megaliga: 3 kolejka

III runda

MRGARDEN GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno (21 kwietnia)
Grupa Azoty Unia Tarnów – Get Well Toruń (22 kwietnia)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa (22 kwietnia)
Betard Sparta Wrocław – Cash Broker Stal Gorzów (22 kwietnia)

Grupa Dolce
megaliga 3. kolejka
Galaktyczni Zdobywcy 60  : 74 Do Bandy
Team Eagles 68  : 79 Koślawe Melepety
Borowcy z Bora Bora 36  : 61 Wkręcone Śruby
Grupa Gabbana
megaliga 3. kolejka
Szpryca 58  : 63 Wplątani w taśmę
Hajs się zgadza 76  : 63 Dupy z Mosiądza
Concordia Bikers 53  : 68 Motocyce
Wyniki Dolce
Galaktyczni Zdobywcy : Do Bandy
Zagrywki: Galaktyczni Zdobywcy - Gwarancja startow junior (Kubera), remis, TaktycznaDo Bandy - rez j Wieczorek, taktyczna, pijany cieślak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Przemysław Pawlicki Galaktyczni Zdobywcy 2 3 0 2 2 1 0 0 Lider 0
Jakub Jamróg Galaktyczni Zdobywcy 3 0 3 2 2 0 0 5 Joker 5
Janusz Kołodziej Galaktyczni Zdobywcy 3 1 3 2 2 0 0 0
Dominik Kubera Galaktyczni Zdobywcy 2 2 2 1 3 3 0 0
Matej Zagar Galaktyczni Zdobywcy 1 2 2 0 0 0 0 0
Trener Galaktyczni Zdobywcy 2 0 3 1 0 0 0 0
Jarosław Hampel Do Bandy 1 1 3 1 1 0 0 0 Lider 0
Tai Woffinden Do Bandy 3 3 2 1 0 0 0 3 Joker 3
Fredrik Lindgren Do Bandy 2 3 3 3 3 0 0 8 wygrana walka kapitanów 4, Rekord Toru 4
Krzysztof Kasprzak Do Bandy 3 0 1 1 2 0 0 0
Daniel Kaczmarek Do Bandy 3 0 2 3 3 0 0 0
Trener Do Bandy 1 3 3 1 3 0 0 4 Pijany Cieślak 4
Team Eagles : Koślawe Melepety
Zagrywki: Team Eagles - Rezerwa Mroczka gwarancja junior taktycznaKoślawe Melepety - g.s.j -smyk, g.s. - dudi, g.s. - janoś
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Chris Holder Team Eagles 3 3 0 2 0 0 0 0 Lider 0, Rezerwa Mroczka
Leon Madsen Team Eagles 2 0 1 2 1 0 0 3 Joker 3
Nicki Pedersen Team Eagles 2 2 3 3 3 0 0 0
Maksym Drabik Team Eagles 3 3 2 3 3 3 0 0
Grzegorz Zengota Team Eagles 3 1 0 2 3 0 0 0
Trener Team Eagles 3 0 3 3 3 0 0 0
Maciej Janowski Koślawe Melepety 1 3 1 3 2 2 0 2 Lider 2
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 2 3 3 2 3 3 0 5 Joker 5
Patryk Dudek Koślawe Melepety 1 3 3 3 2 2 0 4 wygrana walka kapitanów 4
Antonio Lindbaeck Koślawe Melepety 3 1 1 0 0 0 0 0
Kenneth Bjerre Koślawe Melepety 3 3 3 1 2 0 0 0
Trener Koślawe Melepety 1 3 3 0 2 0 0 0
Borowcy z Bora Bora : Wkręcone Śruby
Zagrywki: Borowcy z Bora Bora - Rezerwa Fricke, Gw. Startów Doyle i ProtasiewiczWkręcone Śruby - Rezerwa Milik, Gwarancja Startów Junior Zgardziński, Gwarancja Startów Sajfutdinow
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jason Doyle Borowcy z Bora Bora 2 2 1 0 0 0 0 0 Lider 0
Artiom Łaguta Borowcy z Bora Bora 0 3 0 2 3 0 0 0 Joker 0
Piotr Protasiewicz Borowcy z Bora Bora 2 1 3 0 0 0 0 0
Sebastian Niedźwiedź Borowcy z Bora Bora 0 0 1 0 0 0 0 0
Rune Holta Borowcy z Bora Bora 1 1 3 3 0 0 0 0 Rezerwa Fricke
Trener Borowcy z Bora Bora 2 3 3 0 0 0 0 0
Emil Sajfutdinow Wkręcone Śruby 1 3 1 1 3 3 0 2 Lider 2
