megaliga: 3 kolejka

III runda

  • Fogo Unia Leszno – Speed Car Motor Lublin 26.06
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra – MrGarden GKM Grudziądz 26.06
  • PGG ROW Rybnik – Stal Gorzów 28.06
  • Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław 28.06

Grupa Dolce&Gabbana
megaliga 3. kolejka
Motocyce 46  : 74 Borowcy z Bora Bora
Wplątani w taśmę 76  : 45 Team Eagles
Dupy z Mosiądza 56  : 68 Wkręcone Śruby
Koślawe Melepety 61  : 59 Sharks
Wyniki Dolce&Gabbana
Motocyce : Borowcy z Bora Bora
Zagrywki: Motocyce - nie wybranoBorowcy z Bora Bora - 3 - P, 4 - KB, 2 - PN, Zagrywki: Kamasutra, MKC, GS Miśkowiak, Rezerwa Miśkowiak, NCD Zmarzlik, Typer Zmarzlik 14/15,
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Michael Jepsen Jensen Motocyce 1 2 3 1 3 0 0 0 Lider 0
Wiktor Trofimow jr Motocyce 2 0 0 0 0 0 0 2 Joker 2
Patryk Dudek Motocyce 2 2 3 2 2 0 0 0 Kapitan 0
Grigorij Łaguta Motocyce 2 1 1 1 1 1 0 0
Dominik Kubera Motocyce 3 3 3 0 0 0 0 0
Trener Motocyce 1 0 3 1 0 0 0 0
Nicki Pedersen Borowcy z Bora Bora 2 3 3 3 0 0 0 2 Lider 1 MKC 1
Fredrik Lindgren Borowcy z Bora Bora 3 2 2 2 2 0 0 5 Rezerwa Miśkowiak GS Miśkowiak 4 Joker 5
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 3 3 3 2 3 0 0 14 Kapitan 4 NCD 4 Typer 4 P 2
Antonio Lindbaeck Borowcy z Bora Bora 3 1 2 0 0 0 0 0 KB 0
Piotr Protasiewicz Borowcy z Bora Bora 1 0 2 1 0 0 0 0
Trener Borowcy z Bora Bora 2 2 3 0 0 0 0 0 Kamasutra 0
Wplątani w taśmę : Team Eagles
Zagrywki: Wplątani w taśmę - PN - Emil; KB - Pawlicki; P - Kasprzak. Zagrywki: GS: Lampart; rezerwa: Szlauderbach, Mortal Kombat Combo; Zdzisław Bonusiak: Zagar; Pijany Cieślak; Typer: Emil: 11/12Team Eagles - KB-Bjerre PN-Vaculik P-Hampel, MKC, Rezerwa -Tonder, Typer Vaculik 11/13 ZB-Kurtz
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Piotr Pawlicki Wplątani w taśmę 3 3 3 0 3 0 0 4 Lider 2 KB 1 MKC 2
Krzysztof Kasprzak Wplątani w taśmę 0 3 2 3 1 0 0 4 Joker 1 P 3
Emil Sajfutdinow Wplątani w taśmę 3 3 3 2 2 0 0 6 Kapitan 4 PN 2 Typer 0
Matej Zagar Wplątani w taśmę 3 2 2 1 3 0 0 1 ZB 1
Wiktor Lampart Wplątani w taśmę 2 1 0 0 0 0 0 0 GS 0
Trener Wplątani w taśmę 3 3 3 1 0 0 0 3 PC 3
Martin Vaculik Team Eagles 3 3 1 0 2 0 0 2 Lider 0 PN 2 MKC 0 Typer 0
Kenneth Bjerre Team Eagles 0 3 2 3 1 0 0 1 Joker 1 KB 0
