9. runda (17, 19 czerwca)
piątek: Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów
piątek: Apator Toruń – Fogo Unia Leszno
niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa
niedziela: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław

Grupa dolce
megaliga 9. kolejka
Szybkie Śpiwory 108 : 80 Galaktyczni Zdobywcy
Motor Klops 107 : 73 Wplątani w taśmę
Torbyd 92  : 78 Borowcy z Bora Bora
Grupa gabbana
megaliga 9. kolejka
Bankster Fletnowo 105 : 86 Concordia Bikers
Koślawe Melepety 93  : 91 Motocyce
Wkręcone Śruby 70  : 99 Dupy z Mosiądza
Wyniki Dolce
Szybkie Śpiwory : Galaktyczni Zdobywcy
Zagrywki: Szybkie Śpiwory - Drabik-PN, Smektała-KB, Cierniak-P, Rezerwa Giełda - N.Krakowiak, MKC, Taktyczna, Paulo Sousa, Pijany Cieślak, MuchomorGalaktyczni Zdobywcy - PN - Vaculik, P- Kubera, KB-Bewley Zagrywki : Awatar Vaculik za Michelsena, Awatar Kubera za N. Pedersena, Taktyczna, GS Kubera, GS Hampel, Rezerwa Giełda Paluch.
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maciej Janowski Szybkie Śpiwory 1 2 2 2 1 3 2 6 Lider 3 MKC 3
Bartosz Smektała Szybkie Śpiwory 3 3 3 3 2 3 0 6 Joker 6 RG Krakoiwak
Maksym Drabik Szybkie Śpiwory 3 3 2 2 3 0 0 4 Kapitan 4 PN 0
Mateusz Cierniak Szybkie Śpiwory 2 1 0 3 1 0 0 3 P 3
Chris Holder Szybkie Śpiwory 0 3 3 3 2 2 0 0
Trener Szybkie Śpiwory 1 3 2 3 2 0 0 15 Taktyczna 8 PS 0 PC 3 Muchomor 4
Jarosław Hampel Galaktyczni Zdobywcy 1 3 2 3 0 3 0 2 Lider 2 GS 0
Tomasz Gapiński Galaktyczni Zdobywcy 3 0 0 0 0 0 0 3 Joker 3 Rez Paluch
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 3 2 2 1 2 2 0 0 Kapitan 0 KB 0
Nicki Pedersen Galaktyczni Zdobywcy 3 3 3 2 3 3 0 3 Aw. Kubera GS 0P 3
Mikkel Michelsen Galaktyczni Zdobywcy 3 3 3 3 1 0 0 1 PN 1 Aw. Vaculiik
Trener Galaktyczni Zdobywcy 1 0 2 2 1 0 0 8 Taktyczna 8
Motor Klops : Wplątani w taśmę
Zagrywki: Motor Klops - PN-Dudek; P-Kubera; KB-Woryna. Zagrywki: Rezerwa: Thomsen, Jakobsen; Taktyczna; Awatar Thomsen - Hampel; MKC; Pijany Cieślak Wplątani w taśmę - PN: Woźniak, P: Janowski, KB: Tai. Zagrywki: MKC, Taktyczna, REZ. Berntzon, REZ. GIEŁDA: O. Paluch, AWATAR: Janowski za Kołodzieja, PAŁA: Doyle, Janowski, Madsen, Holder
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Dominik Kubera Motor Klops 3 3 3 2 3 3 0 9 Lider 5 P 3 MKC 4
Fredrik Lindgren Motor Klops 3 1 3 3 2 0 0 3 Joker 3 Rezerwa Jakobsen
Patryk Dudek Motor Klops 3 1 3 3 3 2 0 6 PN 2 Kapitan 4
Krzysztof Kasprzak Motor Klops 2 0 2 2 2 2 0 0