Alex Zgardziński Wkręcone Śruby 2 3 0 0 0 0 0 2 Joker 2
Bartosz Zmarzlik Wkręcone Śruby 2 2 3 2 3 3 0 4 wygrana walka kapitanów 4
Michael Jepsen Jensen Wkręcone Śruby 0 3 1 2 1 0 0 0
Krzysztof Buczkowski Wkręcone Śruby 3 1 1 0 0 0 0 0 Rezerwa Milik
Trener Wkręcone Śruby 1 3 3 2 0 0 0 0
Wyniki Gabbana
Szpryca : Wplątani w taśmę
Zagrywki: Szpryca - gwarancja startów junior smektała (3), taktyczna (5) gwarancja startów Fricke (4)Wplątani w taśmę - GS junior: Kaczmarek, GS Kołodziej, GS Tai
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Matej Zagar Szpryca 1 2 2 0 0 0 0 0 lider: 0
Bartosz Smektała Szpryca 2 3 3 2 3 3 0 5 joker: 5, GS: 3
Jason Doyle Szpryca 2 2 1 0 0 0 0 0 kapitan: 0
Rune Holta Szpryca 2 1 0 1 0 0 0 0
Max Fricke Szpryca 1 1 3 3 3 3 0 0 GS: 6
Trener Szpryca 1 3 1 1 3 0 0 0
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 3 3 2 1 0 0 0 0 lider: 0, GS: 0
Artiom Łaguta Wplątani w taśmę 0 3 0 2 3 0 0 0 joker: 0!
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 3 1 2 2 2 2 0 4 kapitan: 4, GS: 2
Vaclav Milik Wplątani w taśmę 3 1 1 0 0 0 0 0
Daniel Kaczmarek Wplątani w taśmę 3 0 2 3 3 3 0 0 GS: 3
Trener Wplątani w taśmę 3 3 2 0 3 0 0 0
Hajs się zgadza : Dupy z Mosiądza
Zagrywki: Hajs się zgadza - Team Spirit, Rezerwa (Adrian Miedziński)Dupy z Mosiądza - g. s. junior - Kubera - 3, Team Spirit - 7, Rezerwa junior - Wieczorek - 2
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Fredrik Lindgren Hajs się zgadza 2 3 3 3 3 0 0 5 lider: 4, TS: 1
Krzysztof Kasprzak Hajs się zgadza 3 2 2 3 0 0 0 7 joker: 5, rezerwa: Miedziński, TS: 2
Patryk Dudek Hajs się zgadza 1 3 3 3 2 0 0 4 kapitan: 4
Sebastian Niedźwiedź Hajs się zgadza 0 0 1 0 0 0 0 0
Kenneth Bjerre Hajs się zgadza 3 3 3 1 2 0 0 2 TS: 2
Trener Hajs się zgadza 2 2 3 0 2 0 0 0
Bartosz Zmarzlik Dupy z Mosiądza 2 2 3 2 3 3 0 5 lider: 5
Krzysztof Buczkowski Dupy z Mosiądza 1 0 0 0 0 0 0 1 joker: 1
Jarosław Hampel Dupy z Mosiądza 1 1 3 1 1 0 0 1 kapitan: 0, TS: 1
Dominik Kubera Dupy z Mosiądza 2 2 2 1 3 3 0 2 GS: 3, TS: 2
Przemysław Pawlicki Dupy z Mosiądza 2 3 0 2 2 1 0 0
Trener Dupy z Mosiądza 2 0 3 1 2 0 0 0
Concordia Bikers : Motocyce
Zagrywki: Concordia Bikers - Gwarancja startów junior, rezerwa (Lindbaeck), gwarancja startów (Madsen)Motocyce - Rezerwa Wozniak, team spirit
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Nicki Pedersen Concordia Bikers 2 2 3 3 3 0 0 3 lider: 3
Emil Sajfutdinow Concordia Bikers 1 3 1 1 3 0 0 4 joker: 4
Leon Madsen Concordia Bikers 2 0 1 2 1 1 0 0 kapitan: 0, GS: 1
Piotr Protasiewicz Concordia Bikers 2 1 3 0 0 0 0 0
Alex Zgardziński Concordia Bikers 2 3 0 0 0 0 0 0 GS: 0
Trener Concordia Bikers 2 3 1 0 0 0 0 0
Maciej Janowski Motocyce 1 3 1 3 2 0 0 1 lider: 0, TS: 1
Maksym Drabik Motocyce 3 3 2 3 0 0 0 7 joker: 6, TS: 1
Grzegorz Zengota Motocyce 3 1 0 2 3 0 0 4 kapitan: 4
Michael Jepsen Jensen Motocyce 0 3 1 2 1 0 0 1 TS: 1
Chris Holder Motocyce 2 2 2 2 1 1 0 1 rezerwa: Woźniak, TS: 1
Trener Motocyce 1 3 0 2 1 0 0 0