4. runda (29 kwietnia, 1 maja)
piątek: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów
piątek: Fogo Unia Leszno – Arged Malesa Ostrów
niedziela: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
niedziela: Apator Toruń – Motor Lublin

Grupa dolce
megaliga 4. kolejka
Galaktyczni Zdobywcy 82  : 100 Szybkie Śpiwory
Wplątani w taśmę 64  : 78 Motor Klops
Borowcy z Bora Bora 83  : 79 Torbyd
Grupa gabbana
megaliga 4. kolejka
Concordia Bikers 77  : 88 Bankster Fletnowo
Motocyce 66  : 84 Koślawe Melepety
Dupy z Mosiądza 102 : 68 Wkręcone Śruby
Wyniki Dolce
Galaktyczni Zdobywcy : Szybkie Śpiwory
Zagrywki: Galaktyczni Zdobywcy - PN - Nicki Pedersen, P - Bewley, KB - Hampel. Zagrywki: Taktyczna, Muchomor, GS Hampel, GS Gapiński, RK Hampel, RK BewleySzybkie Śpiwory - Smektała-PN, Pi.Pawlicki-KB, Drabik-P, NCD Ch. Holder, MKC, Taktyczna, Muchomor, Paulo Sousa, Brudna Pała: Ch. Holder, Zmarzlik, Janowski, Drabik
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Mikkel Michelsen Galaktyczni Zdobywcy 0 3 3 2 3 3 0 4 L 4;
Tomasz Gapiński Galaktyczni Zdobywcy 0 2 0 2 0 0 0 0 J 0; GS 0;
Nicki Pedersen Galaktyczni Zdobywcy 3 1 2 3 1 3 0 3 K 0 ; PN 3;
Jarosław Hampel Galaktyczni Zdobywcy 3 3 2 3 0 1 0 1 KB ;0 GS 0; RK 1;
Daniel Bewley Galaktyczni Zdobywcy 3 2 2 0 1 2 2 2 P 1; RK 1;
Trener Galaktyczni Zdobywcy 0 2 2 3 1 0 0 9 TAKT 9; MUCH 0;
Maciej Janowski Szybkie Śpiwory 3 3 2 3 2 1 2 9 L 5; MKC 5;
Maksym Drabik Szybkie Śpiwory 0 3 1 2 1 3 0 4 J 3; P 1;
Chris Holder Szybkie Śpiwory 1 2 2 3 2 3 0 0 K 0; NCD ;
Piotr Pawlicki Szybkie Śpiwory 3 3 3 3 1 0 0 1 KB 1;
Bartosz Smektała Szybkie Śpiwory 0 1 2 3 1 0 0 1 PN 1;
Trener Szybkie Śpiwory 3 3 2 3 1 0 0 14 TAKT 7; PS 3; BP 0; Muchomor 4
Wplątani w taśmę : Motor Klops
Zagrywki: Wplątani w taśmę - PN: Madsen, P: Koldi, KB: Woźniak; Mortal Kombat, taktyczna, GS Koldi, Cieślak, Sousa, Typer: Koldi 10/11Motor Klops - PN-Dudek; P-Woryna; KB-Kubera(Hansen). Zagrywki: Awatar - Hansen za Kuberę; GS - Hansen; Rezerwa - Jakobsen; Rezerwa - Kasprzak; Taktyczna; Spartakus - Dudek vs. Woźniak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Janusz Kołodziej Wplątani w taśmę 3 3 3 3 3 0 0 3 L 5; P ; MKC 5; GS 6;
Tai Woffinden Wplątani w taśmę 0 2 0 0 1 0 0 1 J 1;
Leon Madsen Wplątani w taśmę 3 3 2 3 3 0 0 7 K 4; PN 3;
Gleb Czugunow Wplątani w taśmę 1 1 0 0 0 0 0 0
Szymon Woźniak Wplątani w taśmę 1 3 3 0 2 0 0 1 KB 1;
Trener Wplątani w taśmę 3 2 2 0 2 0 0 0 TAKT 0 ; PC 0; PS 0; TYPER 0 ;
Kacper Woryna Motor Klops 3 2 3 2 0 0 0 2 L 0; P2 ;
Anders Thomsen Motor Klops 2 3 3 3 1 0 0 3 J ;3
Patryk Dudek Motor Klops 2 2 2 1 2 2 0 2 K 0; PN 2;
Fredrik Lindgren Motor Klops 0 3 3 3 3 0 0 0
