Wybór składów w tej rundzie został zakończony.
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: PN-nikt;KB-2.; P-3, MKC, PC, Taktyczna, Rezerwa Lidsey, Typer Vaculik 7-8, Typer Zmarzlik 10-11
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jack Holder
  • 2 Wiktor Lampart
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Martin Vaculik
  • 5 Przemysław Pawlicki
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: P-Dudek, PN- woryna, kb-hampel Awatar Hampel za Kuberę, taktyczna, rezerwa: Kasprzak, Thomsen, GS- Jakobsen, Pijany Cieslak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Kacper Woryna
  • 3 Fredrik Lindgren
  • 4 Dominik Kubera
  • 5 Frederik Jakobsen
drużyna: Szybkie Śpiwory
grupa: dolce
trener: luk
wybrane zagrywki:
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Maksym Drabik
  • 3 Bartosz Smektała
  • 4 Piotr Pawlicki
  • 5 Chris Holder
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: dolce
trener: Vitoy
wybrane zagrywki:
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Tai Woffinden
  • 3 Janusz Kołodziej
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Szymon Woźniak
drużyna: Torbyd
grupa: dolce
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: P - LAMBERT, KB - PRZEDPELSKI,PN- DOYLE, TAKTYCZNA ,MISKOWIAK -GS, MUCHOMOR, REZERWA-BELLEGO., TYPER DOYLE:12/14, REMIS
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Jakub Miśkowiak
  • 3 Robert Lambert
  • 4 Patrick Hansen
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: PN-3, P-1, KB-2 ZAGRYWKI: Awatar M. Drabik za N. Pedersena, Taktyczna, RK: Hampel, Gapiński, Rezerwa Giełda: J. Jeppesen, Spartacus: Gapiński vs. Świdnicki.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Jarosław Hampel
  • 3 Daniel Bewley
  • 4 Tomasz Gapiński
  • 5 Nicki Pedersen
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: gabbana
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN - Bewley, P - Michelsen, KB - Bewley, Zagrywki: Pijany Cieślak, Rezerwa Krakowiak, MKC - Vaculik, GS - Woryna, Taktyczna, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Martin Vaculik
  • 2 Kacper Woryna
  • 3 Mikkel Michelsen
  • 4 Paweł Przedpełski
  • 5 Daniel Bewley
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: Rezerwa Gielda Walasek, MKC, NCD Janowski, Taktyczna, Spartacus Hampel vs Cierniak, Spartacus Czugunov vs. Cierniak KB- Czugunov, PN-Janowski, P-Hampel
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden
  • 2 Jarosław Hampel
  • 3 Maciej Janowski
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Dominik Kubera
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - 3, KB - 5, P - 2, MKC, Taktyczna, PC, GS: Świdnicki; Rezerwa: Cierniak; Rezerwa: J. Holder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Chris Holder
  • 4 Fredrik Lindgren
  • 5 Mateusz Świdnicki
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Doyle; KB - Thomsen; P - Pi. Pawlicki; Zagrywki: Rezerwa: Jakobsen, Prz. Pawlicki; MKC; Taktyczna; Typer: Doyle 7-9; Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Robert Lambert
  • 2 Piotr Pawlicki
  • 3 Jason Doyle
  • 4 Krzysztof Kasprzak
  • 5 Anders Thomsen
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1 - PN; 3 - P; 4 - KB; ZAGRYWKI: AWATAR: MICHELSEN ZA PEDERSEN; 4 - GS; REZERWA: LIDSEY; MCK; PC; TAKTYCZNA.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Smektała
  • 2 Wiktor Lampart
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Jonas Jeppesen
  • 5 Nicki Pedersen
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Madsen, Kb - Bellego, P - Drabik Zagrywki: MKC Madsen, Pijany Cieślak, Taktyczna, Ryszard Kowalski - Gapiński, Rezerwa Miśkowiak,Gw.St. Miśkowiak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 David Bellego
  • 3 Maksym Drabik
  • 4 Tomasz Gapiński
  • 5 Szymon Woźniak