Kacper Woryna Motor Klops 2 3 1 3 3 0 0 0 KB 0
Trener Motor Klops 3 2 3 2 3 0 0 10 PC 3 Taktyczna 7
Leon Madsen Wplątani w taśmę 1 2 3 3 1 0 0 0 Lider 0 MKC 0
Szymon Woźniak Wplątani w taśmę 3 3 3 2 3 0 0 9 Joker 6 PN 3
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 1 2 2 0 3 0 0 1 Kapitan 0 KB 1
Mateusz Świdnicki Wplątani w taśmę 3 0 0 0 0 0 0 0 rezerwa Paluch
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 1 2 2 2 1 3 2 3 Aw JAnowski P 3
Trener Wplątani w taśmę 1 3 2 0 1 0 0 5 Taktyczna 3 BP 2
Torbyd : Borowcy z Bora Bora
Zagrywki: Torbyd - Lambert PN. Hansen -kb. Doyle -p. Taktyczna ,Muchomor, rezerwa- Miskowiak . Typer: lambert: 10/12. Typer: Paweł Przedpełski 9/10.pijany cieslak Borowcy z Bora Bora - 1 - P; 2 - KB; 3 - PN; ZAGRYWKI: MKC, TAKTYCZNA, PC, Rezerwa Vacul, Typer Holder 7-8, Brudna Pała - Doyle, Holder Ch, Madsen, Janowski
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jason Doyle Torbyd 1 1 3 3 3 3 3 8 Lider 5 P 3
Patrick Hansen Torbyd 3 3 0 0 0 0 0 3 rezerwa Miśkowiak Joker 3
Robert Lambert Torbyd 3 3 2 2 3 2 0 6 Typer 0 Kapitan 4 PN 2
David Bellego Torbyd 0 1 1 0 0 0 0 0
Paweł Przedpełski Torbyd 0 3 2 3 3 3 0 0 Typer 0
Trener Torbyd 1 3 2 0 3 0 0 12 Taktyczna 8 PC 0 Muchomor 4
Jack Holder Borowcy z Bora Bora 2 0 3 2 0 3 0 0 Lider 0 MKC 0 P 0
Wiktor Lampart Borowcy z Bora Bora 3 3 3 3 1 0 0 4 Joker 4 Rezerwa Vaculik
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 2 3 3 2 3 0 0 3 PN 3
Przemysław Pawlicki Borowcy z Bora Bora 3 0 2 0 2 0 0 0
Jaimon Lidsey Borowcy z Bora Bora 3 3 3 2 1 1 0 0
Trener Borowcy z Bora Bora 2 3 3 0 1 0 0 6 Taktyczna 4 BP 2
Wyniki Gabbana
Bankster Fletnowo : Concordia Bikers
Zagrywki: Bankster Fletnowo - PN - Michelsen/Lambert, P - Michelsen/Lambert, KB - Bewley, MKC, AWATAR - R.LAMBERT ZA MICHELSENA, Taktyczna, Rezerwa: Krakowiak, Rezerwa giełda K.Pludra, GS- K.PludraConcordia Bikers - PN - 3, P - 2, KD - 5, MKC, PC, GS: Cierniak, Rezerwa: Lindgren, Taktyczna, AWATAR: Janowski za Kołodzieja
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Daniel Bewley Bankster Fletnowo 3 2 2 1 2 2 0 4 L - 2; MCK 2 ; KB 0
Martin Vaculik Bankster Fletnowo 3 3 3 3 1 0 0 4 J - 4;
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 3 3 3 3 2 3 0 4 K - 4; REZ. KRAKOWIAK
Kacper Woryna Bankster Fletnowo 2 3 1 3 3 0 0 0
Mikkel Michelsen Bankster Fletnowo 3 3 2 2 3 2 0 2 AV - LAMBO; PN - 2
Trener Bankster Fletnowo 3 3 3 3 3 0 0 7 TAKT - 7;
Chris Holder Concordia Bikers 0 3 3 3 2 2 0 6 L - 3; MCK - 3