Dominik Kubera Motor Klops 3 2 1 2 1 0 3 0 KB 0; KASPRZAK
Trener Motor Klops 3 3 2 3 1 0 0 2 AV - HANSEN; REZ, REZ, TAKT 2; SPART ;
Borowcy z Bora Bora : Torbyd
Zagrywki: Borowcy z Bora Bora - PN-4;KB-2.; P-1, MKC, PC, Taktyczna, Typer 11/12 Bartek, Brudna Pała Zmarzlik, Holder, Janowski, Drabik, Rezerwa VaculikTorbyd - PN- LAMBERT, KB - BELEGO,P- DOYLE, REZERWA - MISKOWIAK, MUCHOMOR, SOUZA TYPER: DOYLE 12/14, TAKTYCZNA, BRUDNA PAŁA : HOLDER, MIKELSEN, ZMARZLIK, WOFINDEN
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Przemysław Pawlicki Borowcy z Bora Bora 3 3 3 3 0 0 0 2 L 2; P 0; MCK 0; VACUL
Jaimon Lidsey Borowcy z Bora Bora 3 2 2 2 3 0 0 7 J 6; KB 1;
Bartosz Zmarzlik Borowcy z Bora Bora 2 3 3 3 0 0 0 0 K 0;
Jack Holder Borowcy z Bora Bora 2 3 2 3 3 0 0 3 PN 3;
Wiktor Lampart Borowcy z Bora Bora 3 1 0 2 3 0 0 0
Trener Borowcy z Bora Bora 3 2 3 3 3 0 0 0 TAKT 0 TYPER 0 ; BP 0 ; REZ ;
Jason Doyle Torbyd 3 1 3 2 3 0 0 4 L 2; P 2;
David Bellego Torbyd 3 0 2 3 0 0 0 4 J 3; KB 1;
Robert Lambert Torbyd 2 2 2 2 3 2 0 6 K 4; PN 2;
Patrick Hansen Torbyd 2 3 1 2 2 0 0 0
Paweł Przedpełski Torbyd 3 3 2 0 0 2 0 0
Trener Torbyd 3 0 2 2 0 0 0 5 TAKT 4 ; REZ 0 ; MUCH 0; PS 0; BP 1;
Wyniki Gabbana
Concordia Bikers : Bankster Fletnowo
Zagrywki: Concordia Bikers - PN - 2, KB - 5, P - 1, MKC, PC, Taktyczna, GS: Cierniak, BP (Holder, Zmarzlik, Janowski, Drabik), PSBankster Fletnowo - PN- Przedpełski, P - Michelsen, KB - Bewley, Zagrywki: Pijany Cieślak, Rezerwa Krakowiak, MKC - Michelsen, Taktyczna, GS -Woryna, Typer Vaculik 7/9
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Chris Holder Concordia Bikers 1 2 2 3 2 3 0 8 L 3; P 2 ; MKC 3 ;
Janusz Kołodziej Concordia Bikers 3 3 3 0 0 0 0 3 J 3; PN 0;
Bartosz Zmarzlik Concordia Bikers 2 3 0 3 0 0 0 4 K 4;
Jack Holder Concordia Bikers 2 3 2 3 3 0 0 0
Mateusz Cierniak Concordia Bikers 3 1 0 0 2 0 0 1 KB 1 ; GS 0;
Trener Concordia Bikers 1 3 0 3 2 0 0 3 PC 0; TAKT 3; PS 0; BP 0;
Mikkel Michelsen Bankster Fletnowo 0 3 3 2 3 3 0 9 L 4; P 3; MKC 4;
Martin Vaculik Bankster Fletnowo 3 3 3 3 0 0 0 3 J 3 ;
Paweł Przedpełski Bankster Fletnowo 3 3 2 0 0 2 0 2 K 0 ; PN 2 ;
Kacper Woryna Bankster Fletnowo 3 2 3 2 0 0 0 0 GS 0 ;
Daniel Bewley Bankster Fletnowo 3 2 2 0 1 2 2 0 KB 0;
Trener Bankster Fletnowo 0 3 2 3 1 0 0 7 TAKT 7; PC 0; REZ 0; TYP 0;
Motocyce : Koślawe Melepety
Zagrywki: Motocyce - P-3., KB-4.; Zagrywki: Awatar (za Kubera wchodzi Thomsen), rezerwa Giełda (Walasek), Taktyczna, MKC, Brudna Pała (Holder, Zmarzlik, Janowski, Michelsen), Typer Czugunov 6/7Koślawe Melepety - 2 - P; 3 - PN; 4 - KB; ZAGRYWKI: 2 - GS; MUCHOMOR; TAKTYCZNA; MCK; PC; PS.
