktor Lampart
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Jaimon Lidsey
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Drabik, Kb - Bellego, P - Madsen Zagrywki: MKC Drabik, Pijany Cieślak, Taktyczna, Ryszard Kowalski - Gapiński, Rezerwa Miśkowiak, Rezerwa Giełda Walasek
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maksym Drabik
  • 2 Szymon Woźniak
  • 3 Leon Madsen
  • 4 David Bellego
  • 5 Tomasz Gapiński