składy: 9 kolejka

Wybór składów w tej rundzie został zakończony.
drużyna: Bankster Fletnowo
grupa: dolce
trener: Kubi
wybrane zagrywki: PN - Sajfudinow , KB - Czugunow, P-Lingren, Rezerwa Zagar, MKB, Kamasutra, Muchomor, Pijany Cieślak, Typer Sajfudinow 11/13
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Fredrik Lindgren
  • 2 Paweł Przedpełski
  • 3 Emil Sajfutdinow
  • 4 Gleb Czugunow
  • 5 Przemysław Pawlicki
drużyna: Borowcy z Bora Bora
grupa: dolce
trener: Boggias
wybrane zagrywki: 1 - MKC, PN, 2 - KB, 4 - P, GS Cierniak, rezerwa Smektała, Typer Woffinden 12/13, Remis, Kamasutra
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Mikkel Michelsen
  • 2 Tai Woffinden
  • 3 Martin Vaculik
  • 4 Dominik Kubera
  • 5 Mateusz Cierniak
drużyna: Motor Klops
grupa: dolce
trener: Klopsy2
wybrane zagrywki: Kb- Kołodziej, P- Łaguta, pn- Pedersen , Muchomor, Taktyczna, mkc, zb- Kołodziej, gs- Buczek, rezerwa - swidnicki
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Nicki Pedersen
  • 2 Janusz Kołodziej
  • 3 Artiom Łaguta
  • 4 Jason Doyle
  • 5 Krzysztof Buczkowski
drużyna: Dupy z Mosiądza
grupa: dolce
trener: Olo
wybrane zagrywki: PN - Hampel; KB - Holder; P - Zmarzlik. Zagrywki: Rezerwa: Protasiewicz, Jeppesen; MKC; NCD Zmarzlik; Pijany Cieślak; Taktyczna
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Patryk Dudek
  • 2 Jarosław Hampel
  • 3 Bartosz Zmarzlik
  • 4 Chris Holder
  • 5 Anders Thomsen
drużyna: Galaktyczni Zdobywcy
grupa: dolce
trener: bizon
wybrane zagrywki: PN - Lambert, P - Janowski, KB - Bewley Zagrywki: Taktyczna, Kamasutra, Remis, Rezerwa Fricke, Rezerwa Lampart, GS Miskowiak
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Robert Lambert
  • 2 Daniel Bewley
  • 3 Maciej Janowski
  • 4 Jakub Miśkowiak
  • 5 Piotr Pawlicki
drużyna: Wkręcone Śruby
grupa: dolce
trener: Gruby
wybrane zagrywki: PN - G. Łaguta, Kb Lidsey P - J. Holder, Zagrywki - Pijany Cieślak, MKC, Rezerwa Miedziński, Rezerwa Tonder, Taktyczna, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Grigorij Łaguta
  • 2 Leon Madsen
  • 3 Jack Holder
  • 4 Jaimon Lidsey
  • 5 Kenneth Bjerre
drużyna: Motocyce
grupa: gabbana
trener: Maro
wybrane zagrywki: PN-Bjerre; KB-Holder; P-Łaguta Zagrywki: MKC, Pijany Cieślak, Spartakus (Bjerre vs. Chugunov), Rezerwa (Kubera), Taktyczna, Muchomor
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Leon Madsen
  • 2 Patryk Dudek
  • 3 Kenneth Bjerre
  • 4 Grigorij Łaguta
  • 5 Chris Holder
drużyna: Concordia Bikers
grupa: gabbana
trener: zdruch
wybrane zagrywki: PN - Pawlicki, KB - Woffinden, P - Łaguta; MKC, Typer Woffinden - 11/13, NCD - Łaguta, Typer Łaguta - 12/13, Rezerwa: Woźniak, Spartacus: Tonder/Michelsen
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Artiom Łaguta
  • 2 Mateusz Tonder
  • 3 Tai Woffinden
  • 4 Piotr Pawlicki
  • 5 Bartosz Smektała
drużyna: Koślawe Melepety
grupa: gabbana
trener: LUKASZ_ENKO
wybrane zagrywki: 1 - KB, MKC; 2 - GS; 3 - PN; 4 - P; 5 - GS; REZ - WORYNA; REZ - LIDSEY; REMIS
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Jason Doyle
  • 2 Wiktor Lampart
  • 3 Emil Sajfutdinow
  • 4 Fredrik Lindgren
  • 5 Mateusz Świdnicki
drużyna: Motórzyści
grupa: gabbana
trener: djbulin
wybrane zagrywki: Janowski PN; Czugunow-KB, ZB; Thomsen-P; Czugunow-GS; MKC; Muchomor;;Pijany Cieślak;
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Maciej Janowski
  • 2 Matej Zagar
  • 3 Piotr Protasiewicz
  • 4 Anders Thomsen
  • 5 Gleb Czugunow
drużyna: Wplątani w taśmę
grupa: gabbana
trener: Vitoy
wybrane zagrywki: PN: Pedersen, KB: Kołodziej, P: Zmarzlik; ZAGRYWKI: Zmarzlik - NCD, Zmarzlik Typer: 11/12, MKC, rez. Pawlicki, Cieślak, GS: Koldi
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Janusz Kołodziej
  • 2 Bartosz Zmarzlik
  • 3 Nicki Pedersen
  • 4 Jarosław Hampel
  • 5 Mikkel Michelsen
drużyna: Torbyd
grupa: gabbana
trener: TORBYD
wybrane zagrywki: Lambert PN.Vaculik-P,Holder-KB. Zagrywki- Taktyczna,Kamasutra,Muchomor,Rezerwa Miskowiak,mkc.Typer-Holder12/13
skład:
  • nr startowy   zawodnik
  • 1 Robert Lambert
  • 2 Martin Vaculik
  • 3 Jack Holder
  • 4 Paweł Przedpełski
  • 5 Max Fricke