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Maciej Janowski Motocyce 3 3 2 3 2 1 2 5 L 5;
Dominik Kubera Motocyce 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tai Woffinden Motocyce 2 3 2 3 1 3 0 4 K 4; P 0; WALASEK
Gleb Czugunow Motocyce 1 1 0 0 0 0 0 0 KB ;0
Jarosław Hampel Motocyce 3 3 2 3 0 1 0 0
Trener Motocyce 3 3 2 0 0 0 0 5 TAKT5 ; AV ; REZ ; BP 0 TYPER O;
Patryk Dudek Koślawe Melepety 2 2 2 1 2 2 0 2 L 1; MKC 1;
Jaimon Lidsey Koślawe Melepety 3 2 2 2 3 0 0 8 J 6; P 2 GS 0;
Nicki Pedersen Koślawe Melepety 3 1 2 3 1 3 0 3 K 0; PN ;3
Bartosz Smektała Koślawe Melepety 0 1 2 3 1 0 0 1 KB 1;
Wiktor Lampart Koślawe Melepety 3 1 0 2 2 0 0 0
Trener Koślawe Melepety 2 2 2 3 2 0 0 8 TAKT 5; PC 3; PS 0;
Dupy z Mosiądza : Wkręcone Śruby
Zagrywki: Dupy z Mosiądza - PN - Doyle; KB - Kasprzak; P - Pi. Pawlicki; Zagrywki: Rezerwa: Jakobsen, Thomsen; MKC; Taktyczna; Paulo Sousa; Pijany Cieślak Wkręcone Śruby - PN - Madsen, Kb - Bellego, P - Drabik Zagrywki: Pijany Cieślak, Ryszard Kowalski - Wożniak,Rezerwa Gapiński, Rezerwa Giełda Ratajczak, Gw. St Miśkowiak, Gw. St. Ratajczak
Zawodnik Drużyna Bieg 1 Bieg 2 Bieg 3 Bieg 4 Bieg 5 Bieg 6 Bieg 7 Zagrywki Komentarz
Robert Lambert Dupy z Mosiądza 2 2 2 2 3 2 0 6 L 3 ; MKC 3;
Piotr Pawlicki Dupy z Mosiądza 3 3 3 3 1 0 0 7 J 4; P 3 ;
Jason Doyle Dupy z Mosiądza 3 1 3 2 3 0 0 7 K 4; PN 3;
Krzysztof Kasprzak Dupy z Mosiądza 3 2 1 2 1 0 3 1 KB 1;
Przemysław Pawlicki Dupy z Mosiądza 2 3 3 3 1 0 0 0 REZ - THOMSEN
Trener Dupy z Mosiądza 2 3 3 2 1 0 0 8 TAKT 2; REZ ; PC 3; PS 3;
Leon Madsen Wkręcone Śruby 3 3 2 3 3 0 0 7 L 4; PN 3 ;
Jakub Miśkowiak Wkręcone Śruby 3 1 0 0 0 0 0 3 J 3; GS ; RATAJCZAK
Maksym Drabik Wkręcone Śruby 0 3 1 2 1 3 0 1 K 0; P 1;
David Bellego Wkręcone Śruby 3 0 2 3 0 0 0 1 KB 1;
Szymon Woźniak Wkręcone Śruby 1 3 3 0 2 0 0 1 RK 1;
Trener Wkręcone Śruby 3 1 1 3 2 0 0 0 REZ ; GS - RAT;