trybuna

964 komentarze

 • Dolce pisze:

  WITAJ BIZON. WITAJCIE TEŻ WSZYSCY. JAK MOŻNA ZAUWAŻYĆ W ZAKŁADCE DRUŻYNY NASZA LIGA W TYM ROKU POWIĘKSZY SIĘ DO 12 DRUŻYN. OZNACZA TO RÓWNIEŻ, ŻE BĘDZIEMY ROZGRYWAĆ TEN SEZON ZASADNICZY Z PODZIAŁEM NA 2 LIGI. PO SEZONIE ZASADNICZYM Z KAŻDEJ Z LIG, DO PÓŁFINAŁÓW AWANSUJĄ PO 2 NAJLEPSZE DRUŻYNY I ZAGRAJĄ ZE SOBĄ O ZWYCIĘSTWO W MEGALIDZE 2021.

  ODNOŚNIE PYTAŃ BIZONA O DRAFT TO PLAN NA NAJBLIŻSZE TYGODNIE JEST NASTĘPUJĄCY:
  1) PRACUJEMY NA STRONĄ WWW NA 2021 ROK. DO KOŃCA LUTEGO POWINNIŚMY SKOŃCZYĆ
  2) DO KOŃCA LUTEGO TEŻ POJAWIĄ SIĘ W ZAKŁADCE ZASADY, DELIKATNIE ODŚWIEŻONE ZASADY GRY, ALE JUŻ MOŻECIE SIĘ Z NIMI ZAPOZNAWAĆ BO ZMIENIĄ SIĘ BARDZO NIEZNACZNIE.
  3) NOWI GRACZE JUŻ POWINNI OTRZYMAĆ NA MAILA SWOJE DANE DOSTĘPOWE DO KONT W MEGALIGA. ZALOGOWANIE SIĘ NA STRONIE MEGALIGA POZWOLI WAM ZARZĄDZAĆ WASZYMI DRUŻYNAMI I WYSTAWIAĆ SKŁADY.
  4) DO POŁOWY MARCA ZORGANIZUJEMY PIERWSZY DRAFT W KTÓRYM KAŻDY Z TRENERÓW BĘDZIE WYBIERAŁ PRZYDZIAŁ DO JEDNEJ Z LIG LOSOWO (LIGA DOLCE I GABBANA)
  5) NASTĘPNIE ODBĘDZIE SIĘ LOSOWANIE POZYCJI W DRAFCIE I SAM DRAFT ZAWODNIKÓW DO POSZCZEGÓLNYCH DRUŻYN. ZE WSZYSTKIM MUSIMY ZDĄŻYĆ DO KOŃCA MARCA BO LIGA RUSZA W PIERWSZY WEEKEND KWIETNIA.

  DAMY RADĘ!

 • Vitoy pisze:

  Gala będzie się nazywać Polowanie na Dzika i będzie się zaczynała licytacją.
  Kto wygra, może zmierzyć się z małym kopaczem z parku maszyn.
  Kolejka będzie długa

 • bizon pisze:

  Siema. Kiedy draftujemy?

 • Boggias pisze:

  Żużlowcy na Gali MMA u Najmana. Co tu się odpierdala. Kogo widzielibyście na takiej gali? Dla mnie Crispy vs Dzik

 • Żużlowy Expressss pisze:

  Pierwszy transfer. Murzyn Lindbeack zatrudniony jako trener motoryki i ADHD we Wkręconych Śrubach. Przypominamy, że to już drugi murzyn w tym teamie, obok polewaczkowego. Prezes Gruby stara się mocno udowodnić, że wcale nie jest rasistą.

 • Paweł H. pisze:

  Większość tych fikuśnych stolików przytargaliśmy z Cezarym na plecach.Gorąco polecam.

 • Vitoy pisze:

  Czy ktośz Was marzy o dywanie z kryształami Swarovskiego od Bartka Zmarzlika?
  proszę bardzo:
  https://zmarzlikhomedesign.pl/

 • Gruby pisze:

  Ja wchodzę. Tylko nie wiem jak poradzimy sobie bez murzyna z ADHD dla dorosłych. Świat już nie będzie taki sam.

 • Dolce pisze:

  A PROPOS PAWLICZAKA I TONDERA! SZYKUJEMY SIE POWOLI NA NASTĘPNY SEZON. ROZWAŻAMY MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA GRACZY Z 8 DO 12 LUB 16 (DWIE LIGI). POTWIERDZAJCIE CZY WCHODZICIE W NASZE MASŁO W PRZYSZŁYM ROKU. POZA TYM JEŚLI MACIE GODNYCH KANDYDATÓW DO GRY W MEGALIDZE TO DAWAJCIE KANDYDATURY I BĘDZIEMY POWIĘKSZAĆ LIGĘ!

 • Gruby pisze:

  W zg skład na tym samym beznadziejnym poziomie co był w tym sezonie. Zagar za Vacula to osłabienie ale Fricke za Murzyna ADHD to wzmocnienie. Nie wiem jakim cudem w tym roku wbili do Play off więc i w przyszłym nie wiadomo co z tego będzie. No oko są do degradacji ale Pawliczak i Tonder uratują tych ćwoków.

 • Vitoy pisze:

  Skład ZG na 2021 to zbieranina wprost z westernu. Grube łapówy do położenia będzie mieć doktor senator, żeby nie spadło.

 • Olo pisze:

  Dzięki Gruby:)

 • Gruby pisze:

  Gratulacje dla playoffowców. Brawo Olo. Rozjebałeś. Boggi nie wiem czym wkurwiłeś Starą Babę, ale przemyśl swoje postępowanie… .Pamiętajcie, tej zimy nie chodźcie do lasów, pubów po 22.00, do szkół, do pracy, do urzędów, do lekarzy itp, Noście wiadra na głowach (chyba, że osobiście znacie Naczelnika to nie musicie), myjcie dupy i wypatrujcie szczepionki. Wirus nie śpi. Do następnego sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.