Jarosław Hampel Team Eagles 0 1 2 1 0 0 0 1 Kapitan 0 P 1
Brady Kurtz Team Eagles 2 1 0 0 0 0 0 0 Rezerwa Tonder ZB 0
Maksym Drabik Team Eagles 2 3 1 2 0 0 0 0
Trener Team Eagles 3 3 2 0 0 0 0 0
Dupy z Mosiądza : Wkręcone Śruby
Zagrywki: Dupy z Mosiądza - KB - Thomsen; P - Łaguta. Zagrywki: Gwarancja Startów: Czugunow, Thomsen; Mortal Kombat Combo: Łaguta; Kamasutra; Pijany Cieślak; Typer: Łaguta - 13/14.Wkręcone Śruby - PN - Doyle, Kb Smektała, P - Kołodziej Zagrywki - Pijany Cieślak, Muchomor, Mortal Doyle, Gw.St. Smektała, Gw. St. Przedpełski,Zdzisław Bonusiak Smektała
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Artiom Łaguta Dupy z Mosiądza 3 2 1 1 3 0 0 1 Lider 0 Typer 0 P 1 MKC 0
Maciej Janowski Dupy z Mosiądza 0 3 3 0 3 2 0 6 Joker 2 Kamasutra 4
Krzysztof Buczkowski Dupy z Mosiądza 0 0 2 0 0 0 0 0 Kapitan 0
Gleb Czugunow Dupy z Mosiądza 2 3 1 0 1 3 0 0 GS 0
Anders Thomsen Dupy z Mosiądza 2 0 3 3 0 0 0 0 KB 0 GS 0
Trener Dupy z Mosiądza 3 3 2 0 0 0 0 0 PC 0
Jason Doyle Wkręcone Śruby 2 2 2 2 2 0 0 6 Lider 2 PN 2 MKC 2
Bartosz Smektała Wkręcone Śruby 2 3 0 2 2 0 0 5 Joker 4 KB 1 ZB 1 GS 2
Janusz Kołodziej Wkręcone Śruby 1 0 3 2 0 0 0 6 Kapitan 4 P 2
Paweł Miesiąc Wkręcone Śruby 0 0 0 0 0 0 0 0
Paweł Przedpełski Wkręcone Śruby 3 2 1 3 1 0 0 0 GS 0
Trener Wkręcone Śruby 2 3 3 0 1 0 0 7 PC 3 Muchomor 4
Koślawe Melepety : Sharks
Zagrywki: Koślawe Melepety - 1 - typer: 11/12; 2 - KB; 3 - P; 4 - PN; 5 - GS; rezerwa - Woźniak; rezerwa - Lidsey; pijany cieślak; kamasutra. Sharks - KB-4; PN-1; P-5; Remis; GS - Szczepaniak; Kamasutra; Muchomor; NCD - 3; Mortal Kombat Combo;
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Mikkel Michelsen Koślawe Melepety 1 1 2 3 3 1 0 5 Lider 1 Typer 4
Rune Holta Koślawe Melepety 2 3 1 0 0 0 0 2 Joker 2 KB 1
Tai Woffinden Koślawe Melepety 1 0 2 3 1 1 0 0 Kapitan 0 P 1
Vaclav Milik Koślawe Melepety 1 2 1 2 2 0 0 2 PN 2
Mateusz Świdnicki Koślawe Melepety 3 3 1 0 2 0 0 0 Rezerwa Lidsey
Trener Koślawe Melepety 1 3 2 2 2 0 0 0 KAmasutra 0 PC 2
Kacper Woryna Sharks 1 2 2 0 1 2 0 2 Lider 0 MKC 0 PN 2
Mateusz Szczepaniak Sharks 2 1 1 1 1 0 0 3 Joker 3 GS 3
Leon Madsen Sharks 3 3 3 2 3 0 0 8 KApitan 4 NCD 4
Siergiej Łogaczow Sharks 2 3 2 2 2 0 0 0 KB 3
Max Fricke Sharks 0 0 0 0 0 0 0 0 P 0
Trener Sharks 1 1 3 2 0 0 0 0 Kamasutra 0 Muchomor 0 Remis 0