składy: 8 kolejka

Wybór składów w tej rundzie został zakończony.
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: dolce
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN - Lindgren; KB -Czugunow; P-Sajfudinow; GS - Przepełski, Czugunow; Mortal Kombat Combo; Kamasutra; Rezerwa - Pawlicki; Typer - Czugunow 8/10
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Emil Sajfutdinow
  • 2 Matej Zagar
  • 3 Fredrik Lindgren
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 1 - PN, 4 - P, 3 - KB, PC, MKC, Rezerwa Woryna, Typer Woffinden 12/13, Kamasutra, Typer Vaculik 12/13
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Martin Vaculik
  • 2 Mikkel Michelsen
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Dominik Kubera
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: PN - Łaguta; P - Pedersen; KB - Kołodziej; ZAGRYWKI: Taktyczna: GS - Buczkowski; Rezerwa - Świdnicki; MKC; ZB - Kołodziej; NCD - Łaguta
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Artiom Łaguta
  • 2 Jason Doyle
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Janusz Kołodziej
  • 5 Krzysztof Buczkowski
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: dolce
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Dudek; KB - Protasiewicz; P - Zmarzlik. Zagrywki: Rezerwa: Jeppesen, Holder; MKC; NCD Zmarzlik; Typer 14/15 Zmarzlik; Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Anders Thomsen
  • 2 Bartosz Zmarzlik
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Jarosław Hampel
  • 5 Piotr Protasiewicz
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: bizon
wybrane zagrywki: PN - Janowski P - Lambert KB - Pawlicki Zagrywki: Rezerwa Lampart, Rezerwa Fricke, MKC, NCD Janowski, ZB Bewley, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Jakub Miśkowiak
  • 3 Daniel Bewley
  • 4 Piotr Pawlicki
  • 5 Robert Lambert
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Madsen, Kb Woźniak P - G. Łaguta Zagrywki - Pijany Cieślak, MKC, Gw.St. Tonder, Rezerwa Miedziński, Rezerwa Lidsey, Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Szymon Woźniak
  • 3 Grigorij Łaguta
  • 4 Mateusz Tonder
  • 5 Jack Holder
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: PN-Dudek, KB-Holder, P- Łaguta; Zagrywki: MKC, Kamasutra, Muchomor, Pijany Cieślak, Typer Dudek 11/12, Holder 8/9
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Leon Madsen
  • 3 Grigorij Łaguta
  • 4 Dominik Kubera
  • 5 Chris Holder
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: P - Woffindena, KB - Woźniak, PN - Łaguta; MKC, Cieślak, Rezerwa: Tonder, Muchomor, NCD - Łaguta, Typer Łaguta: 12/13
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Tai Woffinden
  • 2 Szymon Woźniak
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Piotr Pawlicki
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1- Kb; 2 - gs; 3- p; 4 - gs; 5 - PN, rez - emil; rez - lidsey; PC, kamasutra
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Kacper Woryna
  • 2 Mateusz Świdnicki
  • 3 Jason Doyle
  • 4 Wiktor Lampart
  • 5 Fredrik Lindgren
drużyna: Motórzyści
grupa: gabbana
trener: djbulin
wybrane zagrywki: Janowski PN; Czugunow-KB, ZB; Thomsen-P; Czugunow-GS; MKC; Muchomor;;Pijany Cieślak;
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Matej Zagar
  • 2 Anders Thomsen
  • 3 Maciej Janowski
  • 4 Krzysztof Buczkowski
  • 5 Gleb Czugunow
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: PN: Zmarzlik, KB: Koldi, P: Rudy/Dzik, Zagrywki: MKC, Cieślak, Taktyczna, rez. Michelsen, NCD: Zmarzlik, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Daniel Bewley
  • 5 Jarosław Hampel
drużyna: Torbyd
grupa: gabbana
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: HOLDER- P, PAWEŁ PRZEDPEŁSKI - KB, VACULIK- PN, ZAGRYWKI: REZERWA- MISKOWIAK, MUCHOMOR, TAKTYCZNA, MKC, PIJANY CIESLAK, TYPER VACULIK12/13
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jack Holder
  • 2 Paweł Przedpełski
  • 3 Martin Vaculik
  • 4 Robert Lambert
  • 5 Max Fricke