drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 1 - P; 2 - KB; 3 - PN; ZAGRYWKI: MKC, TAKTYCZNA, PC, Rezerwa Vacul, Typer Holder 7-8, Brudna Pała - Doyle, Holder Ch, Madsen, Janowski
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jack Holder
  • 2 Wiktor Lampart
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Przemysław Pawlicki
  • 5 Jaimon Lidsey
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: PN-Dudek; P-Kubera; KB-Woryna. Zagrywki: Rezerwa: Thomsen, Jakobsen; Taktyczna; Awatar Thomsen - Hampel; MKC; Pijany Cieślak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Dominik Kubera
  • 2 Fredrik Lindgren
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Krzysztof Kasprzak
  • 5 Kacper Woryna
drużyna: Szybkie Śpiwory
grupa: dolce
trener: luk
wybrane zagrywki: Drabik-PN, Smektała-KB, Cierniak-P, Rezerwa Giełda - N.Krakowiak, MKC, Taktyczna, Paulo Sousa, Pijany Cieślak, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Bartosz Smektała
  • 3 Maksym Drabik
  • 4 Mateusz Cierniak
  • 5 Chris Holder
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: dolce
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: PN: Woźniak, P: Janowski, KB: Tai. Zagrywki: MKC, Taktyczna, REZ. Berntzon, REZ. GIEŁDA: O. Paluch, AWATAR: Janowski za Kołodzieja, PAŁA: Doyle, Janowski, Madsen, Holder
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Szymon Woźniak
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Mateusz Świdnicki
  • 5 Janusz Kołodziej
drużyna: Torbyd
grupa: dolce
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: Lambert PN. Hansen -kb. Doyle -p. Taktyczna ,Muchomor, rezerwa- Miskowiak . Typer: lambert: 10/12. Typer: Paweł Przedpełski 9/10.pijany cieslak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Patrick Hansen
  • 3 Robert Lambert
  • 4 David Bellego
  • 5 Paweł Przedpełski
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: Bizon
wybrane zagrywki: PN - Vaculik, P- Kubera, KB-Bewley Zagrywki : Awatar Vaculik za Michelsena, Awatar Kubera za N. Pedersena, Taktyczna, GS Kubera, GS Hampel, Rezerwa Giełda Paluch.
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jarosław Hampel
  • 2 Tomasz Gapiński
  • 3 Daniel Bewley
  • 4 Nicki Pedersen
  • 5 Mikkel Michelsen
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: gabbana
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN - Michelsen/Lambert, P - Michelsen/Lambert, KB - Bewley, MKC, AWATAR - R.LAMBERT ZA MICHELSENA, Taktyczna, Rezerwa: Krakowiak, Rezerwa giełda K.Pludra, GS- K.Pludra
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Daniel Bewley
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Paweł Przedpełski
  • 4 Kacper Woryna
  • 5 Mikkel Michelsen
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: PN-3.;KB-5.;P-2.; MKC,Taktyczna,Paulo Sousa, Muchomor, Typer Woffinden (5/6), Typer Czugunov (4/5)
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Dominik Kubera
  • 3 Jarosław Hampel
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Tai Woffinden
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - 3, P - 2, KD - 5, MKC, PC, GS: Cierniak, Rezerwa: Lindgren, Taktyczna, AWATAR: Janowski za Kołodzieja
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Chris Holder
  • 2 Jack Holder
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Mateusz Cierniak
  • 5 Janusz Kołodziej
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: gabbana
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Lambert; P - Kasprzak; KB - Pr. Pawlicki; Zagrywki: Rezerwa: Thomsen; MKC; Taktyczna; RK: Doyle; Pijany Cieślak; Awatar Thomsen - Hampel;
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Krzysztof Kasprzak
  • 2 Przemysław Pawlicki
  • 3 Robert Lambert
  • 4 Frederik Jakobsen
  • 5 Jason Doyle
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1 - P; 2 - KB; 3 - PN; ZAGRYWKI: MKC, TAKTYCZNA, PC, Rezerwa Giełda Paluch, GS Paluch, Awatar Lambo za Nickiego
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jaimon Lidsey
  • 2 Wiktor Lampart
  • 3 Patryk Dudek
  • 4 Bartosz Smektała
  • 5 Nicki Pedersen
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: gabbana
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - Woźniak, Kb - Bellego, P - Madsen Zagrywki: MKC, Pijany Cieślak, Taktyczna, Rezerwa Giełda Paluch, Gw. St. Paluch, Gw.St. Miśkowiak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Szymon Woźniak
  • 2 Maksym Drabik
  • 3 Leon Madsen
  • 4 David Bellego
  • 5 Jakub Miśkowiak