Jack Holder Concordia Bikers 2 0 3 2 0 3 0 5 J - 5 ; P -0 ;
Bartosz Zmarzlik Concordia Bikers 2 3 3 2 3 0 0 3 K - 0 ; PN - 3;
Mateusz Cierniak Concordia Bikers 2 1 0 3 1 0 0 0 GS - 0
Janusz Kołodziej Concordia Bikers 1 2 2 2 1 3 2 1 AV - JANOWSKI; KB -1
Trener Concordia Bikers 0 0 3 3 1 0 0 8 TAKT - 8; PC - 0
Koślawe Melepety : Motocyce
Zagrywki: Koślawe Melepety - 1 - P; 2 - KB; 3 - PN; ZAGRYWKI: MKC, TAKTYCZNA, PC, Rezerwa Giełda Paluch, GS Paluch, Awatar Lambo za NickiegoMotocyce - PN-3.;KB-5.;P-2.; MKC,Taktyczna,Paulo Sousa, Muchomor, Typer Woffinden (5/6), Typer Czugunov (4/5)
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Jaimon Lidsey Koślawe Melepety 3 3 3 2 1 1 0 7 L - 3 ; P - 1; MCK -3
Wiktor Lampart Koślawe Melepety 2 0 2 2 0 0 0 4 J - 2; KB - 2;
Patryk Dudek Koślawe Melepety 3 1 3 3 3 2 0 6 K - 4; PN - 2;
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 0 2 1 3 1 0 0 0
Nicki Pedersen Koślawe Melepety 3 3 2 2 3 2 0 0 AVATAR LAMBO
Trener Koślawe Melepety 3 0 3 3 3 0 0 8 TAKT - 5; PC - 3
Maciej Janowski Motocyce 1 2 2 2 1 3 2 6 L -3 ; MCK- 3
Dominik Kubera Motocyce 3 3 3 2 3 3 0 9 J - 6; P -3 ;
Jarosław Hampel Motocyce 1 3 2 3 0 3 0 3 K -0 ; PN - 3;
Gleb Czugunow Motocyce 3 0 1 0 0 0 0 0 TYPER - 0 Rezerwa Lewandowski
Tai Woffinden Motocyce 1 2 2 0 3 0 0 1 KB - 1, TYPER - 0 (1,2,1,0)
Trener Motocyce 1 3 2 0 3 0 0 9 TAKT - 9, PS 0; MUCH - 0
Wkręcone Śruby : Dupy z Mosiądza
Zagrywki: Wkręcone Śruby - PN - Woźniak, Kb - Bellego, P - Madsen Zagrywki: MKC, Pijany Cieślak, Taktyczna, Rezerwa Giełda Paluch, Gw. St. Paluch, Gw.St. MiśkowiakDupy z Mosiądza - PN - Lambert; P - Kasprzak; KB - Pr. Pawlicki; Zagrywki: Rezerwa: Thomsen; MKC; Taktyczna; RK: Doyle; Pijany Cieślak; Awatar Thomsen - Hampel;
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 3 3 3 2 3 0 0 9 L - 4; PN - 3 ; MCK - 4;
Maksym Drabik Wkręcone Śruby 3 3 2 2 3 0 0 3 J - 3;
Leon Madsen Wkręcone Śruby 1 2 3 3 1 0 0 3 K - 0; P - 3 ;
David Bellego Wkręcone Śruby 0 1 1 0 1 0 0 0 KB - 0 ;
Jakub Miśkowiak Wkręcone Śruby 3 3 0 0 0 0 0 0
Trener Wkręcone Śruby 3 3 3 0 0 0 0 0 TAKT 0; PC 0
Krzysztof Kasprzak Dupy z Mosiądza 2 0 2 2 2 2 0 2 L - 0; P - 2;
Przemysław Pawlicki Dupy z Mosiądza 3 1 3 2 1 0 0 4 J - 4; KB - 0; REZ THOMSEN
Robert Lambert Dupy z Mosiądza 3 3 2 2 3 2 0 6 K - 4; PN - 2;
Frederik Jakobsen Dupy z Mosiądza 3 1 3 3 2 0 0 0
Jason Doyle Dupy z Mosiądza 1 1 3 3 3 3 3 2 RK - 2
Trener Dupy z Mosiądza 2 1 2 3 3 0 0 10 TAKT 7; PC 3