Wybór składów w tej rundzie został zakończony.
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: PN-2;KB-3.; P-1, MKC, PC, Taktyczna, Typer GS Lampart, Brudna Pała Kołodziej, C.Holder, Janowski, Madsen, Rezerwa Lidsey
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Jack Holder
  • 4 Przemysław Pawlicki
  • 5 Wiktor Lampart
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: Pn-Dudek, P-THOMSEN, KB-Woryna Taktyczna; Rezerwa:Jakobsen,Kasprzak;Pała:Ch.Holder,Janowski,Kołodziej,Madsen; MKC; Pijany Cieslak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Fredrik Lindgren
  • 3 Anders Thomsen
  • 4 Kacper Woryna
  • 5 Dominik Kubera
drużyna: Szybkie Śpiwory
grupa: dolce
trener: luk
wybrane zagrywki: Drabik-PN, Pi.Pawlicki-KB, Ch.Holder-P, MKC, Taktyczna, Paulo Sousa, Pijany Cieślak,Muchomor, Brudna pała: Ch. Holder, L. Madsen, J. Kołodziej, M. Janowski
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Maksym Drabik
  • 3 Chris Holder
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Piotr Pawlicki
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: dolce
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: PN: Madsen, P: Kołodziej, KB: Woźniak. Zagrywki: MKC, taktyczna, Cieślak, Sousa, rez. giełda: Walasek, Brudna Pała: Kołodziej, C.Holder, Janowski, Madsen
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Szymon Woźniak
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Tai Woffinden
drużyna: Torbyd
grupa: dolce
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: PN - LAMBERT, P - PRZEDPELSKI,KB-HANSEN, ZAGRYWKI: TAKTYCZNA, MUCHOMOR , REZERWA- MISKOWIAK, GS- BELLEGO BRUDNA PAŁA- LINDGREN, DOYLE, JANOWSKICH.HOLDER. PIJANY CIEŚLAK
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Robert Lambert
  • 2 Patrick Hansen
  • 3 Paweł Przedpełski
  • 4 David Bellego
  • 5 Jason Doyle
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: PN - Hampel, P - Bewley, KB - Michelsen. Zagrywki: Taktyczna, Muchomor, Pijany Cieślak, MKC, RK N. Pedersen, GS N. Pedersen.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jarosław Hampel
  • 2 Nicki Pedersen
  • 3 Mikkel Michelsen
  • 4 Tomasz Gapiński
  • 5 Daniel Bewley
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: gabbana
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN- Michelsen, P-Vaculik, KB-Bewley, GS-Woryna, Rezerwa-Krakowiak, Pijany Cieślak, Taktyczna, MKC, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Martin Vaculik
  • 2 Paweł Przedpełski
  • 3 Mikkel Michelsen
  • 4 Daniel Bewley
  • 5 Kacper Woryna
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: PN Kubera, P Hampel KB Woffinden, MCK, Typer Chugunov 5/6, Spartacus Hampel vs. Pawlicki, Taktyczna, Muchomor, Woffinden 9/10
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Dominik Kubera
  • 3 Jarosław Hampel
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Tai Woffinden
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - 3, KB - 5, P - 1, MKC, PC, Taktyczna, Rezerwa: Lindgren, Rezerwa: Swidnicki, GS: Cierniak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Bartosz Zmarzlik
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Jack Holder
  • 4 Chris Holder
  • 5 Mateusz Cierniak
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Lambert; KB - Doyle; P - Thomsen; Zagrywki: Rezerwa: Jakobsen, Prz. Pawlicki; MKC; Taktyczna; NCD: Lambert; Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Anders Thomsen
  • 2 Krzysztof Kasprzak
  • 3 Robert Lambert
  • 4 Jason Doyle
  • 5 Piotr Pawlicki
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1 - P; 2 - KB; 3 - PN; ZAGRYWKI: MCK, TAKTYCZNA, PC, PS, MUCHOMOR, rezerwa jeppesen
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Wiktor Lampart
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Jaimon Lidsey
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Woźniak, Kb - Bellego, P - Drabik Zagrywki: MKC Woźniak, Pijany Cieślak, Taktyczna, Ryszard Kowalski - Gapiński, Rezerwa Miśkowiak,Gw.St. Miśkowiak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Szymon Woźniak
  • 2 Leon Madsen
  • 3 Maksym Drabik
  • 4 David Bellego
  • 5 Tomasz Gapiński